İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ahşap Ev Kumbara

Evlerimizin vazgeçilmezleri dekoratif aksesuarlar her zaman bir takım süslerle evimizi dekore etmeye gayret gösterir veya bu işi uzmanlarına bırakırız ama evimizde bir takım aksesuar her zaman bulunur. Bende bu aksesuarların kullanışlı olanlarını sevenlerden hem evimizi süslerken hem de kullanışlı olmasını yani depolama alanı gibi veya daha farklı görevleri olan dekoratif aksesuarları seviyorum ve sizlere Ahşap Ev Kumbara ürününü tanıtmak istedim ve dilerseniz de satın alabileceğiniz bir link yazımızın sonuna bırakacağım, ürün hakkında geniş bilgi derinliğine girmeden önce sizlere bir kaç görsel paylaşarak bunu yapmayı tercih edeceğim böylece yazımızın için sıkılmadan ilerleyebiliriz.

Yukarıda gördüğünüz ve kapak fotoğrafımızdaki ahşap ev kumbara tasarımı tamamen ahşap malzemeden üretilmiş ve ön tarafının şeffaf olması için ev şeklinde pleksi malzeme tercih edilmiştir ufak boyutlara sahip çok fazla büyük değil bu yüzden dekoratif raflarda veya evinizde aksesuar olarak tercih edebileceğiniz bir ürün.

Ahşap kumbara çocuklarınıza veya birisine alabileceğiniz ev hediyesi de olabilir genellikle minimalist tasarım sevenlere hediye edebilirsiniz yada çocuğunuz için düşünüyorsanız da onların gelişiminde kullanabileceğiniz dekoratif aksesuar haline gelebilir. Ahşap Kumbara ölçülerine gelirsek.

Ahşap Ev Kumbara Ölçüleri – Yükselik: 22cm – Genişlik: 18cm – Derinlik: 3cm

Ahşap kumbaranın farklı açılarsan görsellerini de paylaştık ki tam olarak ürün hakkında bilginiz olsun diye ayrıca satın alabileceğiniz sitenin link Satın Al yazısına basarak alabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.