İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ahşap Kaplama Bumerang Kahve Sehpası

Doğal ahşap ürünler her zaman sitemizde öncelik tanıdığımız tasarımlardır fakat fiyatlarının yüksek olması tabi ki bazı alım güçlerini zorlamasından dolayı bazen bu ürünler dışında sizlere hem tasarım olarak modern olan hem de fiyat olarak daha uygun modelleri sizlerle paylaşmaya gayret göstermekteyiz. Bugün ise sizlere Bumerang Ahşap Kahve Sehpa modelini sizlerle paylaşacağız.

Kahve sehpası tasarımları evlerimizin odak noktası haline gelmiş diyebilirim çünkü evin göbeğinde sürekli kullandığımız bir ürün fakat varlığının bir o kadar da farkında olmadığımız bir ürün olabilir, dediğim gibi ama oldukça kullanışlı bir ürün olan orta sehpa veya kahve sehpası bizlerin sizler için farklı tasarımlarını arayıp paylaşmamızı sağlamaktadır.

Ana sayfada görselini görüp yazımızı okuduğunuz için size şimdiden teşekkür ediyor ve Bumerang Kahve Sehpası modelini sizler için detaylı olarak anlatmaya başlamadan önce bir kaç görsel daha paylaşıyoruz.

Yukarıda bumerang şeklinde gördüğünüz tasarım Woodi mobilya firmasına ait bir üründür ve 50’li yıllara dayanan bir tasarımı vardır. Kahve sehpası 2 katmanlıdır ve üçgen şekli sayesinde koltuk veya köşe takımlarına rahatlıkla yaklaştırarak kullanabilirsiniz böylelikle evinizde çok daha fazla sehpaya ihtiyacınız olmayacaktır. Kahve sehpasının tablası ve alt rafı mdf’dir ve üst tarafta ki tabla üst kısmı sadece meşe kaplamadır, alt kısmı ise firmanın kendine ait patentli olan renkleriyle boyanmıştır.

Yukarıda gördüğünüz gibi üst kısımların tamamı meşe kaplama ve doğal cilalar ile korunmaktadır ekstra her hangi bir renk uygulaması yapılmamıştır bu sayede doğal ahşap görünümünü kaybetmemektedir. Kahve sehpası yüksek kaliteli ve dayanıklı bir ürün olmasından dolayı sadece evlerde değil tüm kurumsal firmalarda da rahatlıkla tercih edilebilir, kahve sehpasının ayak kısımları ise doğal meşe ağacıdır fakat ayakların ucunda aksesuar olması ve görünümünde dikkat çekici bir hal alması için metal aksesuar takılmıştır.

Son olarak ürünün ülkemizde bulunmadığını rus asıllı bir tasarım firmasının ürünü olduğunu söylemek isterim eğer ki ürünü çok beğendiyseniz ülkemizdeki özel sipariş üzerine çalışan firmalarda imalatını yaptırabilirsiniz.

Bumerang Ahşap Kahve Sehpası Ölçüleri – Genişlik: 115cm / Genişlik: 67cm / Yükseklik: 46cm

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.