İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Akıllı Sehpa – 360 Derece Bluetooth Hoparlör ve Kablosuz Şarj

Evet size birazda yurt dışından satın alabileceğiniz veya almak için satışa çıkacağı zamanı beklemeniz gerekecek bazı ürünleri paylaşmayı planlıyoruz çok sık olmasa da haftada bir gün gibi paylaşmayı düşünüyoruz, bakalım paylaştığımız ürünleri beğenecek misiniz? Hep beraber göreceğiz.

Bu hafta paylaşacağımız ürün ise akıllı sehpa evet bir çok akıllı ürün gördük bu sehpa ne kadar akıllı olabilir diye düşünüyor olabilir bu sehpa şu kadar akıllı telefonunuzda kablosuz şarj özelliği varsa şarj edebiliyor, şarj ederken bluetooth özelliği sayesinde müzik dinleyebiliyorsunuz veya bu işlemleri tek tek yapabiliyoruz.

Sadece bu kadar mı değil isterseniz telefonunuzu Usb girişiyle şarj edebiliyor aux girişiyle müzik dinlenebilirsiniz yani kısacası günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz oldukça güzel bir sehpa birde bu sehpanın üzerine kahvenizi de koyabilirsiniz tabi kıyarsan ben kıyardım sanırım amacı ne sanki :).

Bu kadar çok konuştuktan sonra hani ürün diyebilirsiniz akıllı sehpa neredeee evet hemen aşağıda görselleri paylaşıyoruz.

Satın almak için AKILLI SEHPA yazısına tıklayın lütfen.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir