İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Brooklyn Kumaş Desenli Şifonyer

Mobilya sektörü her geçen gün gelişiyorken tasarımlarda hızla gelişiyor ve teknolojiye uyum sağlamaktadır. Teknolojiye uyum sağlayan mobilyalar ise gördüğümüz gibi farklı tasarımlarla karşımızda çıkmaktadır. Dekornot yazarı olarak beğendiğim bir modeli sizlerle paylaşmak ve birazda sizlere ürünü tanıtmak istedim eğer ki ürünü satın almak isterseniz satın alamazsınız çünkü ürünü yabancı bir siteden gördüm ve ürün italyan tasarım firması tarafından tasarlanmış ve sadece rusyada şu anda satışı mevcuttur ülkemize gönderimi yoktur bu yüzden bu tarz ürünleri satın almak isterseniz özel sipariş üzerine imalat yapan mobilya firmalarına ulaşmanız gerekmektedir. Üst tarafta bir görsel mevcuttur ve daha yakın markajlı çekilmiş görselleri ve malzeme özelliklerini yazımızın devamında sizlerle paylaşacağım Brooklyn Şifonyer tasarımını.

Ürün mdf ana maddesi mdf üstüne meşe kaplama kullanılarak imalatı yapılmış üründür bu yüzden bir nebze ahşap tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz ama iç ham madde mdf’dir ve oldukça kaliteli bir malzeme olduğunu söylemek istiyorum daha önce kullananlarda biliyordur ve kaplaması olan meşe ağacı da gayet kaliteli bir malzeme bunu zaten biliyoruz ki üst tarafına atılan vernik ile Brooklyn Meşe gayet sağlam bir ürün haline getirilmiştir ki gelelim ki teknoloji ile eskiye dayanan tasarımların nasıl ortaya çıktığı artık mobilyalarımızda kumaş kullanabiliyoruz evet eskiden de kullanılıyordu fakat kumaşlar genellikle koltuk ve sandalyelerde kullanılırken artık dolap ve sizlerle paylaştığımız şifonyer gibi mobilyalarda sık olarak tercih edilmektedir. Ahşap tasarımlar doğal olmasından dolayı Brooklyn Şifonyer tasarımının kapaklarında doğal olan kumaş malzeme kullanılmıştır.

Son olarak ise ahşap ve kumaş kullanılan Şifonyer tasarımın ayaklarında ise doğal malzeme olan metal ayaklar kullanılmıştır ve uyum için siyah renge boyanmıştır. Her ne kadar satın alamasanız da ürünün linkini aşağıda bırakıyorum isterseniz inceleyebilirsiniz.

Brooklyn Şifonyer

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.