İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çalışma Masası Organizer Çeşitleri

Çalışma hayatı masa üstünde veya herhangi bir yerde oldukça karmaşık bir hale gelebiliyor özellikle bu karmaşa masa başında çalışanlar için oldukça zor bir hal alabiliyor saatlerce evraklar ve bilgisayar arasında bir karmaşa arasında kalabiliyor ve masalarının düzenleri oldukça bozuluyor ve bir masanın düzeni bozulduğunda ne yazık ki çalışma temposunda bir düşüş yaşanabiliyor.

Neden diye soracak olursak neyin nerede olmasına masamızda biz karar verir ve düzenleriz fakat çalışırken bu malzemeler öylece masada duruyorsa bir oraya bir buraya giderler ve sürekli masanın o kısmında duran malzemeleri bulmakta zorlanabiliriz.

Onun yerine çalışma masasının düzenini koruyan organizer çeşitlerinden edinerek masamızda ayrı bir bölüm oluşturarak artık günlük iş hayatında veya yaşamımızdaki eşyaları düzenleyebilir ve çalışma sırasında bu eşyaların farklı yerlerden çıkmasını engellemiş oluruz.

Bizler ise sizlere dünyaca ünlü bir kaç tasarımcının çalışırken rahat etmek için hemde çalışma sürecinin yoğunluğu masada geçirenler için tasarlandığı organizerleri paylaşmayı planlıyoruz ayrıca satın alabileceğiniz yabancı olan bu siteleri de paylaşacağız fakat benzerlerini ülkemizde ki bir çok e-ticaret sitesinde gönül rahatlığıyla bulabilirsiniz tabi ki yurt dışından gelmesini beklemek istemiyorsanız.

Şimdi sizlerle ünlü tasarımcıların tasarladığı Çalışma Masası Organizer Çeşitlerini paylaşacağız ve ayrıca ürünlerin kendilerine tasarımcılar tarafından verilen isimlerini de yazacağız farklı kaynaklarda bulabilesiniz.

Vitra Uten.Silo II

Vitra S-Tidy Organizer

Ubi Magnetic Document Clip

Ubi Mobile Bag Catch

Dania Letter Tray, Oak

Elin ToolBox

Formwork Tray

Palabox Storage Drawer, White

Hexagonal Containers, Set of 3,

Kayar Kapaklı Metal Yuvarlak Depolama Kutuları

Hay Tool Box

Ubi Bag Hook

Ubi Small Organizer Kit

Formwork Pencil Cup

Formwork Paper Tray

Verso Design – Pala Box

Tasarımları gördünüz isterseniz bu ürünleri satın alabilir isterseniz de farklı tasarımları siz kendi masanız için uyarlayabilirsiniz ve daha düzenli işlerinizi bitirebilirsiniz. Satın almanız için linkleri aşağı bırakıyoruz.

Organizer Çeşitleri

Organizer

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir