İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çekmeceli Metal Yan Sehpa Modelleri

Sehpa tasarımlarını fazlasıyla araştırıp evimize yakışır renk ve model tasarımları buluyor alıyoruz fakat bu biraz zaman alıyor çünkü çok fazla model bulunmakta içinden hangisini alacağımıza karar vermek gerçekten zor biz size ise metal ataklı ve metal kullanılmış ahşap malzemelerden imal edilmiş 3 farklı modeli sizlerle paylaşacağız fakat biri hariç satın alabileceğiniz linkleri de paylaşacağız fakat isterseniz bu ürünleri ülkemizde bir çok esnafta imalatını yaptırarak satın alabilirsiniz ki önceliğiniz bu yönde olmasını tavsiye ederim genede emek sahiplerinin emeklerine saygı göstermek amacıyla yabancı sitelerden satın alabilirsiniz.

Çekmeceli Siyah Metal Yan Sehpa Tasarımı

Yan sehpalarda metal malzeme kullanımı son zamanlarda fazlalaştı fakat eskiden de kullanılıyordu fakat krom kaplı metaller tercih ediliyordu şimdi ise daha metal kendi renginde veya düz renklerde farklı tasarımlar uygulanabiliyor yukarıda ki ve yazımızın devamında ki tasarımlar gibi.

Yukarıda ki siyah metal yan sehpanın üst kısmı cam malzemedir kolay temizlenebilir olmasından dolayı tercih ediliyor ve biraz daha alt kısımda metal kasadan ayrı olarak ahşap çekmece bulunmaktadır.

Rodeo Desen Kapaklı Ahşap Çekmeceli Yan Sehpa

Ahşap ve metal malzemelerin kullanıldığı ahşap sehpa tasarımları ve bu ürünün satış linkini paylaşacağız çünkü bu tasarımı yapan birilerini bulamayabilirsiniz ve yurt dışında satın alabilirsiniz.

Neden yapan birilerini bulamayacağımız kısma gelirsek yan sehpanın çekmecesinin kapağında rodeo kumaş deseni bulunmaktadır.

Ahşap Yan Sehpa satın almak için yazıya tıklayın.

Altın Sarı Metal Ayaklı Ahşap Çekmeceli Yan Sehpa

Koyu ceviz ağacından imal edilmiş çekmeceli yan sehpa ve alt kısmında ise kare şekilde imal edilmiş tam çekmecenin ölçüsünde altı sarısı renginde metal ayan bulunmaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir