İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Duvara Monte Mobilya ve Dekor Fikirleri

Ahşap , Cam ve Metal bunları bir araya getirerek duvarlarımızda güzel bir görüntü oluşturabileceğimiz gibi artık evlerimiz her geçen gün daha da ufalıyor bu nedenle alanlarımızı daha iyi kullanmamız gerekiyor ve pratik kullanım alanları oluşturmamız gerekiyor çünkü evlerimiz ne kadar küçülürse, alanları doğru bir şekilde kullanmamız gerekiyor.

Bizde sizlere bu küçük alanları kullanmanıza hatta zeminde yer kaplamadan sadece duvarlarımızı kullanarak fonksiyonel tasarımlarla evlerinizi dekore etmenizi sağlayacak mobilyaları sizlerle paylaşmaya karar verdik evinizi tasarlarken bu tarz sistemleri göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz.

Duvar Monte Masa Tasarımları

Son zamanların en popüler tasarımları fonksiyonel ve pratik duvara monte edilen masa tasarımları bu masalar duvara monte ettiğimizde sabit bir şekilde kalmadıkları gibi ayrıca katlanabilir özelliği sayesinde evimizde herhangi bir yerde kaplamıyorlar, böylesi güzel tasarımları kim evinde istemez ki, sonuç olarak artık alandan tasarruf etmemiz gereken evlere sahip oluyoruz evlerimizin metrekareleri her geçen gün biraz daha ufalıyor. Büyük alanlara ihtiyacımız var mı, bence yok bizlere yetecek alanlara sahibiz ve bu alanları en iyi şekilde kullanmak bizim elimizde.


Köşe Duvara Monte Beyaz Çalışma Masası
Gerektiğinde katlanabilen duvar monte edilmiş ahşap çalışma masası.
Dar alanları değerlendirebilirsiniz, bu tarz yerlere ahşap raf tarzı malzemeler kullanarak çalışma alanı oluşturabilirsiniz.
Duvara sabit çalışma masası yapabilir ve zeminden tasarruf edebilirsiniz.
Duvara ahşap katlanabilir masa yapabilirsiniz.
Dar alanları çalışma alanları olarak kullanabilirsiniz.
Ahşap köşe masası hem çalışma masası hemde günlük kullanım için tasarlanmış.
Ahşap dizüstü bilgisayar kullanımı için çalışma masası.
Metal malzemelerle duvara monte edilmiş masa günlük yemek masası gibi kullanılabileceği gibi ayrıca çalışma masası olarak da tercih edebilirsiniz.

Duvar Tipi Sandalye ve Tabure Modelleri

Duvarı ne kadar çok iyi kullanabileceğimizi hep birlikte görebilmemiz için sizler için derlediğimiz tasarımları tek tek incelemenizi tavsiye ederim, çünkü tasarımları hazır olarak satın alabileceğiniz gibi isterseniz imal ettirerek evlerinizin daha toplu olmasını sağlayabilirsiniz.

Gelelim şimdi sizlerle paylaşacağımız duvara monte edilmiş ahşap veya metal malzemelerden üretilmiş sandalye ve tabure tasarımlarına.

Duvara monte edilmiş masa ve sandalye tasarımı ayrıca duvar rafı olarak kullanabilirsiniz. Tek başına yaşayanlar için çok fonksiyonlu bir tasarım.
Evden çıkarken ayakkabınızı giymek için kullanabileceğiniz ahşap katlanabilir tabure.
Evinizde farklı tasarımlara da yer vermek isterseniz deri kaplamalı duvara monte edilmiş sandalyeleri göz önünde bulundurabilirsiniz.
Ceviz malzemeden üretilmiş metal malzemelerin ayak olarak kullanıldığı duvara monte edilmiş ahşap tabure.
Masa ve oturakların katlanarak duvarda sabit şekilde durabileceği yemek masası tasarımı evinizde oldukça fazla yer açmanıza yardımcı olacaktır.

Duvara Monte Edilen Çok Fonksiyonlu Dolaplar

Duvara monte edilmiş dolaplar genellikle daha ince olurlar çünkü bir dolap ne kadar genişlerse o kadar fazla ağırlaşır ve ona göre malzeme taşır bu da dolabın daha dayanıksız olmasına sebep olur. Genellikle duvara mmonte edilen dolaplar bu sebeple dar olurlar buda evinizde az yer kaplamasına ve daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır.

Duvara monte edilmiş arka tarafında dolapla aynı renkten tasarlanmış ahşap büfe.
Bulaşıklarınızı mutfak tezgahı üzerinde tutmak yerine duvara monte edilmiş ahşap bulaşıklık da tutabilirsiniz.
Genellikle mutfak alt dolapları ayaklı veya ahşap malzemenin kendi rengiyle kapalı bir şekilde yere sıfır olur fakat burada tamamı duvara monte edilmiş bir mutfak görüyoruz.
Salonunuzu süsleyen aksesuarlı koyabileceğiniz İskandinav tarzı sürgülü dolap.
Cam malzeme kullanarak duvara monte edilmiş gösterişli duvar raf sistemi.
Beyaz İKEA modeli duvara monte edilmiş büfe.
Lavabo dolaplarını duvara monte edebilir ve zeminden tasarruf edebileceğiniz gibi temizlik konusunda sorun yaşamazsınız.
Koridorda zemine bir dolapla sorun yaşıyorsanız görselde olduğu gibi ahşap duvara monte bir dolap tercih edebilirsiniz.
İKEA tarzı ahşap duvar tipi dolap.

Duvar Tipi Komodin Modelleri

Baş ucunuzda kullandığınız komodin modellerini duvara monte edilmiş modellerden tercih edebilir ve böylece yatak odanızda alandan tasarruf edebileceğiniz gibi görsel bir şölen tasarlayabilirsiniz.

Dört tarafı kapalı raf şeklinde duvar komodini.
Çekmeceli ahşap komodin.
Başucunuzda duvara monte edilmiş çekmeceli ve açık raflı komodin istemez misiniz?
Ahşap malzemelerden üretilmiş açık tasarım komodin modeli.
Duvara monte ahşap komodin.
Başucunuza kendiniz demir niş ve ceviz masif malzemeyle açık raf şeklinde bir başucu veya komodin yapabilirsiniz.

Duvara monte edilmiş, Yeşil Dünya

Evinizde bitki yetiştirmek istiyorsunuz, çiçekleri çok seviyorsunuz fakat alanınız yetersiz bunun için üzülmenize gerek yok yapmanız gereken duvarlarınıza sizlerle paylaştığımız saksılık modelleri yaptırmak veya hazırlarını bulabilirseniz satın almanız.

Ahşap malzemeden L şeklinde raflar yaparak duvara monte edin ve çiçeklerinizi üstüne saksılarla yerleştirebilirsiniz.
Ahşap duvar paneline veya direk duvarınıza bağlayabileceğiniz metal saksı tutacaklarını bitki yetiştirmek için kullanabilirsiniz.
Duvar dekoratif ahşap saksılık yapabilir veya yaptırabilirsiniz.
Masif malzemelerden duvara monte edebileceğiniz saksılar yapabilirsiniz.
Ahşap kütüklerin kenarlarını bitki yetiştirmek için kullanabilirsiniz.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir