İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Enne Koltuk ve Köşe Takımı Modelleri

Enne mobilya firması az sayıda ürünü ünlü tasarımcılarla çalışarak Türkiye ve dünya piyasasında satışını yapan nadir firmalardan birisidir tabi ki dünya üzerinde satış yapan bir çok firma var fakat Türkiye içerisinde dahil olan firma az bulunmaktadır ve Enne mobilya firması bunlardan birisidir.

Enne mobilya firmasının bu yazımızda Koltuk Takımı ve Köşe Takımı modellerini sizlerle paylaşmak istedik ki Enne firması bünyesinde özel tasarımlara ve müşteri odaklı çalıştığı için sizlerden gelen talepler doğrultusunda sizlere özel tasarımlara ağırlık vermekte fakat genede çalıştığı ünlü tasarımcılar ve iç mimarlarla özel, sade ve az sayıda ki modeli sizlerle paylaşmaktadır tabi ki bu koltuk ve köşe takımlarında ölçülerini siz vermektesiniz çünkü firmanın sabit üretimi bulunmamakta bu yüzden bu durumu göz önünde bulundurarak gitmeniz doğru olacaktır.

Enne koltuk takımı ve köşe takımlarının tasarımlarını 3 farklı ünlü tasarımcı tarafından yapılmıştır. Tasarımcıları sizlerle paylaşacağız hemen şimdi Maurizio Manzoni, Christophe Pillet, Marconato & Zappa kendi işlerinde iyi olan 3 farklı tasarımcı kimisi iç mimar kimisi ürün tasarımcısı ve yurt dışında bir çok işte uygulamaları olan tasarımcılar.

Enne için yaptıkları koltuk ve köşe takımı modellerine bakacak olursak modüler sistem öncelikli yani özel olarak imal edildikleri yani talep doğrultusunda üretimleri yapıldıkları için isterseniz koltuk takımı isterseniz de köşe takımı olarak tasarlayabilirsiniz ayrıca geniş bir kumaş yelpazesi sayesinde dilediğiniz renk ve malzemeye sahip olabiliyorsunuz.

Konuyu çokta fazla uzatmadan sizlerle görselleri paylaşacağız model isimleriyle birlikte.

Stratos Köşe Takımı

Stone Sofa Element 5 Koltuk Takımı

Stone Sofa Element 4 Koltuk Takımı

Petrus Koltuk Takımı

Leaf Koltuk Takımı

İmperious Koltuk Takımı

Curve Koltuk Takımı

Corio Koltuk Takımı

Contempo Koltuk

Como Koltuk Takımı

Code Koltuk Takımı

Clap Koltuk Takımı

Casual Köşe Takımı

Case Koltuk Takımı

Canyon Koltuk Takımı

Aurea Koltuk Takımı

Atlantide Köşe Takımı

Daha fazla tasarım için yazıya yorum yazmayı ve paylaşmayı unutmayın ayrıca instagramdan takip ederek en yeni dekorasyon fikirlerine bizim deyimimizle Dekorasyon Notlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir