İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Enza Home 2019 Yataklı Koltuklar

Enza Home tasarımları her geçen gün yenileniyor ve yenilenirken eski tasarımları da unutmuyorlar ne yazık ki çok hızlı bir tüketim içerisindeyiz fakat Enza Home 2019 modellerine baktığımızda eski tasarımlarda çok fazla eksiltme yapmadan yeni tasarımları kazandırıyorlar biraz teknolojiye birazda yeni trendlere uyarak kendi tasarımlarını ortaya çıkartıyorlar ve gerçekten bir çok kişi tarafından beğeniliyor özellikle takımların spor modeller ağırlıklı olması yeni nesil tarafından tercih ediliyor.

Koltuk takımları genel olarak sabittir herhangi bir fonksiyonel özellikleri yoktur fakat oldukça konforlu imalatları yapılmaktadır bu sayede Koltuk Takımları da fazlasıyla tercih edilmektedir. Yataklı koltuklar ise hem kumaş çeşitliliği ve malzeme çeşitliliğiyle daha sık tercih edilenler içerisinde olduğunu düşünmekteyim, neden derseniz yatak ve yastık gibi malzemeleri koyabilmek için bazı modellerinde kasası mevcut buda evinizde yer kaplayan bir çok şeyi içerisine rahatlıkla koyabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Yataklı Koltukların da artık uyumlu tekli berjeri bazıların da ise çiftli koltukları dahi mevcut eğer ki eviniz ufaksa rahatlıkla çiftli Yataklı Koltukları alarak daha rahat sığdırabilirsiniz. Kısacası Dekonot ailesi olarak Koltuk Takımı yerine Yataklı Koltuk takımlarını tavsiye ederiz şiddetle tabi ki yatak olma talebiniz yok ve koltuk takımlarında beğendiğiniz modeller yoksa.

Veronica Yataklı Koltuk

Valente Yataklı Koltuk

Toledo Yataklı Koltuk

Taylor Yataklı Koltuk

Tango Yataklı Koltuk

Simena Yataklı Koltuk

Rosa Yataklı Koltuk

Rattan Yataklı Koltuk

Ponte Yataklı Koltuk

Piedra Yataklı Koltuk

Orfe Yataklı Koltuk

Nuvo Plus Yataklı Koltuk

Netha Yataklı Koltuk

Merlana Yataklı Koltuk

Marengo Yataklı Koltuk

Manchester Yataklı Koltuk

Lina Yataklı Koltuk

Folk Yataklı Koltuk

Fiore Yataklı Koltuk

Fabia Yataklı Koltuk

Elena Yataklı Koltuk

Elegante Yataklı Koltuk

Dolce Yataklı Koltuk

Cosmo Yataklı Koltuk

Alessa Yataklı Koltuk

Enza Home 2019 Yatalı Koltuk modelleri ve fiyatları için yazı üzerinde ki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz ve daha fazla yazı ve tavsiyeler için sitemizi ve instagramdan bizi takip etmeyi unutmayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir