İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Harika Yılbaşı Balkon Dekoru Fikirleri

Birçoğumuz evlerde değil, büyük şehirlerdeki dairelerde yaşıyoruz, terasımız veya bahçemiz yok ama yine de dış mekanınızı dekore etmenin bir yolu var, tatil balkonunuzu herkesin kıskanacağı kadar havalı görünmesini sağlayın! Renkli çelenkler, süs eşyaları, ışıklar ve çelenkler için gidin; Doğal bir dokunuş istiyorsanız, köknar dalları ve okaliptüsleri deneyin. Alan izin veriyorsa, balkonunuza bir koltuk ve bir yılbaşı ağacı koyun. Sizin de artık bahçeli bir evdeki kadar olmasa da minyatür terasınız var tabi ki kapalı veya açık bir terasınız varsa bu biraz sonra sizinle paylaşacağımız görselleri harika yılbaşı balkon dekoru fikirleri almak için kullanabilirsiniz.

Yılbaşında balkonunuzu doğal dekorlar kullanarak süsleyebilirsiniz bu tarz tasarımlar için aşağıda bir çok görsel paylaşacağız ve sizde bu tarz görsellerden örnek alarak evinizdeki süslerle beraber evinizi dekore edebilirsiniz.

Yılbaşında balkonunuzu süslemek için bazı doğal malzemeleri sizlerle ayrıca paylaşmak istedik görsellere yer vermeden önce. Yaprak dökmeyen eğrelti otları balkonunuzu kış ve yılbaşı için şekillendirmek için harikadır. Çelenklere, aranjmanlara ve pozlara eklenebilir ve bunları ışıklar, çanlar, meyveler ile vurgulayabilirsiniz. Çelengi veya çelenkleri kırmızı bir yay, süs eşyaları ve diğer şeylerle vurgulayın.

Ayrıca doğal yılbaşı süslerini de süsleyebileceğiniz unutmayın bunun içinde modern noel dekor fikirleri yazımıza bakabilirsiniz.

Yemyeşil parlak çiçeklerle, saksılarda yeşilliklerle, mum fenerleriyle ve oraya buraya suni kürklerle doldurarak harika yılbaşı balkonu oluşturabilirsiniz.

Sütun mumları, kozalakları, kırmızı meyveler ve fiyonklar ile yaprak dökmeyen bir çelenkle süsleyebileceğiniz ahşap konsol masa koyabilir ve altına da bir çok yılbaşı aksesuarı ekleyebilirsiniz.

Kırmızı fiyonklu hafif bir ağaç, birkaç mum fener, yıldız lambası, duvarda yıldızlar yeşillikler ve kürkle örme kumaşlar ile şirin küçük bir yılbaşı balkon dekoru yapabilirsiniz.

Yelkenli mobilyalar, suni kürk, şamdan ve fenerlerde mumlar, yıldızlarla dolu mini bir ağaç ve bir çelenk ile şirin küçük yılbaşı kış balkonu oluşturabilirsiniz.

Suni kürk, fenerler ve şamdanlarda mumlar, ışıklar ve saksı çiçekleri ile rahat bir yılbaşı kış balkonu tasarlayabilirsiniz.

Çok sayıda ışık, yıldız dekor, suni kürk, pastel yastıklar, mumlar, çam kozalakları ve yaprak dökmeyen süslerle beraber küçük bir yılbaşı kış balkonu tasarlayarak sevdiklerinizle sıcak zamanlar geçirmeye nedersiniz.

Meyveler, çam kozalakları, ışıklar ve büyük kırmızı fiyonklu uyumlu bir yaprak dökmeyen çelenk içeren yemyeşil çelenkler balkonunuz yerine sundurmanızı da dekore ederek yılbaşında zevkli zamanlar geçirebilirsiniz.

Yılbaşı süsleriyle parmaklıkları süslemek, çelenk yapmak ve kaselerde, tepsilerde aranjman oluşturmak için kullanılabilir. Bir renk şeması kullanın veya tüm süslemelerin farklı yüzeylerin rengini sallayın. Bu bir balkon dekorasyonu için harika fikir ve böyle bir dekor sadece şu an için hayatınızda kalmasına gerek yok devam eden zamanlar size eşlik edebilir ve anılarınızı canlandırmanıza yardım edebilir.

Sandıklar, mum fenerler, yosun ve yaprak dökmeyen, geyik ve kontrplak ağaçları ile güzel yılbaşı kış balkon dekoru.

Kırmızı lastik çizmeler, bir kovada biraz yakacak odun, yaprak dökmeyen bitkilerle etrafında çanlar ve yaprak dökmeyen eski bir kızak üzerinde ışıklarla beraber güzel yılbaşı balkon dekoru yapabilirsiniz.

Yaprak dökmeyen yan sehpalar, mini bir Noel ağacı, koyu renkli şamdanlarda mumlar ve sandalyelerde suni kürkler yılbaşında en çok tercih edilen ve minimalist tasarımlardan bazıları.

Mini yılbaşı ağaçları, bol miktarda suni kürk, kristal bir avize ve birçok ışıkla süslenmiş rahat bir kış balkonu.

Balkonda sadece ikiniz için biraz şampanya ve tatlılar servis edin ve masayı Noel ağaçları ve mumlarla süsleyin belki de yılbaşında yapmanız gereken en basit süslemelerden birisidir.

Kış tatilleri için balkonu süslemek için saksılarda ve süslemelerde cesur çiçekler, yeşillik çelenkleri ve çelenkler kullanabilirsiniz.

Yemyeşil çelenkler ve ışıklı çelenkler yılbaşı balkonunuza taze ve doğal bir görünüm kazandıracak.

Noel baba maskeleri ve renkli ışıklar balkonu şenlikle bir görüntü kazandırarak evinizin balkonunda istediğiniz yılbaşı görünümünü rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Yılbaşında balkonunuza değer katacak ışıklar ve mumlar.

Balkonunuzda bir tatil ortamı yaratmak için ışıklar ve mumlar olmazsa olmazdır. Duvarları ve parmaklıkları süslemek, çelenkleri ve çelenkleri vurgulamak için ışıkları kullanın, mobilyalarınızı ışıklarla vurgulayın ve tatil hissinin tadını çıkarın. Mumlar da harikadır, ambiyansı daha sıcak ve daha davetkar kılmak için mumluklara ve mum fenerleri koyun.

Yeşil çelenkler, kırmızı fiyonklar, fiyonklu yeşil çelenkler ve mavi panjurlar balkona parlak bir tatil görünümü verir.

Kırmızı fiyonklu basit yaprak dökmeyen çelenkler, kış ve tatiller için geleneksel dekorasyonlardır ve takılması kolaydır.

Güçlü bir tatil hissi için çok sayıda yılbaşı süsü, boncuk çelenk, yemyeşil bitki örtüsü ve çiçeklerle süslenmiş mini balkonlar.

Korkuluklara takılan basit kırmızı ampuller balkonunuzu çok daha şenlikli ve havalı hale getirecek.

Yemyeşil yaprak dökmeyen ve renkli yılbaşı süsleri içeren bir kutu, tatil dekoru için harika bir fikirdir.

Renkli Noel süsleri, fiyonklar, yaprak dökmeyen bitkiler ve ışıklardan yapılmış süslemelerle tamamen dekore edilmiş bir balkon.

Herdem yeşil, büyük altın, yeşil ve kırmızı süslemelerle beraber kırmızı fiyonklarla yapılmış parlak tatil balkon dekoru.

Yazımızın sonuna kadar sabırla bizi takip edip okuduysanız eğer yılbaşı için oturma odanızı da dekore etmek istiyorsanız sizinle paylaşacağımız linke tıklayarak yazımıza gidebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir