İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

HekaHome 2022 Koltuk Takımı Modelleri

Sitemizde bir çok firmanın koltuk takımı ve mobilyalarına yer vermekteyiz ki sizlerin fikirleri oluşsun ve alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için ürünleri tek tek inceleyip haklarına bilgileri derledik bu sayede satın almak istediğiniz modeli rahatlıkla seçebilir ve isterseniz mağazadan yada web sitesinde satın alabilirsiniz ayrıca Hekahome firmasında yazımızın yazıldığı tarif itibariyle indirim bulunmakta ve gerçekten bazı takımların fiyatları baya uygun duruma gelmiş bu yüzden ürünleri incelerken fiyatlarına bakmanızı tavsiye ederim ki Koltuk Takımları‘nın eski fiyatlarını da ekleyeceğiz ki karşılaştırma yapabilirsiniz.

Hekahome mağazalarını kendi internet sitesinden rahatla bulabilirsiniz yazımızın sonuna doğru sizlerle paylaşacağız böylelikle yerinde görmek isterseniz de mağazalarına giderek ürünleri fiziksel olarak inceleyebilirsiniz. Ürünlerin içinde spor tasarıma sahip olan Butterfly Koltuk Takımı Modelini ilk olarak sizlere tanıtarak başlayacağım çünkü hem fiyatı olsun hem de görünümü olsun kalite açısından diğerlerine göre daha iyi bir fiyatı olmasından dolayı butterfly koltuk takımını seçtim ürünlerin açıklamasını yaptıktan sonra ayrıca özelliklerini liste şeklinde vermeye çalışacağım ki ürünlerin özelliklerini de hızlıca kontrol edebilirsiniz.

Butterfly Koltuk Takımı

Butterfly Koltuk takımı spor ve modern bir tasarıma sahiptir ayrıca ahşap ayaklarıyla klasik tasarımlara yakınlık göstermektedir fakat son zamanlarda minimalist tasarımların yani daha çok sade modellerin tercih edilmesinden dolayı yazımıza ilk olarak bu tarz modelle başladık ve benimde bu tarz tasarımları sevdiğimi anlamışsınızdır. Koltuk takımı görsellerde gördüğünüz gibi iki farklı renktedir birisi antrasit gri diğerde beyazdır iki renk arasında tercih yapabilirsiniz ayrıca ayak kısımları gürgen ağacından imal edilmiştir fakat ceviz renginde vernik kullanılarak rengi ceviz rengi tercih edilmiştir, ayrıca alt kısmında sadece ayaklarda değil koltuğun tüm alt kısmında çizgi olarak görünüşte de kullanılmıştır ahşap masif malzeme.

Butterfly koltuk takımında ayrıca kendinden yaslanma yastıkları bulunmaktadır bu sayede sürekli ortalığa atılmış kırlent veya yastıklar olmayacağına emin olabilirsiniz özellikle sürekli etrafı dağıtan çocuklarınız varsa tavsiye edebilirim ayrıca yastıkların ortasında ince çizgi halindeki detaylar koltuğun kenarında da kullanılmıştır. Koltuk yatak olabiliyor ve son zamanlarda kullanılan arkalık kısmının arkaya gidebilen mekanizması sayesinde.

 • Butterfly koltuk takımı özellikleri;
  • 1. kalite ithal poliüretan akrilik keten kumaş kullanılmıştır.
  • Ayakları ahşap masif ve ceviz rengindedir.
  • Yatak olabilme özelliği arkaya doğru dönen sırt dayama kısmının hareket etmesiyle olmaktadır.
  • Oturma kısmında 28 DNS sünger kullanılmıştır.
  • Koltuğun iç kısımdaki ahşap malzeme fırınlanmış gürgen ağacıdır.

Butterfly Koltuk Takımı Fiyatı

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 9.900TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 16.065TL

3’lü Koltuk – 5.206TL

Berjer – 2.603TL

Koltuk Takımı içerisinde 2 adet 3’lü Koltuk 1 adette Berjer bulunmaktadır.

Butterfly Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 235 cm / Derinlik: 100 cm / Yükseklik: 75 cm

Tekli Koltuk – En: 75 cm / Derinlik: 80 cm / Yükseklik: 100 cm

Comfort Mini Koltuk Takımı

Modern ve sert hatlarıyla Comfort Mini Koltuk Takımı ayrıca fiyatının uygun olmasıyla beraber oldukça kullanışlı bir koltuk takımı olarak görebilirsiniz tabi ki uygun maliyeti nedeniyle kalitesinin diğer ürünlere göre nasıl olduğunu tabi bilemeyiz malum ülkemizde maliyet düştüğü zaman kalite her zaman daha da azalıyor aslında ürünlerin ucuz olması fiyatının o olduğundan değil malzemenin üretimi sırasında malzeme kalitesinin daha da azaltılmasından kaynaklanıyor fakat biz ülke olarak hep ucuzlamasını istiyor ama sonuçlarının neler olacağını düşünmüyoruz.

Koltuk takımı modelleri konumuza geri gelirsek sırada comfort mini koltuk takımı var fakat sizlere yazımızda yaklaşık 100 yakın koltuk takımı modelinden bahsedeceğiz evet uzun bir yazı olacak umarım sıkılmadan yazımızı takip edebilirsiniz.

Confort Mini Koltuk Takımı söylediğimiz gibi modern tasarımı, sert duruşu ve uygun fiyatıyla satın alabileceğiniz koltuk takımının üçlü, ikili ve berjeri mevcuttur ve 6 farklı renk seçeneği bulunmaktadır bu sayede evinize en uygun olanı satın alabilirsiniz. Koltukların ayakları ahşap masiften imal edilmiştir ve ceviz rengindedir ayrıca alt tarafının temizlenebilmesi için yüksek tutulmuştur bu sayede altını rahatlıkla temizleyebilirsiniz eskiden koltuk takımlarının ayakları çok kısa oluyordu ve hafif bir boşluk oluyordu bu yüzden temizlenmesi için sağ sola çekilmesi gerekiyordu ve sürekli fiziksel bir yorgunluk söz konusuydu şimdi ise artık bu tarz sorunların kalmaması gayet iyi olduğunu söylemek isterim.

 • Comfort mini koltuk takımı özellikleri:
  • 1. kalite kumaş kullanılmıştır.
  • Ekstra sırt minderi vardır.
  • Ayakları ahşap masif ve ceviz rengindedir.
  • Soft Sünger kullanılmış yumuşak olması için.
  • Koltuk iç malzemesindeki ağaç fırınlanmış gürgen ağacıdır.
  • Yatak olabilme özelliği vardır.

Comfort Mini Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 4.886TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 6.596TL

3’lü Koltuk Takımı – 3.176TL

İkili Koltuk Takımı – 2.877TL

Berjer – 1.710TL

Üçlü Yataklı Koltuk Takımı – 4.614TL

Koltuk Takımı içerisinde 1 adet üçlü koltuk ve 1 adette berjer mevcuttur.

Comfort Mini Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 206 cm / Derinlik: 80 cm / Yükseklik: 80 cm

İkili Koltuk – En: 175 cm / Derinlik: 80 cm / Yükseklik: 80 cm

Tekli Koltuk – En: 70 cm / Derinlik: 80 cm / Yükseklik: 80 cm

Spor Koltuk Takımı

Spor Koltuk Takımı isminden de belli olacağı gibi spor bir tasarıma sahip bu kadar belirgin olmasını istemezdik ama firma belli olması için her şeyi yapmış ve tasarımı da buna uygun yapmış bazen gerçekten ismiyle uyuşmayan tasarımlarla karşılaşıyoruz bu nedenle böyle bir şey yapmamış olmaları gayet uygun olmuş. Spor koltuk takımı 3 farklı renkte ve kırlentleri dilerseniz odanıza uygun olması için bu renklerde tercih edebilirsiniz. Tekli koltuk veya Berjer nasıl telaffuz edersiniz bilmiyorum ama ben genellik Berjer demeyi tercih ediyorum. Berjer tasarımında ise kırlent mevcut çünkü sırt kısmına destek olması için tasarlanmış.

 • Spor koltuk takımı özellikleri:
  • 1. sınıf keten kumaş kullanılmıştır.
  • Ayakları metal ayak tercih edilmiştir.
  • Koltukların kolçakları açılarak yatak olma özelliği vardır.
  • Soft sünger kullanılmıştır bu sayede yumuşak oturma kısmı vardır.

Spor Koltuk Takım Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 8.990TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 12.137TL

3’lü Koltuk – 4.662TL

2’li Koltuk – 3.494TL

Berjer – 2.331TL

Koltuk takımı içerisinde 1 adet üçlü koltuk, 1 adet ikili koltuk ve 1 adette berjer vardır.

Spor Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 223 cm / Derinlik: 95 cm / Yükseklik: 84 cm

İkili Koltuk – En: 192 cm / Derinlik: 95 cm / Yükseklik: 84 cm

Berjer – En: 76 cm / Derinlik: 103 cm / Yükseklik: 100 cm

Fly Mini Koltuk Takımı

Çiğdem Koltuk Takımı

Klasik tasarımıyla ilgileri çeken ve klasik takımları sevenlerin tercih ettiği Çiğdem Koltuk Takımı eskiden kullandığımız sandıklı ve yatak olabilen koltuk takımlarının modernize edilmiş hali olduğunu söyleyebiliriz bu sayede son trendlere uyum sağlamaktadır. Koltuk takımı sadece üçlü koltuk ve berjerden oluşmaktadır ki artık son zamanlarda kimse ikili koltukları tercih etmiyor çünkü ufak olmalarından dolayı fazla işlevsel olmaması onu tercih edilemez hale getirdi bu yüzden genellikle koltuk takımlarının içeriği 2 adet üçlü koltuk ve 2 adet berjer olarak tercih ediliyor, bunlara rağmen firmalar halen takımlarına ekliyorlar ikili koltukları yada 2’li koltuk yoksa bir adet üçlü ve berjer ile satışını gerçekleştirmekler böylelikle fiyatları yayınlarken yüksek rakamlar ortaya çıkmamaktadır.

Çiğdem Koltuk Takımı sandıklı ve yatak olabilme özelliği ile fonksiyonel ve uygun fiyatlı koltuk takımı arayanlar için vazgeçilmez klasik fakat modern hayata uyarlanmış tasarımlardan biridir ve bu tarz ürünlerden hekahome firmasın fazlasıyla yer almaktadır.

 • Çiğdem koltuk takımı özellikleri:
  • Koltuk ayakları ahşaptır ve ceviz rengindedir.
  • Koltuk soft süngere sahiptir ve orta sertliktedir.
  • Silinebilir ithal kumaş tercih edilmiştir.
  • Koltuklar sandıklı ve yatak olabilir.
  • Ayakların yüksekliği sayesinde alt kısmı rahatlıkla temizlenebilir.

Çiğdem Koltuk Takım Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 6.080TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 8.280TL

3’lü Koltuk – 2.450TL

Berjer – 1.750TL

Koltuk takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer mevcuttur.

Ardosa Mini Koltuk Takımı

Koltuk Takımı Modellerini elimizden geldiğince detaylı anlatmaya gayret gösteriyoruz ve görsellerinde belirgin olmasına dikkat ediyoruz ki detaylı okumak istemeyen kullanıcılarımıza en azından görsellerle beraber yardımcı olabilelim fakat koltukların fiyatlarının hepsi her modelin alt kısmında ölçüleri ve özellikleriyle beraber bulunmaktadır buna dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Ardosa mini koltuk takımı spor ve sert hatlara sahip modeldir, koltuk takımında çok fazla detay tercih edilmemiştir onun yerine sert hatlarıyla sade bir model olmasına dikkat edilmiştir bu nedenle 10 farklı renk seçeneğine mevcuttur bu özelliği ile evinize en uygun olabilecek rengi bulabilmeniz daha kolay hal almıştır çünkü çoğunlukla eve her şey alındıktan sonra koltuk takımı seçilir halbuki bu yanlıştır evinize önce koltuk takımını almalısınız ki daha sonrasında geri kalanı ona uydurmanız kolay olsun çünkü istediğiniz model koltuk takımının rengini evinize uygun bulamayabilirsiniz, firmalar renk uygulamasını her modeline yapmamaktadır.

2022 yılında bence tercih edilebilecek modeller arasında alacağını düşünüyorum çünkü artık şahşahalı tasarımlar yerini sade yumuşak hatlar veya sert hatlara sahip olan koltuk takımı modelleri yer almaya başladı. Ardosa mini koltuk takımının berjeri ise koltuklara uyum sağlasa da tek başına kullanılabilir olması sayesinde takımlar ayrı satılan bir ürün haline getirilmiş ve klasik ahşap kollara sahip berjer modeli ön görülmüş fakat koltuk takımının ayakları siyah metal olarak tercih edilmiştir gene de metal ve ahşap birbirini tamamlayan ürünlerdir bunu da belirtmek isteriz.

 • Ardosa mini koltuk takımı özellikleri:
  • 1. sınıf silinelebilir ithal kumaş tercih edilmiştir.
  • Koltukların ayakları siyah metaldir.
  • Koltuk takımının ona yakın rengi mevcuttur.
  • Berjer ayakları ve kolçak kısımları tamamı ahşaptır.
  • Koltukların sırt kısımları ve kolçak kısımları çıkabilir olmasından dolayı yatak olabilmektedir.
  • Koltuklarda soft sünger orta sertlikte tercih edilmiştir.

Ardosa Mini Koltuk Takım Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 6.536TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 8.824TL

3’lü Koltuk – 4.282TL

Berjer – 2.254TL

Koltuk takımı içerisinde 1 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer mevcuttur.

Ardosa Mini Koltuk Takım Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 197 cm / derinlik: 81 cm / yükseklik: 76 cm

Berjer – En: 69 cm / Derinlik: 83 cm / Yükseklik: 80 cm

Bahar Koltuk Takımı

Bahar koltuk takımı tasarım olarak koltukları Çiğdem koltuk takımına benzemektedir tek farklı berjer modellerinin farklılığıdır, sırt kısmındaki dikiş detaylarına kadar bezemektedir fakat bahar koltuk takımının renginden dolayı dikişlerin daha belirgin olduğumu söylemek isterim Çiğdem koltuk takımı açık bir renge sahip olduğu için çok fazla belli olmamaktadır dikişler.

 • Bahar koltuk takımı özellikleri:
  • 1. sınıf silinebilir ithal kumaş kullanılmıştır.
  • Ayaklar ahşaptır ve ceviz rengindedir.
  • Üçlü koltuklar yatak olabilir özelliğe sahiptir.
  • Üçlü koltuklar alt kısmında depolama alanı için sandık vardır.
  • Soft sünger kullanılmıştır ve orta yumuşaklık tercih edilmiştir.
  • Koltuk takımının tek rengi mevcuttur.

Bahar Koltuk Takım Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 6.560TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 8.856TL

3’lü Koltuk – 2.625TL

Berjer – 1.925TL

Koltuk takımı içerisinde iki adet üçlü koltuk ve bir adet berjer mevcuttur.

Madona Mini Koltuk Takım

Madona Mini koltuk takımı bize yabancı bir sanatçının ismini andırsa da olmadığını belirtmek isterim bir harf ile kaybetmektedir bu durumu fakat yazımının tamamına bakacak olursanız HekaHome firması Ülkemizin isimleri, bölgeleri, yabancı şehirler, yabancı eski şehir isimler ve son olarak da ülkü yabancı markaların isimlerinde koltuk takımı modelleri tasarladıklarını görebilirsiniz.

Koltuk takımı modelimize gelecek olursak ise sizlerle 5 farklı rengiyle karşınıza gelmektedir tabi ki bu renklerde tercihiniz ve uyumunuz sizin elinizde olacaktır dilediğiniz renkte kumaşı seçerek koltuk veya berjere uyarlayabilirsiniz fakat bunu mağazalarından yapmanız gerekmektedir çünkü internet sitesinde stabil uyumlu görülmüş takımlar mevcuttur.

Koltuk takımı spor bir tasarıma sahipken ayaklarında klasik torna ayaklar tercih edilmiştir ayrıca firmanın sanırım ayaklarda bir ceviz renk takıntısı mevcut çünkü tüm ayakların rengi ceviz rengi halbuki pastel renkler veya farklı ağaç tonlarını da tercih edebilirdi şimdiye kadar sadece siyah metal ayak gördük oda metalde genellikle tercih edilmesinden kaynaklanmaktadır.

 • Madona mini koltuk takımı özellikleri:
  • Koltuk 1. sınıf silinebilir ithal kumaş kullanılmıştır.
  • Ayakları ahşaptır ve ceviz rengindedir.
  • Sünger olarak soft sünger ve orta sertlik tercih edilmiştir.
  • Ayakların yüksek olması altının temizlenebilir olmasını sağlamaktadır.
  • Koltuk ve Berjer ayakları farklılık göstermektedir.
  • 5 farklı renk seçeneği mevcut.
  • Koltuk özel olarak yatak olma özelliği yoktur.

Madona Mini Koltuk Takım Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 6.743TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 9.103TL

3’lü Koltuk Takımı – 4.517TL

2’li Koltuk Takımı – 4.053TL

Koltuk takımı içerisinde 1 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer mevcuttur.

Madona Mini Koltuk Takım Ölçüleri

Üçlü Koltuk – en: 223 cm / derinlik: 81 cm / yükseklik: 85 cm

İkili Koltuk – en: 160 cm / derinlik: 81 cm / yükseklik: 85 cm

Berjer – en: 74 cm / derinlik: 75 cm / yükseklik: 84 cm

Reyyan Koltuk Takımı

Sizlere yazımızın başından beri baya bir Türk isimlerine ithaf edilmiş bir çok koltuk modeli paylaştık ve bunlardan biriside Reyyan ismi olacak bu güzel bir şey aslında çünkü yabancı isimlere veya markalara özenmek yerine ülkemize ait bir takım isimler veya kelimelerin tercih edilmesi daha makul olacaktır.

Reyyan koltuk takımı klasik veya rustik tasarımlara benzemektedir çünkü koltuk modelin ön yüzünde ayrıca beyaz ahşap oyma detaylar mevcuttur ve ayaklar az önceki yazımızda ki yakarışımızdan sonra beyaz renge dönmüş durumda gibi duruyor fakat gene de firma yoğun olarak ceviz ahşap ayak tercih ediyor.

Koltuklarda görsellerde belki çok fazla göremediğiniz çünkü açık tonların tercih edilmesinden dolayı dikiş tasarımlar mevcuttur ve bu detaylar koltuğun ön kısmında ki rustik desene uyum sağlanması için uygulanmıştır.

 • Reyyan koltuk takımı özellikleri:
  • Koltuklarda ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır.
  • Koltuk yatak olabilme özelliğine sahiptir.
  • Ayakları ahşap ve beyaz rengindedir
  • Ürün tek rengi vardır.
  • Sünger soft tercih edilmiştir ve orta sertliktedir.

Reyyan Koltuk Takım Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 6.080TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 8.280TL

3’lü Koltuk – 2.450TL

Berjer – 1.750TL

Koltuk takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer mevcuttur.

Karmen Koltuk Takım

Karmen ismi bir çok koltuk takımında ve mobilyada kullanıldığından dolayı aklımızda uzun yıllardır kalan bir isim fakat her firmada farklı tasarımlar ve ürünlerde kullanıldığı için aklımız karışabilir HekaHome firması ise yukarıda görsellerini gördüğünüz klasik sandıklı ve yatak olabilir özelliğe sahip koltuk takımında bu ismi kullanmayı tercih etmiş. Karmen koltuk takımı modeli en çok dikkat çeken ceviz ve açık meşe renkli ahşap satranç deseni kolçağına uyum sağladığını görebilirsiniz ayrıca koltuğun sırt kısmında bir kuşun kanatlarını andıran dikiş detayları da mevcut.

 • Karmen koltuk takımı özellikleri:
  • Koltuk takımında silinebilir ithal kumaş kullanılmıştır.
  • Ayakları ve kolçak kısmında ahşap kullanılmıştır
  • Ayaklarda ceviz rengi tercih edilmiştir.
  • Soft sünger kullanılırken orta sertlikte tasarlanmıştır.
  • Üçlü koltuk sandıklıdır.
  • Üçlü koltuk yatak olabilme özelliğine sahiptir
  • Ayak yüksekliği silinebilir alt kısma sahip yüksekliktedir.
  • Tek rengi mevcuttur

Karmen Koltuk Takım Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 6.080TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 8.280TL

3’lü Koltuk – 2.450TL

Berjer – 1.750TL

Koltuk takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve bir adet berjer vardır.

Eylül Koltuk Takımı

Eylül koltuk takımı modeli de diğer bir önceki Reyyan modeline benzerlik göstermektedir bu koltuk modelinin farkı sırt kısmında ekstradan sırt dayama minderleri vardır ve minderlerde sahte pırlanta düğmeler vardır koltuğa şıklık katması için. Koltuk modelinin kolçaklarında ceviz rengine boyanmış ahşap detaylar mevcuttur ayrıca ayaklar klasik rustik ayaklar tercih edilmiş fakat beyaz renktedir.

 • Eylül koltuk takımı özellikleri:
  • Koltuklar mürdüm renktedir.
  • Ayakları beyaz renktedir, kolçaklarda ceviz rengi detaylar vardır.
  • Ayrıca mavi rengi de mevcuttur ve berjer dahil hepsi mavi renktedir.
  • İthal silinebilir kumaş kullanılmaktadır.
  • Soft sünger tercih edilmiştir orta sertliktedir.
  • Yüksek ayaklar sayesinde altı silinebilir.
  • Üçlü koltuk kanepe şeklinde açılarak yatak olabilmektedir.

Eylül Koltuk Takım Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 6.080TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 8.280TL

3’lü Koltuk – 2.450TL

Berjer – 1.750TL

Eylül koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk 1 adet berjer dahildir.

A. İnci Koltuk Takımı

A. inci koltuk takımı Reyyan ve Eylül koltuk takımlarına benzemekle beraber kolçaklarında ahşap detaylar vardır fakat A. inci koltuk modelinde farklı olarak oymalı bir ahşap vardır ve 2 farklı renk kullanılmıştır ayrıca ayaklarında 2 farklı renk tercih edilmiştir renklerden birisi beyazken diğerisin de altın varak kullanılmıştır.

 • A. inci koltuk takımı özellikleri:
  • Ayakları beyaz ve altın renginde hatlara sahiptir.
  • Kolçaklarında oymalı ahşap parçalar vardır.
  • Kanepe modeli gibi yatak olabilmektedir.
  • Berjer farklı renktedir.
  • Toz Pembe renk tonuna sahiptir.
  • Silinebilir ithal kumaş kullanılmıştır.
  • Oturumunda soft sünger orta sertlikte kullanılmıştır.
  • Sırf kısmında dikiş detayları mevcuttur.
  • Sandıklı koltuk takımıdır.

A. İnci Koltuk Takım Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 6.080TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 8.280TL

3’lü Koltuk – 2.450TL

Berjer – 1.750TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Premium Koltuk Takımı

Premium koltuk takımı gri ve bej renk seçeneklerine sahip ve arka kısmının kanepe sistemine uygun olarak açılabilmesi sayesinde yatak olabilmektedir ayrıca takımın içerisinde berjer harici ayak koyabileceğiniz yada etrafta çok yer kaplamayacak puf tasarımı.

 • Premium koltuk takımı özellikleri:
  • Ayakları siyahtır ve ceviz rengi de vardır.
  • Koltuk takımı tek rengi gridir.
  • Silinebilir gri keten kumaş kullanılmıştır.
  • Kanepe stilinde yatak olabilme özelliği vardır.
  • Koltuk sırt kısmındaki detayları kırlentlerinde mevcuttur.
  • Berjerler aynı renktedir.
  • Takıma ayrıca aynı renk puf dahil edilebilir.
  • Spor tasarıma sahiptir.
  • Alt kısmı silinebilmesi için yüksek ayak tercih edilmiştir.

Premium Koltuk Takım Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 6.990TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 9.437TL

3’lü Koltuk – 3.145TL

2’li Koltuk – 2.359TL

Berjer – 1.320TL

Puf – 600TL

Koltuk takımı içerisinde 2 adet koltuk takımı ve bir adet berjer vardır.

Premium Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – en: 208 cm / derinlik: 82 cm / yükseklik: 80 cm

Berjer – en: 80 cm / derinlik: 82 cm / yükseklik: 80 cm

İkili Koltuk – en: 146 cm / derinlik: 82 cm / yükseklik: 80 cm

Puf – en: 50 cm / derinlik: 50 cm

Hira Koltuk Takımı

 • Hira koltuk takımı özellikleri:
  • İthal kumaş kullanılmıştır.
  • Ayakları ceviz renginde ahşap tasarıma sahiptir ve ayaklarda altın renginde detay mevcuttur.
  • Kolçaklarda ahşap ceviz renkte ve altın detayları vardır.
  • Koltuk sandıklı modeldir.
  • Koltuk kanepe tarzında yatak olabilmektedir.
  • Koltuk kolçaklarında dilim dikiş detayı vardır.
  • Klasik kanepe tasarımına sahiptir.
  • Berjer ve koltuklar aynı renge sahiptir.
  • Alt kısmı silinebilmesi için yüksek ayak tasarıma sahiptir.

Hira Koltuk Takım Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 6.080TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 8.280TL

3’lü Koltuk – 2.450TL

Berjer – 1.750TL

Koltuk takımı içerisinde iki adet üçlü koltuk ve bir adet berjer vardır.

Hira Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – en: 215 cm / derinlik: 95 cm

İstanbul Mini Koltuk Takımı

 • İstanbul mini koltuk takımı özellikleri:
  • Koltuk takımında 1. sınıf silinebilir ithal ipeksi kadife kumaş kullanılmıştır.
  • Siyah renkte koltuk ve yeşil berjer harici bordo renginde de berjer vardır.
  • Üçlü koltuk sırt kısmının arkaya doğru açılan menteşeleriyle yatak olabilmektedir.
  • Koltuk kolçaklarında altın renginde detaylar vardır.
  • Ayaklarda da aynı altın detaylar mevcut ve renk olarak siyah tercih edilmiştir.
  • Ayakların yüksek olması alt kısmının rahatlıkla silinebilmesini sağlamıştır.
  • Koltuk oturumunda 36 DNS sünger tercih edilmiştir.

İstanbul Mini Koltuk Takım Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 6.080TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 8.280TL

3’lü Koltuk – 2.450TL

Berjer – 1.750TL

Koltuk takımı içerisinde 1 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer vardır.

İstanbul Mini Koltuk Takım Ölçüleri

Üçlü Koltuk – en: 230 cm / derinlik: 90 cm / yükseklik: 85 cm

Berjer – en: 70 cm / derinlik: 72 cm / yükseklik: 95 cm

Koltuk takımı 2 adet üçlü koltuk ve bir adet berjer vardır.

Sedef Lüks Koltuk Takımı

 • Sedef lüks koltuk takımı özellikleri:
  • Koltuk ayakları ahşap masif malzemeden yapılmıştır ve ceviz rengi boyalıdır.
  • Üçlü koltuk kanepe tarzında açılarak yatak olabilmektedir.
  • Sandıklı koltuklardır, depolama alanı vardır.
  • Kolçaklarda dikişlerle detaylar oluşturulmuştur.
  • Sırt dayama kısmında ekstra minder vardır ve bu minderler düğmelerle detaylandırılmıştır.
  • Berjer rengi farklıdır ve bordo renktedir
  • Koltuklar mürdüm rengindedir.
  • Oturma yeri soft süngerdir ve orta sertliktedir.
  • Koltuk altı temizlenebilmesi için ayak yüksekliği fazladır

Sefer Lüks Koltuk Takım Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 6.080TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 8.280TL

3’lü Koltuk – 2.450TL

Berjer – 1.750TL

Koltuk takımı 2 adet üçlü koltuk ve tek berjerdir.

Hitit Lüks Koltuk Takımı

 • Hitit lüks koltuk takımı özellikleri:
  • Koltuk takımı modellerinde kolçak detayları bulunmaktadır, ahşaptır.
  • Koltuk yatak olabilmektedir.
  • Üçlü koltuk alt kısmında sandık mevcuttur.
  • Koltuk kolçaklarında dikiş detayları vardır.
  • Koltuk ayakları masif ağaçtır ve ceviz rengindedir.
  • Koltuk kumaşı silinebilir ithal malzemedir.
  • Koltuk altları temizlenebilmesi için yüksek ayak kullanılmıştır.
  • Kumaş rengi bejdir ve berjer aynı renk değildir.
  • Koltuk takımının tek rengi vardır.
  • Berjer borda renktedir ve bazı modellerde aynı berjer vardır.

Hitit Lüks Koltuk Takım Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 6.080TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 8.280TL

3’lü Koltuk – 2.450TL

Berjer – 1.750TL

Koltuk takımı 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjerden ibarettir.

Erciyes Lüks Koltuk Takımı

 • Erciyes lüks koltuk takımı özellikleri:
  • Koltuk takımı özellikleri yukarıdaki hitit koltuk takımı modeliyle neredeyse bire bir aynı.
  • Koltuk takımı ayakları ahşaptır ve altın renkli detaylar vardır.
  • Aynı şekilde kolçaklardaki ahşap detaylarda da vardır.
  • Koltuk oturma yeri soft süngerden orta sertlikte yapılmıştır.
  • İthal kaliteli silinebilir kumaştan kaplanmıştır.
  • Koltuk kumaş rengi lila rengidir ve berjerle aynı renktir.
  • Sadece üçlü koltuk ve berjer vardır.
  • Alt kısmı silinebilmesi için yüksek ayaklıdır.
  • Koltuk yatak olabilmektedir.
  • Berjer ergonomik tasarım sahiptir

Erciyes Lüks Koltuk Takım Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 6.080TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 8.280TL

3’lü Koltuk – 2.450TL

Berjer – 1.750TL

Koltuk takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer vardır.

Lale Koltuk Takımı

 • Lale koltuk takımı özellikleri:
  • Koltuk takımı yatak olabilme özelliğine sahiptir.
  • Koltuk takımı tek renktir.
  • Berjer krem rengindedir.
  • Lake koltuk takımı bordo renktedir.
  • Koltuk takımı kumaş ithal kaliteli ve silinebilirdir.
  • Sünger softur ve orta sertliktedir.
  • Koltuk ayakları ahşaptır ve ceviz rengindedir.
  • Koltuk iskeleti fırınlanmış gürgenden imal edilmiştir.
  • Koltuk altı temizlenebilmesi için yüksektir.
  • Koltuk klasik eski kanepe tarzını yansıtmaktadır.

Lale Koltuk Takım Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 6.080TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 8.280TL

3’lü Koltuk – 2.450TL

Berjer – 1.750TL

Koltuk takımı 1 adet üçlü koltuk ve 1 adet Tekli koltuktan oluşmaktadır.

Lale Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü – en: 225 cm / derinlik: 73 cm / yükseklik: 88 cm

Tekli – en: 82 cm / derinlik: 80 cm / yükseklik: 96 cm

Viyana Koltuk Takımı

Viyana koltuk takımı özellikleri:

 • Koltuk ithal kumaş kullanılmıştır.
 • Koltuk sandık olabilme özelliği mevcuttur.
 • Koltuk kanepe tarzında yatak olabilmektedir.
 • Klasik kanepe modellerini sevenler ve tercih edenler için modern bir yaklaşıma sahip.
 • Kolçaklarında altın sarısı metal dokunuşlar bulunmaktadır.
 • Ayaklar ahşaptır fakat uçlarında altın sarısı dokunuşlar mevcuttur.
 • Koltuk altının rahat temizlenebilmesi için ayak yüksekliği uygun şarttadır.
 • Koltuk kırlentleri dijital baskı görünümü vardır isterseniz koltuk kumaşından da talep edebiliyorsunuz.
 • Koltuk takımının 2 farklı renk seçeneği mevcuttur.
 • Berjer rengi takımın bir koltuğu ile aynı renkte fakat diğer üçlü koltuk farklı renktedir.
 • Koltuk renk seçenekleri beyaz, bordo, mavi renkleridir.
 • Soft sünger yumuşak sertlikte tercih edilmiştir.
 • Koltuğun sırt ve kolçaklarında kapitone detayları vardır.
 • Koltuğun iskelet kısmında fırınlanmış gürgen ağacı kullanılmıştır.

Viyana Koltuk Takım Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 6.080TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 8.280TL

3’lü Koltuk – 2.450TL

Berjer – 1.750TL

Koltuk takımı içerisinde iki adet üçlü koltuk ve bir adet berjer vardır.

Viyana Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – en: 226 cm / derinlik: 86 cm / yükseklik: 82 cm

Berjer – en: 80 cm / derinlik: 72 cm / yükseklik: 95 cm

İstanbul Koltuk Takımı

İstanbul koltuk takımı özellikleri:

 • İstanbul koltuk takımında 1. sınıf ithal ipeksi kadife kumaş kullanılmıştır.
 • Üçlü koltukta arkaya dönebilen menteşe sistemiyle koltuk olabilmektedir.
 • Üçlü Koltukta sık dikişlerle desen oluşturulmuştur.
 • Berjer modelinin sırt kısmında ise kapitone model mevcuttur.
 • Ayaklar temizle yüksekliğindedir.
 • Koltukların iç iskeletinde fırınlanmış gürgen ağacı kullanılmıştır.
 • 3 farklı renk tercihiniz vardır siyah, kırmızı ve yeşil renkleridir, biz ana renkleri söylüyoruz tabi ki tonlarda farklılık olabilir.
 • Berjer ve koltukları farklı ve aynı renk kumaş tercihiniz olabilir.
 • Ayaklar siyah ahşaptır ve gold detayları vardır.
 • Chester koltuk modellerine alternatif olarak tasarlanmıştır.
 • 36 DNS sünger kullanılmıştır oturum yerinde.

İstanbul Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 6.080TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 8.280TL

3’lü Koltuk – 2.450TL

Berjer – 1.750TL

Koltuk takımı içerisinde iki adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer koltuk vardır.

İstanbul Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – en: 230 cm / derinlik: 90 cm / yükseklik: 85 cm

Berjer Koltuk – en: 70 cm / derinlik: 72 cm / yükseklik: 95 cm

Novita Koltuk Takımı

Novita koltuk takımı özellikleri:

 • Koltuk takımı 2 farklı renktedir ve dilediğiniz renk tercih edebilirsiniz.
 • Renk tercihleriniz yeşil ve gridir.
 • Koltuk ayakları temizlik yapılabilecek yüksekliktedir.
 • İskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır.
 • Ayaklar siyah renktedir ve altın sarısı detayları vardır.
 • Ayaklardaki aynı detaylar kolçaklarda siyah fon üzerinde de vardır.
 • Berjer ve koltuk sırt dayama kısmında kapitone detayları vardır.
 • Koltuk oturumunda soft sünger orta yumuşaklıkta tercih edilmiştir.
 • Üçlü koltuk sırtı dönebilir mekanizmasıyla yatak olabilmektedir.
 • Koltukta silinebilir ithal ipeksi kadife kumaş kullanılmıştır.
 • Chester koltuk tasarımının daha sade modelli seçeneği olarak görebilirsiniz.
 • Berjer ve koltukları 2 renkten dilediğinizi seçerek odanıza uyumlu hale getirebilirsiniz.

Novita Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 6.080TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 8.280TL

3’lü Koltuk – 2.450TL

Berjer – 1.750TL

Koltuk takımı içerisinde 1 adet berjer ve 2 adet üçlü koltuk bulunmaktadır.

Novita Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – en: 230 cm / derinlik: 90 cm / yükseklik: 82 cm

Tekli Koltuk – en: 74 cm / derinlik: 81 cm / yükseklik: 100 cm

Avala Koltuk Takımı

Avala koltuk takımı özellikleri:

 • Koltuk takımı chester modelin, spor modelle harmanlanmasıyla ortaya çıkan tasarımdır.
 • Koltuk yatak olabilme özelliğine sahiptir.
 • Sırt dayama kısmında ekstra minderi vardır.
 • Sırt kısmındaki minder ve kolçaklarda kapitone tasarım mevcuttur.
 • Ayakların yüksekliği sayesinde alt tarafını rahatlıkla temizleyebilirsiniz.
 • Spor tasarıma sahiptir.
 • Ayakların rengi ceviz tercih edilmiştir.
 • Koltukların iskeleti kısmında fırınlanmış gürgen kullanılmıştır.
 • Koltukların oturum kısmındaki süngerler orta sertliktedir.
 • Berjerin tasarımı spor modellere uyumlu olarak tasarlanmıştır.
 • Koltuk renk seçenekleri mevcuttur.
 • 3 farklı renk seçeneği vardır siyah, beyaz ve koyu gridir.
 • Silinebilir kumaşa sahiptir.

Avala Koltuk Takım Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 6.080TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 8.280TL

3’lü Koltuk – 2.450TL

Berjer – 1.750TL

Koltuk takımı içerisinde iki adet üçlü koltuk ve bir adet tekli koltuk vardır.

Avala Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – en: 220 cm / derinlik: 105 cm / yükseklik: 84 cm

Berjer – en: 79 cm / derinlik: 79 cm / yükseklik: 96 cm

Nesli Koltuk Takımı

Nesli koltuk takımı özellikleri:

 • Koltuk takımı klasik kanepe modellerinin modern hatlarına sahiptir.
 • Koltuk takımı silinebilir ithal kumaştan üretilmiştir.
 • Koltuk takımı berjer dahil tek renktir.
 • Koltuk takımında sadece üçlü koltukların kolçaklarında ahşap detaylar vardır.
 • Koltuk takımı yatak olabilir özelliğe sahiptir.
 • Ayakların yüksekliği sayesinde altı temizlenebilir.
 • Ayakların tamamı ahşaptır ve ceviz rengindedir. Uyum için ise kolçaklarda ceviz renginde tercih edilmiştir.
 • Koltuk sırf kısmında çizgisel dikiş detayları vardır.
 • Oturum kısmında soft sünger orta yumuşaklıkta kullanılmıştır.
 • Koltukların iç iskeleti fırınlanmış gürgen malzemeden üretilmiştir.

Nesli Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 6.080TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 8.280TL

3’lü Koltuk – 2.450TL

Berjer – 1.750TL

Koltuk takımı içerisinde iki adet üçlü ve bir adet berjer vardır.

Nesli Koltuk Takımı Özellikleri

Üçlü Koltuk – en: 215 cm / derinlik: 73 cm / yükseklik: 90 cm

Tekli Koltuk – en: 72 cm / derinlik: 72 cm / yükseklik: 100 cm

Ankara Koltuk Takımı

Ankara koltuk takımı özellikleri:

 • Koltuk takımında baby face silinebilir kumaş kullanılmıştır.
 • Üçlü koltukların kolçaklarında ve sırt kısmında kapitone detaylar vardır, ayrıca kolçaklarda kapitone detayların etrafında altın sarısı metal duvar vardır.
 • Koltuk takımının berjer hariç ayakları metaldir ve asimetrik şekli vardır.
 • Berjerin ayakları ahşaptır fakat uyum için ayakların ucunda altın satısı detay vardır.
 • Berjerin dış görünümünde kapitone detaylar vardır, iç oturma kısmında dikiş detayı yoktur.
 • Ayaklar yüksek tutulmuştur bu yüzden altı rahatlıkla temizlenebilir.
 • Koltuk iskeletinde ahşap gürgen malzeme kullanılmıştır.
 • Üçlü koltuklar yatak olabilmektedir özel mekanizması sayesinde.
 • Koltuk takımının bir çok renk seçeneği vardır fakat seçenekler mağazalarda mevcuttur.
 • Koltuk oturumunda orta sertlikte sünger tercih edilmiştir.

Ankara Koltuk Takım Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 6.080TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 8.280TL

3’lü Koltuk – 2.450TL

Berjer – 1.750TL

Koltuk takımının içinde 2 adet 3’lü koltuk ve 1 adet berjer vardır.

Ankara Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – en: 237 cm / derinlik: 96 cm / yükseklik: 75 cm

Berjer – en: 85 cm / derinlik: 75 cm / yükseklik: 100 cm

Kaynarca Koltuk Takımı

Kaynarca koltuk takımı özellikleri:

 • Koltuk takımı kapitone ve çizgisel dikişlere sahiptir.
 • Koltuk takımında silinebilir ithal kumaş tercih edilmiştir.
 • Koltuk takımının ayakları eğimli ahşap ayaklardır ve ceviz rengindedir.
 • Modern ve sade tasarıma sahiptir
 • Ayak yüksekliği temizlik için elverişlidir.
 • Oturumunda kullanılan sünger soft orta sertliktedir.
 • Koltuk kanepe tarzında açılarak yatak olabilme özelliğine sahiptir.
 • Koltuk iskeletinde diğer modeller gibi fırınlanmış gürgen kullanılmıştır.
 • Renk seçeneği vardır fakat renk seçenekleri için mağazalara başvurmanız gerekmektedir.

Kaynarca Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 6.080TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 8.280TL

3’lü Koltuk – 2.450TL

Berjer – 1.750TL

Koltuk takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk vardır.

Kaynarca Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – en: 210 cm / derinlik: 73 cm / yükseklik: 87 cm

Tekli Koltuk – en: 66 cm / derinlik: 72 cm / yükseklik: 97 cm

Ayşa Koltuk Takımı

Ayşa koltuk takımı özellikleri:

 • Çocukluğumuzda büyüklerimizin evinde görmeye alışık olduğumuz modellerden birisi olan koltuk takımı beni çocukluğuma götürdü diyebilirim tabi bu model daha modern tasarıma sahip.
 • Berjerin kolçak kısmı ve ayak birbirinin devamı şeklinde devam eden ahşap malzemedir.
 • Koltuk takımının ahşap kısımlarının tamamı ceviz rengindedir.
 • Silinebilir ithal kumaş kullanılmıştır.
 • Koltuk takımında ahşap detaylar ve ahşap malzeme kullanımı yoğundur.
 • Koltuk takımı ayaklarının yüksek olması alt kısmın çekmeden temizlenmesini sağlamaktadır.
 • Sünger soft ve orta yumuşaklıkta kullanılmıştır.
 • Firmanın geniş renk yelpazesi sayesinde istediğiniz renklerle kombin yapabilirsiniz.

Ayşa Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 14.721TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 10.904TL

3’lü Koltuk – 4.935TL

Berjer – 2.056TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Ayşa Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 205 cm / Derinlik: 87 cm / Yükseklik: 90 cm

Tekli Koltuk – En: 70 cm / Derinlik: 80 cm / Yükseklik: 90 cm

Venti Koltuk Takımı

Venti Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 11.560TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 15.606TL

3’lü Koltuk – 5.163TL

Berjer – 2.319TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Venti Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 230 cm / Derinlik: 110 cm / Yükseklik: 72 cm

Tekli Koltuk – En: 80 cm / Derinlik: 80 cm / Yükseklik: 98 cm

Simay Koltuk Takımı

Simay Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 11.280TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 15.228TL

3’lü Koltuk – 5.460TL

Berjer – 1.785TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

T. Still Koltuk Takımı

T. Still Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 11.982TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 16.176TL

3’lü Koltuk – 5.316TL

Berjer – 2.474TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

T. Still Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 235 cm / Derinlik: 78 cm / Yükseklik: 85 cm

Tekli Koltuk – En: 66 cm / Derinlik: 68 cm / Yükseklik: 101 cm

Lisa Koltuk Takımı

Lisa Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 13.073TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 17.648TL

3’lü Koltuk – 5.880TL

Berjer – 2.538TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Lisa Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 230 cm / Derinlik: 90 cm / Yükseklik: 82 cm

Tekli Koltuk – En: 78 cm / Derinlik: 80 cm / Yükseklik: 100 cm

Duhan Koltuk Takımı

Duhan Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 13.200TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 17.820TL

3’lü Koltuk – 5.906TL

Berjer – 2.625TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Duhan Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 235 cm / Derinlik: 78 cm / Yükseklik: 85 cm

Tekli Koltuk – En: 66 cm / Derinlik: 8068 cm / Yükseklik: 101 cm

P. Viyana Koltuk Takımı

P. Viyana Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 13.200TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 17.820TL

3’lü Koltuk – 5.906TL

Berjer – 2.625TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

P. Viyana Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 220 cm / Derinlik: 110 cm / Yükseklik: 72 cm

Tekli Koltuk – En: 80 cm / Derinlik: 80 cm / Yükseklik: 98 cm

T. Milano Koltuk Takımı

T. Milano Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 13.297TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 17.951TL

3’lü Koltuk – 5.954TL

Berjer – 2.637TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

T. Milano Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 220 cm / Derinlik: 95 cm / Yükseklik: 82 cm

Tekli Koltuk – En: 84 cm / Derinlik: 74 cm / Yükseklik: 97 cm

Sedef Koltuk Takımı

Sedef Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 13.600TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 18.360TL

3’lü Koltuk – 6.300TL

Berjer – 2.275TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Ribella Koltuk Takımı

Ribella Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 14.040TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 18.954TL

3’lü Koltuk – 6.169TL

Berjer – 3.019TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Ribella Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 230 cm / Derinlik: 110 cm / Yükseklik: 72 cm

Tekli Koltuk – En: 80 cm / Derinlik: 80 cm / Yükseklik: 98 cm

M. Trend Koltuk Takımı

M. Trend Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 14.480TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 19.548TL

3’lü Koltuk – 6.825TL

Berjer – 2.188TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

M. Trend Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 215 cm / Derinlik: 90 cm / Yükseklik: 90 cm / Oturma Yüksekliği: 45 cm

Tekli Koltuk – En: 80 cm / Derinlik: 90 cm / Yükseklik: 100 cm / Oturma Yüksekliği: 45 cm

Barcelona Hardal Koltuk Takımı

Barcelona Hardal Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 16.640TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 22.464TL

3’lü Koltuk – 7.875TL

Berjer – 2.450TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Barcelona Hardal Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 220 cm / Derinlik: 80 cm / Yükseklik: 90 cm

Tekli Koltuk – En: 70 cm / Derinlik: 110 cm / Yükseklik: 70 cm

Nero Beyaz Koltuk Takımı

Nero Beyaz Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 15.200TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 20.520TL

3’lü Koltuk – 6.912TL

Berjer – 1.706TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Nero Beyaz Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 230 cm / Derinlik: 90 cm / Yükseklik: 83 cm

Tekli Koltuk – En: 78 cm / Derinlik: 90 cm / Yükseklik: 96 cm

Oslo Koltuk Takımı

Oslo Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 15.280TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 20.628TL

3’lü Koltuk – 7.219TL

Berjer – 2.275TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Oslo Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 215 cm / Derinlik: 90 cm / Yükseklik: 90 cm

Tekli Koltuk – En: 80 cm / Derinlik: 90 cm / Yükseklik: 100 cm

Granada Koltuk Takımı

Granada Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 15.281TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 20.629TL

3’lü Koltuk – 6.912TL

Berjer – 2.887TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Granada Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 223 cm / Derinlik: 93 cm / Yükseklik: 74 cm

Tekli Koltuk – En: 73 cm / Derinlik: 89 cm / Yükseklik: 100 cm

Linea Koltuk Takımı

Linea Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 15.324TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 20.687TL

3’lü Koltuk – 6.904TL

Berjer – 2.940TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Linea Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 230 cm / Derinlik: 95 cm / Yükseklik: 80 cm

Tekli Koltuk – En: 85 cm / Derinlik: 90 cm / Yükseklik: 95 cm

Venüs Koltuk Takımı

Venüs Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 15.360TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 20.736TL

3’lü Koltuk – 6.825TL

Berjer – 3.150TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Venüs Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 223 cm / Derinlik: 100 cm / Yükseklik: 76 cm

Tekli Koltuk – En: 79 cm / Derinlik: 88 cm / Yükseklik: 103 cm

Truva Koltuk Takımı

Truva Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 15.360TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 20.736TL

3’lü Koltuk – 7.175TL

Berjer – 2.450TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Truva Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 225 cm / Derinlik: 80 cm / Yükseklik: 92 cm

Tekli Koltuk – En: 90cm / Derinlik: 95 cm / Yükseklik: 75 cm

Babil Koltuk Takımı

Babil Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 15.360TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 20.736TL

3’lü Koltuk -7.175TL

Berjer – 2.450TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Babil Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 225 cm / Derinlik: 80 cm / Yükseklik: 92 cm

Tekli Koltuk – En: 75 cm / Derinlik: 100 cm / Yükseklik: 75 cm

Smart Koltuk Takımı

Smart Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 15.900TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 21.465TL

3’lü Koltuk – 7.00TL

Berjer – 2.625TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Smart Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 235 cm / Derinlik: 93 cm / Yükseklik: 86 cm

Tekli Koltuk – En: 86 cm / Derinlik: 82 cm / Yükseklik: 88 cm

Roma Gold Koltuk Takımı

Roma Gold Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 16.288TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 21.989TL

3’lü Koltuk – 7.569TL

Sehpa – 1.487TL

Berjer – 2.678TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Roma Gold Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 225 cm / Derinlik: 90 cm / Yükseklik: 83 cm

Tekli Koltuk – En: 79 cm / Derinlik: 88 cm / Yükseklik: 103 cm

Ege Koltuk Takımı

Ege Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 16.381TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 22.115TL

3’lü Koltuk – 7.802TL

2’li Koltuk – 7.289TL

Berjer – 2.826TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Sera Koltuk Takımı

Sera Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 16.401TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 22.141TL

3’lü Koltuk – 7.175TL

Berjer – 3.588TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Sera Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 230 cm / Derinlik: 93 cm / Yükseklik: 85 cm

Tekli Koltuk – En: 78 cm / Derinlik: 90 cm / Yükseklik: 98 cm

Allegra Koltuk Takımı

Allegra Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 16.608TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 22.421TL

3’lü Koltuk – 7.437TL

Berjer – 3.290TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Allegra Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 220 cm / Derinlik: 100 cm / Yükseklik: 86 cm

Tekli Koltuk – En: 80 cm / Derinlik: 96 cm / Yükseklik: 96 cm

M. Zen Koltuk Takımı

M. Zenn Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 16.720TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 22.572TL

3’lü Koltuk – 7.875TL

Berjer – 2.538TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

M. Zenn Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 230 cm / Derinlik: 100 cm / Yükseklik: 80cm

Tekli Koltuk – En: 70 cm / Derinlik: 75 cm / Yükseklik: 90 cm

Güneş Koltuk Takımı

Güneş Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 16.880TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 22.788L

3’lü Koltuk – 7.963TL

Berjer – 2.538TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Güneş Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 230 cm / Derinlik: 100 cm / Yükseklik: 80 cm

Tekli Koltuk – En: 70 cm / Derinlik: 75 cm / Yükseklik: 90 cm

R. Zen Koltuk Takımı

R. Zen Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 17.200TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 23.220TL

3’lü Koltuk – 7.875TL

Berjer – 3.063TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

R. Zen Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 230 cm / Derinlik: 100 cm / Yükseklik: 95 cm

Tekli Koltuk – En: 90 cm / Derinlik: 90 cm / Yükseklik: 95 cm

İzmir Koltuk Takımı

İzmir Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 17.204TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 23.225TL

3’lü Koltuk – 7.958TL

Berjer – 2.901TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Form Koltuk Takımı

Form Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 17.265TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 23.307TL

3’lü Koltuk – 7.840TL

Berjer – 3.203TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Form Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 212 cm / Derinlik: 95 cm / Yükseklik: 80 cm

Tekli Koltuk – En: 81 cm / Derinlik: 95 cm / Yükseklik: 96 cm

Sirius Koltuk Takımı

Sirius Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 14.040TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 18.954TL

3’lü Koltuk – 6.169TL

Berjer – 3.019TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Sirius Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 230 cm / Derinlik: 100 cm / Yükseklik: 95 cm

Tekli Koltuk – En: 90 cm / Derinlik: 90 cm / Yükseklik: 95 cm

Beta Koltuk Takımı

Beta Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 17.440TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 23.544TL

3’lü Koltuk – 7.788TL

Berjer – 3.500TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Beta Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 230 cm / Derinlik: 110 cm / Yükseklik: 72 cm

Tekli Koltuk – En: 80 cm / Derinlik: 80 cm / Yükseklik: 98 cm

Bogota Koltuk Takımı

Bogota Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 17.480TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 23.598TL

3’lü Koltuk – 6.650TL

Berjer – 3.946TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Bogota Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 234 cm / Derinlik: 94 cm / Yükseklik: 75 cm

Tekli Koltuk – En: 78 cm / Derinlik: 90 cm / Yükseklik: 102 cm

Magnum Koltuk Takımı

Magnum Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 17.873TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 24.128TL

3’lü Koltuk -8.662TL

Berjer – 2.222TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Magnum Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 222 cm / Derinlik: 95 cm / Yükseklik: 81 cm

Tekli Koltuk – En: 65 cm / Derinlik: 85 cm / Yükseklik: 89 cm

Togg Koltuk Takımı

Togg Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 17.920TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 24.192TL

3’lü Koltuk – 8.663TL

Berjer – 2.275TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Togg Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 230 cm / Derinlik: 95 cm / Yükseklik: 80 cm

Tekli Koltuk – En: 85 cm / Derinlik: 85 cm / Yükseklik: 95 cm

Arda Gümüş Koltuk Takımı

Arda Gümüş Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 17.969TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 24.258TL

3’lü Koltuk – 8.225TL

Berjer – 3.203TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Arda Gümüş Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 233 cm / Derinlik: 100 cm / Yükseklik: 76 cm

Tekli Koltuk – En: 75 cm / Derinlik: 92 cm / Yükseklik: 94 cm

Alya Koltuk Takımı

Alya Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 18.240TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 24.624TL

3’lü Koltuk – 8.663TL

Berjer – 2.625TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Paris Koltuk Takımı

Paris Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 18.240TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 24.624TL

4’lü Koltuk – 9.100TL

3’lü Koltuk – 8.225TL

Berjer -2.625TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Mira Koltuk Takımı

Mira Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 18.647TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 25.173TL

3’lü Koltuk – 7.919TL

Yataklı 3’lü Koltuk – 9.001

Berjer – 3.474TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Mira Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 224 cm / Derinlik: 90 cm / Yükseklik: 74 cm

Tekli Koltuk – En: 74 cm / Derinlik: 87 cm / Yükseklik: 94 cm

A. Carmen Koltuk Takımı

A. Carmen Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 18.705TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 25.251TL

3’lü Koltuk – 8.575TL

Berjer – 3.308TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

A. Carmen Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 230 cm / Derinlik: 98 cm / Yükseklik: 80 cm

Tekli Koltuk – En: 80 cm / Derinlik: 70 cm / Yükseklik: 105 cm

Liya Koltuk Takımı

Liya Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 18.727TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 25.281TL

3’lü Koltuk – 8.426TL

Berjer – 3.630TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Liya Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 230 cm / Derinlik: 100 cm / Yükseklik: 75 cm

Tekli Koltuk – En: 85 cm / Derinlik: 90 cm / Yükseklik: 95 cm

Marmara Koltuk Takımı

Marmara Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 19.040TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 25.704TL

3’lü Koltuk – 8.828TL

4’lü Koltuk – 9.780TL

Berjer – 3.168TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Marmara Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 220 cm / Derinlik: 110 cm / Yükseklik: 72 cm

Dörtlü Koltuk – En: 245cm / Derinlik: 110 cm / Yükseklik: 72 cm

Tekli Koltuk – En: 80 cm / Derinlik: 80 cm / Yükseklik: 98 cm

O. Duru Koltuk Takımı

O. Oslo Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 19.310TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 26.069TL

3’lü Koltuk – 8.899TL

Berjer – 3.323TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

A. İnci Koltuk Takımı

A. İnci Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 21.040TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 28.404TL

3’lü Koltuk – 9.013TL

Berjer – 4.988TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Kaş Koltuk Takımı

Kaş Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 14.566TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 19.664TL

3’lü Koltuk – 6.813TL

2’li Koltuk – 6.337TL

2’li Modüllü Köşe Takımı – 7.181TL

3’lü Modüllü Köşe Takımı – 9.439

Berjer – 2.782TL

Koltuk takımına 1 adet üçlü 1 adet ikili ve bir adet berjer vardır.

Akdeniz Koltuk Takımı

Akdeniz Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 21.066TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 28.440TL

3’lü Koltuk – 9.125TL

4’lü Koltuk – 9.832

Berjer – 3.994TL

Koltuk takımına 1 adet dörtlü, 1 adet üçlü ve bir adet berjer dahildir.

Clx Koltuk Takımı

Clx Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 20.522TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 27.705TL

3’lü Koltuk – 9.483TL

Berjer – 3.481TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Bronco Koltuk Takımı

Bronco Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 20.910TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 28.229TL

3’lü Koltuk – 9.751TL

Berjer – 3.369TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Bronco Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 230 cm / Derinlik: 110 cm / Yükseklik: 72 cm

Tekli Koltuk – En: 85 cm / Derinlik: 82 cm / Yükseklik: 98 cm

Kare Koltuk Takımı

Kare Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 22.637TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 30.560TL

3’lü Koltuk – 10.219TL

Berjer – 4.321TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Kare Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 220 cm / Derinlik: 110 cm / Yükseklik: 72 cm

Tekli Koltuk – En: 80 cm / Derinlik: 80 cm / Yükseklik: 98 cm

Atlantis Koltuk Takımı

Atlantis Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 22.960TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 30.996TL

3’lü Koltuk – 8.995TL

4’lü Koltuk – 12.268TL

Berjer – 3.850TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Atlantis Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 220 cm / Derinlik: 110 cm / Yükseklik: 72 cm

Dörtlü Koltuk – En: 245 cm / Derinlik: 110 cm / Yükseklik: 72cm

Tekli Koltuk – En: 80 cm / Derinlik: 80 cm / Yükseklik: 98 cm

Siena Koltuk Takımı

Siena Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 20.960TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 30.996TL

3’lü Koltuk – 8.995TL

4’lü Koltuk – 12.268TL

Berjer – 3.850TL

Koltuk takımına 1 adet dörtlü, 1 adet üçlü ve 1 adet berjer dahildir.

Siena Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 220 cm / Derinlik: 110 cm / Yükseklik: 72 cm

Dörtlü Koltuk – En: 245 cm / Derinlik: 110 cm / Yükseklik: 72 cm

Tekli Koltuk – En: 80 cm / Derinlik: 80 cm / Yükseklik: 98 cm

Palermo Koltuk Takımı

Siena Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 22.000TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 29.700TL

3’lü Koltuk – 8.470TL

4’lü Koltuk – 11.743TL

Berjer – 3.850TL

Koltuk takımına 1 adet dörtlü 1 adet üçlü ve 1 adet berjer vardır.

Siena Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 220 cm / Derinlik: 110 cm / Yükseklik: 72 cm

Dörtlü Koltuk – En: 245 cm / Derinlik: 110 cm / Yükseklik: 72 cm

Tekli Koltuk – En: 80 cm / Derinlik: 80 cm / Yükseklik: 98 cm

Mustang Koltuk Takımı

Mustang Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 21.456TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 28.966TL

3’lü Koltuk – 10.001TL

Berjer – 3.465TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Cratos Koltuk Takımı

Cratos Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 23.560TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 31.805TL

3’lü Koltuk – 10.161TL

Chester Üçlü Koltuk – 11.382

Dörtlü Koltuk – 11.382TL

Puf – 2.643

Berjer – 4.225TL

Koltuk takımına 1 adet chester üçlü, 1 adet düz üçlü ve 1 adet tekli koltuk vardır.

Cratos Koltuk Takımı Ölçüleri

Dörtlü Koltuk – En: 260 cm / Derinlik: 100 cm / Yükseklik 72 cm

Üçlü Koltuk – En: 230 cm / Derinlik: 100 cm / Yükseklik: 72 cm

İkili Koltuk – En: 200 cm / Derinlik: 100 cm / Yükseklik: 72 cm

Tekli Koltuk – En: 79 cm / Derinlik: 87 cm / Yükseklik: 100 cm

Lion Koltuk Takımı

Lion Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 22.168TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 29.927TL

3’lü Koltuk – 10.115TL

Berjer – 4.016TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Lion Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 235 cm / Derinlik: 95 cm / Yükseklik: 90 cm

Tekli Koltuk – En: 85 cm / Derinlik: 85 cm / Yükseklik: 77 cm

Pusat Koltuk Takımı

Pusat Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 25.120TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 33.912TL

3’lü Koltuk – 1.594TL

Berjer – 4.288TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Pusat Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 235cm / Derinlik: 95 cm / Yükseklik: 90 cm

Tekli Koltuk – En: 85 cm / Derinlik: 85 cm / Yükseklik: 77 cm

Asos Koltuk Takımı

Asos Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 24.840TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 33.534TL

3’lü Koltuk – 11.769TL

Berjer – 3.631TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Asos Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 220 cm / Derinlik: 110 cm / Yükseklik: 72 cm

Tekli Koltuk – En: 80 cm / Derinlik: 80 cm / Yükseklik: 98 cm

İ. Maserati Koltuk Takımı

İ. Maserati Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 21.440TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 28.944TL

3’lü Koltuk – 10.588TL

2’li Koltuk – 9.800TL

Berjer – 3.063TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

İ. Maserati Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 245 cm / Derinlik: 102 cm / Yükseklik: 88 cm

İkili Koltuk – En: 225 cm / Derinlik: 102 cm / Yükseklik: 88cm

Tekli Koltuk – En: 80 cm / Derinlik: 87 cm / Yükseklik: 91 cm

Elsa Koltuk Takımı

Elsa Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 22.040TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 29.754TL

3’lü Koltuk – 10.281TL

2’li Koltuk – 9.888TL

Berjer – 3.938TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Elsa Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 230 cm / Derinlik: 95 cm / Yükseklik: 87 cm

İkili Koltuk – En: 210 cm / Derinlik: 95 cm / Yükseklik: 87 cm

Tekli Koltuk – En: 102 cm / Derinlik: 90 cm / Yükseklik: 78 cm

Rixos Koltuk Takımı

Rixos Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 21.759TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 29.374TL

3’lü Koltuk – 9.799TL

Berjer – 4.200TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Rixos Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 233 cm / Derinlik: 100 cm / Yükseklik: 76 cm

Tekli Koltuk – En: 75 cm / Derinlik: 92 cm / Yükseklik: 94 cm

Oasis Koltuk Takımı

Oasis Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 26.857TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 36.257TL

3’lü Koltuk – 12.193TL

Müzik Modülü – 3.922TL

Berjer – 4.988TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Oasis Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 230 cm / Derinlik: 100 cm / Yükseklik: 72 cm

Tekli Koltuk – En: 79 cm / Derinlik: 87 cm / Yükseklik: 100 cm

Rosso Koltuk Takımı

Rosso Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 27.702TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 37.397TL

3’lü Koltuk – 12.764TL

Müzik Modülü – 3.922TL

Berjer – 4.771TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Rosso Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 230 cm / Derinlik: 100 cm / Yükseklik: 72 cm

Tekli Koltuk – En: 79 cm / Derinlik: 87 cm / Yükseklik: 100 cm

Matero Gold Koltuk Takımı

Matero Gold Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 25.234TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 34.066TL

4’lü Koltuk – 11.551TL

3’lü Koltuk – 11.551TL

Berjer – 4.980TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Matero Gold Koltuk Takımı Ölçüleri

Dörtlü Koltuk – En: 260 cm / Derinlik: 100 cm / Yükseklik: 72 cm

Üçlü Koltuk – En: 230 cm / Derinlik: 100 cm / Yükseklik: 72 cm

Tekli Koltuk – En: 79 cm / Derinlik: 87 cm / Yükseklik: 100 cm

A. Tokyo Koltuk Takımı

A. Tokyo Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 28.805TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 38.887TL

Aynalı 4’lü Koltuk – 13.372TL

Desenli 4’lü Koltuk – 13.885TL

3’lü Koltuk Desenli – 12.883TL

Aynalı 3’lü Koltuk – 12.301TL

Berjer – 5.320TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

A. Tokyo Koltuk Takımı Ölçüleri

Dörtlü Koltuk – En: 261 cm / Derinlik: 78 cm / Yükseklik: 95 cm

Üçlü Koltuk – En: 226 cm / Derinlik: 76 cm / Yükseklik: 95 cm

Tekli Koltuk – En: 78 cm / Derinlik: 71 cm / Yükseklik: 88 cm

Asus Koltuk Takımı

Asus Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 32.543TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 43.933TL

Chester 4’lü Koltuk – 15.768TL

Desenli 4’lü Koltuk – 15.072TL

Chester 3’lü Koltuk – 14.268TL

Desenli 3’lü Koltuk – 14.268TL

Chester 2’li Koltuk – 12.974TL

Berjer – 6.254TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Asus Koltuk Takımı Ölçüleri

Dörtlü Koltuk – En: 261 cm / Derinlik: 78 cm / Yükseklik: 95 cm

Üçlü Koltuk – En: 226 cm / Derinlik: 76 cm / Yükseklik: 95 cm

Tekli Koltuk – En: 78 cm / Derinlik: 71 cm / Yükseklik: 88 cm

Ruby Koltuk Takımı

Ruby Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 27.315TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 36.875TL

4’lü Koltuk – 12.124TL

3’lü Koltuk – 12.950TL

2’li Koltuk – 9.331TL

Berjer – 4.802TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Ruby Koltuk Takımı Ölçüleri

Dörtlü Koltuk – En: 275 cm / Derinlik: 102 cm / Yükseklik: 73 cm

Üçlü Koltuk – En: 235 cm / Derinlik: 102 cm / Yükseklik: 73 cm

Tekli Koltuk – En: 77 cm / Derinlik: 93 cm / Yükseklik: 80 cm

G. Opera Koltuk Takımı

G. Opera Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 25.434TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 34.336TL

4’lü Koltuk – 11.872

3’lü Koltuk – 11.872TL

Berjer – 4.592TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

G. Opera Koltuk Takımı Ölçüleri

Dörtlü Koltuk – En:275 cm / Derinlik: 102 cm / Yükseklik: 73 cm

Üçlü Koltuk – En: 235 cm / Derinlik: 102 cm / Yükseklik: 73 cm

Tekli Koltuk – En: 77 cm / Derinlik: 93 cm / Yükseklik: 80 cm

Vision Koltuk Takımı

Vision Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 25.902TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 39.968TL

4’lü Koltuk – 12.322

3’lü Koltuk – 11.993TL

2’li Koltuk – 11.519TL

Motorlu Yatak Sistemi – 3.780TL

Tekli Koltuk – 6.779TL

Berjer – 4.016TL

Koltuk takımına 1 dörtlü, 1 üçlü ve 1 adet berjer vardır.

Vision Koltuk Takımı Ölçüleri

Dörtlü Koltuk – En: 260 cm / Derinlik: 100 cm / Yükseklik: 72 cm

Üçlü Koltuk – En: 230 cm / Derinlik: 100 cm / Yükseklik: 72 cm

İkili Koltuk – En: 200 cm / Derinlik: 100 cm / Yükseklik: 72 cm

Berjer – En: 80 cm / Derinlik: 80 cm / Yükseklik: 98 cm

Kapitone Berjer – En: 115 cm / Derinlik: 90 cm / Yükseklik: 72 cm

Selva Koltuk Takımı

Selva Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 28.899TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 39.013TL

4’lü Koltuk – 13.165TL

3’lü Koltuk – 13.165TL

Döner Berjer – 5.944TL

Berjer – 5.277TL

Koltuk takımına 1 dörtlü 1 üçlü ve berjer dahildir.

Selva Koltuk Takımı Ölçüleri

Dörtlü Koltuk – En: 255 / Derinlik: 105 cm / Yükseklik: 73 cm

Üçlü Koltuk – En: 235 cm / Derinlik: 105 cm / Yükseklik: 73 cm

Tekli Koltuk – En: 90 cm / Derinlik: 95 cm / Yükseklik: 105 cm

Saga Koltuk Takımı

Saga Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 26.255TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 35.444TL

3’lü Koltuk – 11.808TL

Berjer – 5.101TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Saga Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 236 cm / Derinlik: 95 cm / Yükseklik: 75 cm

Tekli Koltuk – En: 83 cm / Derinlik: 78 cm / Yükseklik: 95 cm

Seden Koltuk Takımı

Seden Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 19.727TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 26.631TL

3’lü Koltuk – 8.672TL

Berjer – 4.232TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Seden Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 230 cm / Derinlik: 100 cm / Yükseklik: 75 cm

Tekli Koltuk – En: 85 cm / Derinlik: 90 cm / Yükseklik: 95 cm

S. Alfa Koltuk Takımı

S. Alfa Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 23.256TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 31.396L

3’lü Koltuk – 10.784TL

Berjer – 3.868TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

S. Alfa Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 225 cm / Derinlik: 93 cm / Yükseklik: 80 cm

Tekli Koltuk – En: 100 cm / Derinlik: 88 cm / Yükseklik: 85 cm

Maserati Koltuk Takımı

Maserati Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 22.032TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 29.743TL

3’lü Koltuk – 10.316TL

Berjer – 3.465TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Hilton Koltuk Takımı

Hilton Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 22.800TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 30.780TL

3’lü Koltuk – 9.713TL

Chester Üçlü Koltuk – 11.200TL

Berjer – 4.025TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Hilton Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 225 cm / Derinlik: 95 cm / Yükseklik: 80 cm

Tekli Koltuk – En: 90 cm / Derinlik: 85 cm / Yükseklik: 95 cm

Versace Koltuk Takımı

Versace Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 15.820TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 21.357TL

3’lü Koltuk – 7.416TL

Berjer – 2.472TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Versace Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 232 cm / Derinlik: 95 cm / Yükseklik: 70 cm

Tekli Koltuk – En: 83 cm / Derinlik: 90 cm / Yükseklik: 93 cm

Pera Koltuk Takımı

Pera Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 21.024TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 28.382TL

3’lü Koltuk – 8.925TL

Motorlu 3’lü Koltuk – 10.343TL

Berjer – 3.728TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Pera Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 238 cm / Derinlik: 98 cm / Yükseklik: 88 cm

Tekli Koltuk – En: 94 cm / Derinlik: 85 cm / Yükseklik: 100 cm

Titanyum Koltuk Takımı

Titanyum Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 25.568TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 34.517TL

3’lü Koltuk – 11.603TL

Berjer – 4.760TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Titanyum Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 240 cm / Derinlik: 100 cm / Yükseklik: 75 cm

Tekli Koltuk – En: 85 cm / Derinlik: 90 cm / Yükseklik: 95 cm

Gold Koltuk Takımı

Gold Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 25.568TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 34.517TL

3’lü Koltuk – 11.603TL

Berjer – 4.760TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Gold Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 240 cm / Derinlik: 100 cm / Yükseklik: 75 cm

Tekli Koltuk – En: 85 cm / Derinlik: 90 cm / Yükseklik: 95 cm

Gucci Koltuk Takımı

Gucci Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 15.820TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 21.357TL

3’lü Koltuk – 7.416TL

Berjer – 2ç472TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Gucci Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 232 cm / Derinlik: 95 cm / Yükseklik: 70 cm

Tekli Koltuk – En: 83 cm / Derinlik: 90 cm / Yükseklik: 93 cm

Flex Chester Koltuk Takımı

Flex Chester Koltuk Takımı Fiyatları

Koltuk Takımı Kampanyalı Fiyat – 21.920TL

Koltuk Takımı Asıl Fiyat – 29.562TL

3’lü Yatarlı Koltuk – 10.850TL

Üçlü Koltuk – 9.100TL

Berjer – 4.025TL

Koltuk takımına 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjer dahildir.

Flex Chester Koltuk Takımı Ölçüleri

Üçlü Koltuk – En: 240 cm / Derinlik: 100 cm / Yükseklik: 88 cm

Tekli Koltuk – En: 72 cm / Derinlik: 95 cm / Yükseklik: 100 cm

Evet oldukça uzun bir yazının sonuna gelmiş bulunmaktayız sabırla yazımızı takip ettiğiniz ve okuduğunuz için teşekkür ediyorum ve size Hekahome firmasının bir diğer yazımızı ve ürünlerin geri kalanını bulacağınız yazımızıda buraya bırakacağım böylelikle firmanın elindeki eski modelleri veya satışına devam ettiği diğer modelleri de rahatlıkla inceleyebilirsiniz. HekaHome Koltuk Takımı Modelleri.

Hekahome firmasının sitesine giderek ürünleri web sitesi üzerinden satın alabilirsiniz fakat renk seçenekleri mağazada daha kapsamlı bulabilirsiniz ve koltuklarda farklı renk seçeneklerini gene mağazalardan yapabiliyorsunuz HekaHome Koltuk Takımı Modellerini web sitesinde hazır modelleri alabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.