İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İstikbal 2019 Koltuk Takımları

2019 yılına 5 farklı modelle son teknolojik uygulamalar ve yeni yılın modasını ön görerek kendi markasına tasarımları uygulayarak sektöre eski koltuk takımları ile birlikte 5 farklı yeni tasarım showroomların da sergilemektedir.

İstikbal firmasında oturma grubu içinde koltuk takımı olarak geçen 23 adet model mevcuttur ve bu modellerin 5 tanesi az önce bahsettiğimiz gibi yeni modellerdir. Bu senenin en yeni tasarımları chester ve spor modeller olarak piyasada rahatlı görebilirsiniz bir çok mağazayı gezdiğimizde artık daha minimalist ve spor tasarımlar göz önüne çıkmaktadır ayrıca ingiliz modeli olarak görülen ingiltere sıklıkla kullanılan chester koltuk tasarımını Türkiye’de sıklıkla kullanılan koltuk tasarımlarına uygulanarak farklı tasarımlar ortaya çıkarmıştır Koltuk Takımların da İstikbal mobilya firması.

Koltuk Takımları seçeneklerine ek olarak salon takımı uyumu için tv ünitesi, yemek takımı ve yatak odası takımları da bu koltuk takımlarına uyumlu şekilde üretilerek evinizdeki takımları tek tek aramak yerine tek bir grup halinde alabilir ve kolaylıkla uyum sağlayan evler tasarlayabilirsiniz.

Sizlere azda olsa İstikbal firmasının yenilikleri hakkında bahsettik ve aşağıda yeni modellerle beraber eski modelleri bir ara İstikbal Koltuk Takımları paylaşacağız. Her koltuk takımı birden fazla resmi mevcuttur ve bu sayede hepsini daha detaylı inceleyebilirsiniz mağazaya gitmeden.

Dekornot ailesi olarak sizlere bir çok firmanın ürününü bir araya toplayarak hepsini bir arada inceleyebilmeniz için hepsini bir araya getirerek tek tek sitemize eklemeye çalışıyoruz ki sizler tüm firmaları gezmek yerine sitemizde rahatlıkla inceleyebilin.

Vigo Koltuk Takımı

Vals Koltuk Takımı

Soprono Koltuk Takımı

Side Deluxe Koltuk Takımı

Serena Koltuk Takımı

Scarlet Koltuk Takımı

Santino Koltuk Takımı

Santa Deluxe Koltuk Takımı

Rustik Deluxe Koltuk Takımı

Rosalina Deluxe Koltuk Takımı

Roma Koltuk Takımı

Pery Deluxe Koltuk Takımı

Pekin Koltuk Takımı

Palma Koltuk Takımı

Mira Koltuk Takımı

Luis Koltuk Takımı

Lucas Koltuk Takımı

Liva Deluxe Koltuk Takımı

Lima Koltuk Takımı

Gold Deluxe Koltuk Takımı

Gallery Deluxe Koltuk Takım

Elizya Deluxe Koltuk Takımı

Baron Deluxe Koltuk Takımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir