Endüstriyel İtalyan Mutfak Dolabı Tasarımları

Meşe Ahşap Kavanoz

Eğri Ahşap Yer Rafı

Kitapseverler için 10 Raf Tasarımı

Koyu Renkli Lüks Materyalleriyle Ev Dekorasyonu

Ev Dekorasyonu 25 Ekim 2016
91

Mimar ve tasarımcıların evlerinin tasarımlarına baktığınızda sadece ve genel olarak aynı renk tonlarının kullanıldığını ve ne kadar lüks görünse de aslında çokta uygun maliyetlere ev dekorasyonu yapıldığını görebilirsiniz. Genel olarak evde mermer malzemeler kullanılmış hatta genel olarak aynı malzeme evin her yerinde kullanılarak daha az maliyetli daha sıcak bir ortam oluşturulmak istendiğini görebilirsiniz. Ev dekorasyonunda koyu renkler yani daha doğrusu siyah renkleri daha çok tercih edilmiş sadece banyoda beyaz mermer kullanılmıştır buda ortamı daha aydınlık hale gelmesini sağlamıştır.

Yemek Masası

yemek-masasi

Zengin Materyallerin kullanıldığı bu ev bir mimara aittir. Evin her köşesinde içindeki karamsarlığımı yoksa hayata olan sıcak bakışını mı bilemiyoruz fakat koyu renkleri ayrıca sıcak renklerle çok uyumlu bir şekilde kullandığını söyleyebiliriz.

Oturma Odası

oturma-odasi

Oturma odasında altın satısı cumbaları ve siyah ahşap rengiyle tasarlanmış zengin kitaplık bulunurken, hemen yan tarafında bej renginde oturma gurubu varken üstündeki mavi rengindeki yastıklar ile halı, mermer zemin ve siyah cam orta sehpasıyla tam anlamıyla uyum sağlamaktadır evdeki erkeksi tasarımı hafif yıkmış olduğunu görebilirsiniz oturma odasında.

Yemek Odası

yemek-odasi

Yemek odasında gül ağacından yapılmış ahşap malzemelerle kaplanmış duvarları el işlemesi halıyı ve altın sarısı yemek masasıyla birlikte kullanılmış portakal rengi sandalyelerin karamsar ortamdaki aydınlık tasarımlar olduğunu görebilirsiniz.

Koridor

kitaplik

Hem merdiven çıkışı hemde hemen sol tarafımızda siyah renkteki kitaplığı görebilirsiniz özellikle merdivenden çıktıktan sonra sizi karşılayan tabloyla daha farklı bir alana yada bir sanatçının evine adım attığınızı tekrardan anımsatan bir alan olduğu ortada ayrıca evin karamsar ortamına eşlik eden bir çok pirinç tasarım mevcut üstteki aydınlatmalar gibi.

Mutfak

mutfak

Mutfakta ise koyu ahşap mutfak dolabı tercih edilirken evin bir çok yerinde tercih edilmiş mermer dolap arasında ve tezgahta bir olmasıyla gösterdiği zengin görünüşüyle öne çıkmaktadır. Ayrıca üst dolapta kapaksız tercih edilirken rafları siyah camlarla uyumu yakalamıştır.

Giysi Odası

giysi-odasi

Merdivenden indiğimizde direk olarak bizi evde yoğun olarak kullanılan mermer zemin ve sol tarafımızda pirinç aksanlar ile zengin görüntüsüyle giysi dolabı bulunmaktadır.

Banyo

banyo

Banyonun tasarımında ise duvarlarda gül ağacı kullanılırken lavabo ve duşa kabinin duvarlarında aynı desende beyaz mermer kullanılmıştır evin en aydınlık belki yeri olduğunu söyleyebiliriz.

Tasarım: Massimo Adario

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Enza Home Yemek Odaları

Enza Home Yemek Odaları

19 Mart 2015
384
Orange Venue Banyo Perdeleri

Orange Venue Banyo Perdeleri

28 Mart 2015
618
Siyah Mutfak Dolapları

Siyah Mutfak Dolapları

2 Mayıs 2015
1.092
Komik Duş Perdeleri

Komik Duş Perdeleri

27 Mart 2015
298
Loft Ev Dekorasyonu

Loft Ev Dekorasyonu

28 Nisan 2015
542
Banyo Dolapları

Banyo Dolapları

30 Nisan 2015
2.193