2019 Enza Home Koltuk Takımları

Akıllı Sehpa – 360 Derece Bluetooth Hoparlör ve Kablosuz Şarj

2019 Mutfak Modelleri

Duvara Monte Mobilya ve Dekor Fikirleri

Koyu Renkli Lüks Materyalleriyle Ev Dekorasyonu

Ev Dekorasyonu 25 Ekim 2016
355

Mimar ve tasarımcıların evlerinin tasarımlarına baktığınızda sadece ve genel olarak aynı renk tonlarının kullanıldığını ve ne kadar lüks görünse de aslında çokta uygun maliyetlere ev dekorasyonu yapıldığını görebilirsiniz. Genel olarak evde mermer malzemeler kullanılmış hatta genel olarak aynı malzeme evin her yerinde kullanılarak daha az maliyetli daha sıcak bir ortam oluşturulmak istendiğini görebilirsiniz. Ev dekorasyonunda koyu renkler yani daha doğrusu siyah renkleri daha çok tercih edilmiş sadece banyoda beyaz mermer kullanılmıştır buda ortamı daha aydınlık hale gelmesini sağlamıştır.

Yemek Masası

yemek-masasi

Zengin Materyallerin kullanıldığı bu ev bir mimara aittir. Evin her köşesinde içindeki karamsarlığımı yoksa hayata olan sıcak bakışını mı bilemiyoruz fakat koyu renkleri ayrıca sıcak renklerle çok uyumlu bir şekilde kullandığını söyleyebiliriz.

Oturma Odası

oturma-odasi

Oturma odasında altın satısı cumbaları ve siyah ahşap rengiyle tasarlanmış zengin kitaplık bulunurken, hemen yan tarafında bej renginde oturma gurubu varken üstündeki mavi rengindeki yastıklar ile halı, mermer zemin ve siyah cam orta sehpasıyla tam anlamıyla uyum sağlamaktadır evdeki erkeksi tasarımı hafif yıkmış olduğunu görebilirsiniz oturma odasında.

Yemek Odası

yemek-odasi

Yemek odasında gül ağacından yapılmış ahşap malzemelerle kaplanmış duvarları el işlemesi halıyı ve altın sarısı yemek masasıyla birlikte kullanılmış portakal rengi sandalyelerin karamsar ortamdaki aydınlık tasarımlar olduğunu görebilirsiniz.

Koridor

kitaplik

Hem merdiven çıkışı hemde hemen sol tarafımızda siyah renkteki kitaplığı görebilirsiniz özellikle merdivenden çıktıktan sonra sizi karşılayan tabloyla daha farklı bir alana yada bir sanatçının evine adım attığınızı tekrardan anımsatan bir alan olduğu ortada ayrıca evin karamsar ortamına eşlik eden bir çok pirinç tasarım mevcut üstteki aydınlatmalar gibi.

Mutfak

mutfak

Mutfakta ise koyu ahşap mutfak dolabı tercih edilirken evin bir çok yerinde tercih edilmiş mermer dolap arasında ve tezgahta bir olmasıyla gösterdiği zengin görünüşüyle öne çıkmaktadır. Ayrıca üst dolapta kapaksız tercih edilirken rafları siyah camlarla uyumu yakalamıştır.

Giysi Odası

giysi-odasi

Merdivenden indiğimizde direk olarak bizi evde yoğun olarak kullanılan mermer zemin ve sol tarafımızda pirinç aksanlar ile zengin görüntüsüyle giysi dolabı bulunmaktadır.

Banyo

banyo

Banyonun tasarımında ise duvarlarda gül ağacı kullanılırken lavabo ve duşa kabinin duvarlarında aynı desende beyaz mermer kullanılmıştır evin en aydınlık belki yeri olduğunu söyleyebiliriz.

Tasarım: Massimo Adario

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Dağ Manzaralı Ev Dekorasyonu

Dağ Manzaralı Ev Dekorasyonu

22 Aralık 2016
238
Modern Boho Ev Dekorasyonu

Modern Boho Ev Dekorasyonu

19 Ekim 2016
464
Endüstriyel Ev Dekorasyonu

Endüstriyel Ev Dekorasyonu

3 Ekim 2016
484
İskandinav Ev Dekorasyonu

İskandinav Ev Dekorasyonu

29 Eylül 2016
524
Müstakil Stüdyo Ev

Müstakil Stüdyo Ev

22 Eylül 2016
316
Bunlar da var!
Tabure Tasarımları

Tabure Tasarımları

5 Nisan 2015
773
Müstakil Stüdyo Ev

Müstakil Stüdyo Ev

22 Eylül 2016
316
Dinarsu Halı

Dinarsu Halı

7 Nisan 2015
524
Renkli Yatak Odası

Renkli Yatak Odası

4 Temmuz 2015
947
Up Lounge Sandalye

Up Lounge Sandalye

5 Mart 2017
220
Poliüretan Modern Tabure

Poliüretan Modern Tabure

7 Şubat 2019
56