İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Loft Ev Dekorasyonu

Loft ev dekorasyonu hakkında biraz sizlerle bilgi paylaşmak istedik aslında dipnotlar demek isterdik ama uzunca bir yazı olacağını söylemek istiyorum çünkü loft ev tasarımları hakkında bir çok bilgi var ve daha bir çoğunu paylaşmadan yazıma son vermem gerekecek çünkü sizi çokta fazla uzun yazıyla sıkmak istemem. Loft evler çatı katında bulunan geniş evlerdir ve genel olarak tabi ki kişininde zevkleri önemli ama minimalist tasarımlara sahip olurlar özellikle derli toplu olmaları için depolama alanları özellikle düşünülmekte mesela görünüm amaçlı bir çalışma yapacaksınız içerisine hemen depolama alanı oluşturmanın yolunu ararsınız neden mi ? Aslında çok basit loft evler ara bölme bulunmayan oda geçişlerini renklerle belki zeminde ki farklı malzemelerle yapıyorsunuz bu nedenle dolaplar pek bulunmuyor daha geniş alana sahip oluyorsunuz fakat eşyalarınızı koyabileceğiniz yerler bulunmuyor, o yüzden daha farklı depolama alanları oluşturmanız gerekebiliyor.

Oturma Odası Mutfak

Yukarıda gördüğünüz gibi mutfakta sık kullanılan dolaplar ve onun üstünde oturma odasında pencerelerin altlarında depolama alanları mevcut dilerseniz tabi ki tv ünitesi olarak bile kullanabilirsiniz.

Mutfak Dekorasyonu Loft Ev Loft Ev Dekorasyonu Ev Dekorasyonu

Gene aynı şekilde yukarıdaki diğer örnekleri inceleyebilirsiniz bu örneklerde metal ve ahşabın ihtişamlı birleşimini rahatlıkla görebilirsiniz modern tasarımlar artık sık sık metal veya alüminyum malzemeler kullanılıyor, sizde modern tasarımlara ayak uydurmak istiyorsanız ev dekorasyonu yaparken metal ve ahşabı bir arada kullanmayı düşünebilirsiniz. Nasıl ikisini bir arada kullanacağız derseniz mesela mutfakta ada dolabı bulunmakta ve oturaklar eklemeyi düşünüyorsunuz oturakların malzemeleri metal ağırlıklı modeller seçebilirsiniz, mutfak ahşap olduğu için mutfak tabureleri metal aksamıyla modern ve çağdaş bir uyumu yakalayabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir