İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Fabrikasında Loft Ev Dekorasyonu

Loft ev dekorasyonu son zamanların en trendleri tasarımcıların ise en çok yapmak istedikleri arasında yer alıyor çünkü geniş bir alan ve nasıl dolduracağınızı düşüneceğiniz saatleriniz var çünkü ne fazla doldurup ortamı boğabilirsiniz ne de az eşyayla ortamı soğuk bir halde bırakabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız bu tasarımda ev yeterince dolu ve özellikle sahiplerinin zamanla topladıkları dekoratif süslerle çok güzel şekillendirilmiş olabileceğiniz göreceksiniz.

fabrika

Hızlı bir şekilde başlayacak olursak loft ev dekorasyonumuz 4 katlı bir örgü fabrikası daha önceleri ise silah fabrikası olarak kullanılmış bir yer. Macaristan, Budapeşte’de bulunan fabrika bir çift tarafından satın alınmış ve A+Z design studio tarafından tasarlanarak şu anda sizlere sergilemek üzere olduğumuz duruma getirilmiştir.

yemek-odasi
yemek-masasi
ahsap-yemek-masasi
pencere-onu-kitaplik

Fabrika olmasından kaynaklı olarak geniş bir alana sahipsiniz ayrıca gerçekten büyük pencerelere sahip oluyorsunuz sanırım büyük bir fabrika sahibi olmanın güzel bir yanı olduğunu düşünüyorum ayrıca pencerelerinizin büyük olması yetmiyormuş gibi güzel bir manzaraya sahip olmak sanırım paha biçilemez dediğimiz tarzda bir durum. Yukarıda dört farklı görsel mevcut bu görseller yemek odası diyebilirsiniz yada yemek yiyebileceğiniz, çalışma alanı olarak kullanabileceğiniz veya şöminede biraz ısınmayı isteyeceğiniz bir alan olarak tasarlanmış tahminimce sık gelen misafirleri ağırlamak için gerçekten güzel ve geniş bir alan oluşturulduğunu görebilirsiniz. Ahşap yemek masası ve metalden tasarlanmış modern avizeyle dikkat çeken evin sanırım tek dikkat çeken kısmı orası değil. Evin her noktası ayrı bir dikkat çekici olduğunu itiraf etmeliyim çünkü aksesuarlarına kadar özenle seçilirken özenle dekore edildiğini görebilirsiniz. Renk seçimlerinden objelerin şekillerine, tasarımlarına kadar detaylar mevcut. Salon diyebiliriz yemek odası diyebiliriz bu kısımda ev yada fabrika sahiplerinin sanata olan düşkünlüklerini rahatla görmek mümkün.

okuma-kosesi

Balkona çıkışın hemen sol tarafında temiz havayla birlikte kitaplarınızla yada işlerinizi yapabileceğiniz rahat bir köşe mevcut olduğunu görebilirsiniz. Evin her köşesi gibi burasıda özel tasarımlardan ibaret. Berjer, sehpa hatta halının tasarımına kadar her şey özenle yapılmış ve seçilmiş durumda.

oturma-odasi

Fabrikamız ne kadar genişte olsa tasarımlar genel olarak bir aileye yetecek kadar düşünülmüş ve alanları belirlemek için dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama halılar kullanılmış yani sınırlarımızı duvarlar değil halılar belirliyor. Evin bu kısmında oturma odası yada alanını görebilirsiniz sade cam sehpa, iki adet pembe ve deriden tasarlanmış berjer ve üç kişilik deri koltuğumuz kendini gösterirken hemen sağ tarafımızda dergi ve gazeteler için bir ahşap dergilik bulunmaktadır. Hepimiz gibi en merak ettiğim bu evi ısıtmak gerçekten zor olsa gerek.

pencere

Pencerelerin güzelliğinden ve ne kadar büyük olduklarından bahsetmiştim gördüğümüz üzere sadece pencerelerin güzellikleri yok önlerindeki dekoratif süsler yani burada ki en azından ahşap gemileri görebiliriz ve sanki pencerenin ön kısmı deniz görüntüsü verilerek bir dizi gemiyi görmekteyiz.

mutfak

Mutfak ise gri tonlarında tercih edilmiş, bol çekmeceli tasarımlar son zamanlarda çok fazla tercih edilirken ayrıca çok kullanışlı olması da ayrı bir özelliğe sahip. Mutfak diğer alanlara göre daha sade ve basit tutulmuş.

ev-girisi

Evin girişi ise çok renkli direk içeri girdiğimizde ufak sarı taşlarla donatılmış bir giriş karşılıyor bizi sanırım soğuk havalarda gri tonlarından sarı tonlarına hızlı bir giriş biraz şok etkisi yaratabilir.

banyo-manzarasi
banyo
lavabo

Banyoda evin diğer köşeleri gibi renkli ve şık tasarıma sahip özellikle klasik tasarımlar tercih edilmiş. Kırmızı ve pembe tonları arasında ki geçişli duvar ve zemin tercih edilirken, küvet ve lavabo gibi yerlerde altın satısı musluklar banyoya dikkat çekici bir özellik katmaktadır.

ahsap-konsol

Mor duvar kağıdı önünde ahşap bol çekmeceli konsolu görüyoruz. Tabi ki makyaj masası olarak da kullanılması mümkün.

yatak-odasi
yatak

En son olarak yatak odasına geldik genellikle yorucu günler sonrasında en sevdiğimiz yer olarak düşünebiliriz. Yatak odası sade bir dekorasyona sahip mor duvar kağıdı eskitme başucu komodinleri, uyumadan önce biraz kitap okumak için lambader eşliğinde sakin bir zaman geçirebileceğiniz kısımlar mevcut yani kısacası fabrikamızda hayatımızda isteyebileceğimiz her şey mevcut ben hayatımı geçirmek için gerekene burada fazlasıyla sahip olabileceğimi düşünüyorum sizler ne düşünüyorsunuz fazlasıyla merak ediyorum.

Bir yazımızın daha sonuna gelmişken Dekornot ailesi olarak sizlere mutlu ve iyi bir yaşam dileklerimizi sunuyoruz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir