2019 Enza Home Koltuk Takımları

Akıllı Sehpa – 360 Derece Bluetooth Hoparlör ve Kablosuz Şarj

2019 Mutfak Modelleri

Duvara Monte Mobilya ve Dekor Fikirleri

Orka Banyo

Banyo, Markalar 17 Mayıs 2015
1.704

Orka Banyo aslında inşaat malzemeleri üzerine kurulan bir firmayken banyo dolaplarındaki fikirleri ve zamanla kazandığı tecrübeler sayesinde iyi tasarlanmış banyo dolapları üretimi de yapmaya başladığını görebilirsiniz. Orka banyo 3 farklı sınıfı bulunmaktadır banyo dolaplarında, sınıfı diyorum çünkü gerçekten kalite olarak farklılık göstermese de görünümlerinin farklılıkları aradaki farkı fazlasıyla göstermektedir ki kullanılan malzemelerin kalitesi dahi farklılaşmaktadır. Yazımızda sizlere Orka Banyo modellerini paylaşacağız fakat bu yazımızda Goldline Banyo Dolaplarını paylaşmayı planlıyoruz hepsini bir arada paylaşmak isterdik fakat kafanızın karışmaması için Orka Banyonun sınıflandırdığı gibi sizlerle paylaşmak istedik. Aşağıda banyo dolaplarını görebilirsiniz hepsinin altında modellere verilmiş isimleri de mevcuttur.

Oteos Banyo Dolabı

Oteos Banyo Dolabı

Oteos 100

Oteos 100

Oteos banyo dolabı orka goldline dolaplarının liste başı dolabı internet sitesinden incelerseniz görebilirsiniz. Orka banyo dolaplarını görsellerde gördüğünüz şekillerde teslim alıyorsunuz tabi ki banyo aksesuarları mevcut değildir fakat evye ve aynalar mevcuttur. Oteos banyo dolabının 3 farklı renk seçeneği mevcuttur kapaklar beyaz lake malzeme kullanılarak üretilmiştir ve evye dolabının 120 ve 100’lük modelleri mevcuttur. Aynada ise mercek ve led aydınlatmalar mevcuttur.

Viola Banyo Dolabı

Viola Banyo Dolabı

Viola banyo dolabının resimdeki rengi mürdüm rengidir şunu belirtmek isterim görseller çizim olduğu için renklerde gerçekte gördükleriniz arasında farklılık görebilirsiniz bu yüzden en iyisi alışveriş yaparken orka banyo dolaplarını mağazalardan modelleri görerek almanızı tavsiye ederim. Viola banyo dolabı ayaklı bir modeldir ve 2 farklı rengi mevcuttur beyaz, mürdüm olarak. Banyo dolabı lake boyaya sahiptir parlak yüzeylidir ve mermer tezgah hilton lavabo mevcuttur.

Victori Banyo Dolabı

Victoria Banyo Dolabı

Siyah ve Gümüş renklerden oluşan iki ayaklı Victoria banyo dolabı ayrıca duvara montajı yapılması gerekmektedir sabit şekilde durmasını sağlamak için. Yukarıda ise oval dekoratif aynası mevcuttur. Cam tezgahlı lavabo tercih edilmiştir.

Versai Banyo Dolabı

Versai Banyo Dolabı

Versai banyo dolabının saraylara yakışır bir model olduğunu görebilirsiniz yoğun olmasa da ayaklardaki orta eteklerin motifleri banyo dolabında farklı bir hava kazandırmıştır. Banyo dolabının 3 farklı rengi mevcuttur ve seramik tezgahlı lavabo kullanılmıştır küçük modellere göre daha geniş oldukları için tezgahlı olmaları normaldir. Lavabo dolabında tek çekmece mevcuttur ve çekmecenin iç kısmı kendinden bölmelere sahiptir aynı makyaj masası gibi.

Shine Banyo Dolabı

Shine Banyo Dolabı

Shine banyo dolabında 3 farklı renk kullanılmış renkler siyah, beyaz ve gümüştür ki şunu da belirtmek isterim renkler dolabın tamamındaki renklerdir sadece kapaklarda kullanılan renklerden bahsetmiyorum bazı dolaplarda renkler harmanlanıyor fakat bazılarında tek renk olarak tercih ediliyor bu yüzden kafanızın karışmasını istemem renkler karışıkta kullanılmış olabilir yada banyo dolabı tek renge sahip olabilir mesela yukarıdaki modelde kapaklar gümü geri kalanı beyaz olarak tercih edilmiştir.

Sand Banyo Dolabı

Sand Banyo Dolabı

Sand banyo dolabı gövdesi ve kapakları doğal latin ceviz kaplama kullanılmıştır bildiğiniz üzere kaplama ürünleri eskilerde fazlasıyla tercih ediliyordu fakat bir süre yeni malzemelerin çıkmasıyla moda akımı değişti ama biliyorsunuz ki tarih gibi modada sürekli kendini tekerrür etmektedir. Kaplama dolaplar ve lake boyaya sahip dolaplar her zaman daha kalitelidir bunu da belirtmek isterim bunu sadece bu marka için değil genel olarak söylüyorum.

Rose Banyo Dolabı

Rose Banyo Dolabı

Rose banyo dolabında 4 farklı renk seçeneği mevcuttur ki modellerde hiç bir zaman değişiklik olmadığını sadece renklerin ve bazılarında desenlerin farklılık gösterdiğini bilmelisiniz. Rose banyo dolabında daha çok oval yumuşak hatlar mevcuttur.

Queen Banyo Dolabı

Queen Banyo Dolabı

Quenn banyo dolabı sert oval geçişlere sahip olduğunu görebilirsiniz mesela lavabo dolabının yan kısımları oval devam etmektedir bu şekilli banyo dolabı, banyonuzdaki bakış açısında bir değişiklik yapmasını bekleyebilirsiniz çünkü standartların dışında bir tasarımdır. Queen banyo dolabının gövdesi ve kapakları doğal amerikan kaplama olarak tercih edilirken tek renktir.

Pandora Banyo Dolabı

Pandora Banyo Dolabı

Pandoranın kutusunu kırmaya hazır mısınız, bence olmayalım yeni aldığımız banyo dolaplarını kırmak sanırım hoş olmazdı Pandora banyo dolabı geniş bir setten oluştuğunu görebilirsiniz, geniş banyoların tercihi olacaktır ve gri beyaz tonları ortamı aydınlatırken loş bir havada kazandıracaktır.

Palace Banyo Dolabı

Palace Banyo Dolabı

Palace banyo dolabı 2 farklı renkten imalatı yapılmış fakat çeşit olarak başka renk seçeneğine sahip değildir. Cam tezgahlı kahve lavabo bulunmaktadır ve alt tarafında kendinden bölmeli lavabo çekmecesi görebilirsiniz.

Magic Banyo Dolabı

Magic Banyo Dolabı

Magic banyo dolabının 5 farklı renk seçeneği mevcuttur, diğer banyo dolaplarına göre farklı malzeme kullanılarak üretilmiş. Farklı malzemeden kastımız polyglass/ploymatt denilen malzeme kullanılmıştır malzemenin esnekliği sayesinde daha yuvarlak bir görünüm sağlanmıştır.

Lares Banyo Dolabı

Lares Banyo Dolabı

Lares banyo dolabı gördüğünüz gibi şimdiye kadar ki en koyu dolaptır tamamen siyahtır sadece lavabosu ve tezgahı beyaz renktir. Lake boya kullanılmıştır ve ithal seramik tezgah, lavabo kullanılmıştır. Lares banyo dolabının 2 farklı ölçü seçeneği de bulunmaktadır.

Fiore Banyo Dolabı

Fiore Banyo Dolabı

Fiore banyo dolabı da yuvarlak hatlara sahip dolap modellerinden birisidir ve geniş tasarıma sahiptir çünkü iki adet lavabosu vardır.

Elisse Banyo Dolabı

Elisse Banyo Dolabı

Elisse banyo dolabının gövdesi e1 melamin yonga levhadan yapılmıştır ve kapakları thermoform yüzeye sahiptir. Banyo dolabın tezgahı mineral tezgahtır ve üst dolapların kapakları çift yüzeyli aynaya sahiptir.

Elegance Banyo Dolabı

Elegance Banyo Dolabı

Elegance Banyo Dolabı

Elegance Banyo Dolabı

Yukarıda Elegance banyo dolaplarını görmektesiniz 2 farklı rengi mevcuttur ve iki modelde yukarıdadır. Banyo dolapları asimetrik şekle sahiptir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Renkli Banyo Modelleri

Renkli Banyo Modelleri

1 Temmuz 2015
1.279
Banyo Dekorasyon Modelleri

Banyo Dekorasyon Modelleri

11 Haziran 2015
856
Shabby Chic Banyo Modelleri

Shabby Chic Banyo Modelleri

10 Haziran 2015
693
Ahşap Banyo

Ahşap Banyo

9 Haziran 2015
614
Renkli Banyo Dolapları

Renkli Banyo Dolapları

15 Mayıs 2015
856
Metal Banyo Modelleri

Metal Banyo Modelleri

14 Mayıs 2015
407
Banyo Modelleri

Banyo Modelleri

13 Mayıs 2015
729
Retro Banyo Dolapları

Retro Banyo Dolapları

12 Mayıs 2015
681
Banyo

Banyo

12 Mayıs 2015
3.537
Banyo Dolapları

Banyo Dolapları

30 Nisan 2015
3.786
Bunlar da var!
Modüler Mutfak Dolapları

Modüler Mutfak Dolapları

5 Mayıs 2015
680
Zipline Koltuk

Zipline Koltuk

6 Mart 2017
153
Eğri Ahşap Yer Rafı

Eğri Ahşap Yer Rafı

13 Mart 2017
365
Enza Home Yemek Odaları

Enza Home Yemek Odaları

19 Mart 2015
632
Veranda Pergola Fikirleri

Veranda Pergola Fikirleri

30 Mart 2015
921
Lazzoni Köşe Koltukları

Lazzoni Köşe Koltukları

31 Mart 2015
1.196
Loft Sergi Evi

Loft Sergi Evi

2 Nisan 2015
494
Beyaz Ev Dekorasyonu

Beyaz Ev Dekorasyonu

24 Şubat 2015
459