İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Oturma Odası İçin Rüya Gibi Yılbaşı Süslemeleri

Yılbaşı tatili yaklaşırken evinizi dekore etmek için yapmanız gereken şeyler için çokta geç kalmış değilsiniz ve corona virüs nedeniyle evinizde geçireceğiniz 4 günlük karantina olacak bu sebeple de 4 günü büyük çoğunlukla oturma odasında geçireceğiz bu nedenle yılbaşı süslemelerimizi çoğunlukla yapacağımız yerin oturma odası olması daha iyi olacaktır ve tatilinizi daha güzel hale getirebilirsiniz ailenizle.

Yılbaşı süslemelerini eğer oturma odasına yapmaya karar verdiyseniz özellikle sizinle paylaşacağımız yılbaşı tasarımlarına bakmalısınız ve süslemeleri yapmak için bir an önce alışverişinizi yapabilirsiniz veya yılbaşı alışverişinizi internetten yapabilirsiniz.

Yılbaşı süslemelerini nasıl yapacağınızı ve ne tür süsler alabileceğinize bakmak için sizinle paylaştığımız görselleri inceleyebilirsiniz ayrıca odanızın renklerine uyumlu süslemeler yapabilmeniz içinde takipte kalmasınız görselleri.

Evinizi yılbaşı süslemeleriyle donatırken dikkat etmeniz gereken oturma odanızın tarzı ve renklerin uyumuna dikkat etmelisiniz ki 4 gün boyunca gözünüze çarpmamalı tasarım ki ayrıca her şeyden öncesi yılbaşı süslemelerinde ki renkleri göz zevkinize uygun yapmanız sizin için daha faydalı olacaktır.

Boho çiflik evinde bir çok yılbaşı ağacı ile tasarlanmış yılbaşı oturma odası.

Kırmızı ve beyaz süslemeler dahil olan eski kayak malzemeler ayrıca köknar ağacından yapılmış ışıklı şömine süslemesiyle beraber cesur noel süslemesi.

Kırmızı ve beyaz süslemelerle dekore edilmiş bir yılbaşı ağacına sahip, eşleşen bir çelenk, kırmızı yastıklar ve süslemelerle aydınlık bir tatil oturma odası.

Afiş, yeşil çelenk, mini ağaç, elma ve mektup afişi ve kırmızı ve beyaz yastıkları olan bir yılbaşı ağacı.

Işıklar ve beyaz süslemelerle bir yılbaşı ağacı, beyaz çoraplar, bir köknar çelenk, kırmızı meyveler ve mini ağaçlarla soğuk oturma odası tasarımı yapabilirsiniz.

Işıklı bir köknar çelenkli, parlak mini ağaçlar, kırmızı bir fener, ışıklı bir Noel ağacı, kırmızı kurdeleler, çam kozalakları ve kırmızı süslemelerle rahat bir yılbaşı oturma odası.

Şöminenin üzerinde köknar dalları, meyveler, boynuzlar ve kırmızı çoraplar, kırmızı mumlar ve baskılı yastıklarla sıcacık bir Noel oturma odası.

Çiftlik evi yılbaşı oturma odasını ışıklı, beyaz ve kırmızı noel ağacı süsleyebilirsinizi ve süslemeli floklu bir çelenk kullanabilirsiniz.

Alanınızı çok tatil gibi göstermek için ışıklar, kırmızı ve yeşil süslemelerle dolu bir Noel ağacı süsleyerek sıcak ve zevkli zamanlar geçirebilirsiniz.

Kırmızı ve beyaz süslemeli bir yılbaşı ağacı, rahat bir his için baskılı bir yastık ve beyaz kalın örgü battaniyesi.

Floklu bir köknar çelenk, ahşap mumluklarda mumlar, baskılı çantalar, mektuplar ve kurdeleler ile sürü halinde bir Yılbaşı Ağacı.

Zarif doğal dekor için mini ağaçlar ve saçaklı beyaz boho sotckings ile yeşil bir çelenk yılbaşı şöminesini süslemek için kullanabileceğiniz tasarımlardan bazıları.

Parlak süslemeler, yığılmış yastıklar, parlak çoraplar, bir sürü yeşil çelenk ve yakacak odun içeren mini bir Noel ağacı içeren mükemmel minimal yılbaşı tasarımı.

Yakacak odunlu şömineli nötr bir çiftlik evi oturma odasını bir grup yılbaşı ağacı, bazı yastıklar ve battaniyeler ile sade görünüm kazandırabilirsiniz.

Gümüş süslemeli şık bir Noel ağacı, çorap ve şömine rafı üzerinde kozalaklı yeşil bir çelenk.

Beyaz ve altın süslemeler, beyaz çoraplar, mini Noel ağaçları ve köknar dalları ile dolu bir yılbaşı ağacı olan kış harikalar diyarı oturma odası modeli.

Birkaç ışıklı Noel ağacı, biraz daha mini ağaç ve çok sayıda beyaz kağıt kar taneleri içeren bir kış harikalar diyarı oturma odası.

Kırmızı mini ağaçlar, yeşil bir çelenk, yeşillik ve meyve çelengi, koyu kırmızı süslemeli ve boncuklu bir yılbaşı ağacı ile parlak ve cesur yılbaşı oturma odası dekoru.

Altın, yeşil ve kırmızı süslemeler, ekose yastıklar ve koşucu, kırmızı çoraplar, floklu çelenk ve floklu mini ağaçlarla dolu bir ağaçla parlak ve eğlenceli yılbaşı dekoru.

Beyaz tıknaz bir battaniye, ekose yastıklar, kırmızı dokunuşlar, yeşil çelenk, beyaz, kırmızı ve gümüş süslemeli bir yılbaşı ağacı ile parlak ve eğlenceli yılbaşı dekoru.

Beyaz ve glam süslemelerle süslenmiş bir ağaçla şık ve çekici yılbaşı dekoru, bir köknar dalı çelenk ve duvarda bir sopa ağacı.

Çam kozalağı çelenkli şık yılbaşı dekoru, ışıklar ve mavi kurdeleli bir köknar çelenk, sepetteki dallar ile yılbaşında şöminemizin keyfini sürebiliriz.

Kırmızı ve nötr çoraplar, mini ağaçlar, çilekli köknar çelenk, mumlar ve örgü kurdeleler, beyaz, kırmızı süslemelerle bir Noel ağacı ile şık rustik yılbaşı dekoru.

Kırmızı yastıklar, boncuklar ve ponpon çelenkler, köknar çelenk, ışıklar, kar taneleri ve harflerle dolu bir Noel ağacı ile rahat ve şık yılbaşı oturma odası tasarımı.

Beyaz suni kürk, beyaz yastıklar ve battaniyeler, yeşillik çelenk, beyaz sotckings ve floklu yılbaşı ağacı ile rahat kış tatili dekoru.

Mumlar, köknar ve çan çelenkli, mini ağaçlar, kovadaki dallarla zarif rustik tatil dekoru çok şık.

Çiftlik evi ekose çoraplarla yılbaşı dekoru, ışıklı bir köknar çelenk, sürü halinde mini ağaçlar, ışıklar ve baskılı kurdeleler ile büyük bir yılbaşı ağacı.

Beyaz çoraplar, kırmızı kareli yastıklar ve kırmızı battaniyeler, akın çelenkler ve sürü yılbaşı ağaçları ve mumlarla çiftlik evi yılbaşı süslemeleri.

Altın rengi, siyah ve beyaz süslemeler, örgü çoraplar, mini ağaçlar ve kalın battaniyelerle dolu bir yılbaşı ağacı ile muhteşem tek renkli Noel dekoru.

Pencerede tencere ve sepetlerdeki birçok olağan, beyaz ve kümelenmiş yılbaşı ağaçları kolayca tatil neşesi yaratacak.

Yıldız mumluklar, beyaz ve gümüş çan çelenk, birkaç mini ağaç ve akıllı bir yılbaşı çelengi ile güzel tatil dekoru.

Nötr örgü çoraplar, yıldız çelenk, mini evler ve mumlar, yeşillik çelenk ve akınlı yılbaşı ağaçları.

Ekose çiftlik evi ekose yastıklar, floklu çelenkler ve kurdelelerle süslenmiş akıllı yılbaşı ağaçları ile yılbaşı dekoru.

Bir çok tasarım paylaştıktan sonra birazda paylaştıklarımız ve paylaşacaklarımız hakkında sizlere bilgi vermek istedim ki görsellerimizin bir çoğunun altında kısa kısa bilgiler paylaşıyoruz ve bu sayede sizde bilgilenmiş oluyorsunuz.

Oturma odanızı yılbaşı tatiline özgü dekorlar yapabilmeniz için gerekenler içerisinde öncelik battaniye kış günlerinde vazgeçilmezlerimizden birisidir ve daha sonrası yılbaşı ağacı özellikle şömine varsa evimizin hangi köşesinde yer alacağı belli ayrıca genellikle yılbaşı ağacı evimizin köşesinde yer almaktadır. Diğer süslere gelecek olursak ise ruh halimizi yansıtan süsler, kozalaklar, çelenkler, boncuklar, ekose kurdeleler ve son olarak çeşitli fenerler kullabilirsiniz.

Yeşil çelenkler, kırmızı kurdeleler ve bazı tatil yastıkları ile mavi ve gümüş renkte dekore edilmiş bir yılbaşı ağacına sahip sevimli ve şık bir yılbaşı oturma odası.

Renkli tekstiller ile karamsar bir oturma odası ve ışıklarla renkli bir yılbaşı ağacı, aynada renkli süslemeler. Şömine çok cesur ve havalı.

Altın ve gümüş süslemelerle süslenmiş bir yılbaşı ağacının, ışıkların ve mantel üzerinde yemyeşil bir köknar dalının bulunduğu zarif, açık renkli bir yılbaşı oturma odası.

Cesur tatil dekoruna sahip zarif ve nötr bir yılbaşı oturma odası – renkli bir süs çelenk, ışıklar ve parlak süslemelerle bir yılbaşı ağacı, beyaz geyik figürleri çok hoş dekor oluşturuyor.

Parlak dokunuşlara sahip zıt bir oturma odası ve ışıklar, metalik süslemeler ve yeşil kağıt süslemelerle dolu bir yılbaşı ağacı çok şık ve havalı dekorasyon.

Eşleşen tatil dekoruna sahip kırmızı ve beyaz İskandinav yılbaşı oturma odası – kırmızı ve beyaz süslemeli bir yılbaşı ağacı, alanın üzerinde kırmızı ve beyaz bir kumaş afiş.

Cesur yılbaşı dekoruna sahip rustik bir oturma odası – kırmızı bir yastık, dut çelengi ve çekici kırmızı, beyaz süslemeli bir yılbaşı ağacı, ayrıca cesur dokunuşlara sahip kırmızı bir çelenk.

Cesur yastıklar, yeşillik ve meyvelerle kaplı bir galeri duvarı, kırmızı ve yeşil süslemelerle süslenmiş bir Noel ağacı, arada bir kırmızı dokunuşlar.

Kırmızı desenli yemyeşil bir köknar dalı çelengi, kırmızı kabarık mini ağaçlar ve kırmızı çiçekli çelenk, mekana tatil hissi katıyor.

Büyük boy bir köknar dalı çelengi, çuval bezi çorapları, mekanda rustik bir tatil hissi için bir sepette metal süslemeli bir yılbaşı ağacı.

Cesur bir şekilde dekore edilmiş bir ağaç, tatil yastıkları, şömine rafında kırmızı süs eşyaları ve mumlar ve aynada bazı cesur Atatürk çiçeği çiçekleri olan kırmızı beyaz bir yılbaşı oturma odası.

Beyaz himmeli süslemelerle süslenmiş bir yılbaşı ağacına sahip bir İskandinav yılbaşı oturma odası çok ayrılmış ve sakinleştirici görünüyor.

Şömineli donmuş bir oturma odası, ışıklar ve metal süslemelerle dolu donmuş bir yılbaşı ağacı ve dev yıldızlar.

Işıklar ve kırmızı ve beyaz süslemeler, çoraplar, yastıklar ve parlak kırmızı dekorlu bir çelenk içeren parlak bir Noel ağacına sahip süper cesur kırmızı ve beyaz bir yılbaşı oturma odası.

Köknar çelenk, yeşil çelenk, çoraplar, ışıklar ve mini saksı ağaçlarıyla nötr bir alan çok şık ve havalı.

Fuşya ve mor süslemelerle süslenmiş bir yılbaşı ağacı, burada mor ışık ve dokunuşlarla.

Sadece kahverengi ve gümüş pullu süslemelerle süslenmiş beyaz bir yılbaşı ağacına sahip minimalist bir oturma odası – böyle bir alanda bir ruh hali yaratmak için ihtiyacınız olan tek şey bu.

Beyaz, gümüş ve mavi süslemeli bir yılbaşı ağacı, aynı renklerde yıldız ve normal yastıklarla odada tatil hissi uyandırıyor.

Rahat bir tatil dekoru için gümüş ve bakır süslemeli ve beyaz ve gümüş pullu yastıklı akın bir Noel ağacı.

Ekose yastıklar, şöminedeki bazı ışıklar ve süslemeli köknar çelenkleri, Akdeniz alanını tatil havasında gösteriyor.

Tencerede kırmızı süslemeli beyaz bir ağaç, beyaz badanalı çam kozalaklı beyaz bir çelenk, ekose ve kırmızı çarşaflar bulunan beyaz ve kırmızı bir yılbaşı oturma odası.

Çuval bezi çorapları, gümüş süslemeli bir köknar çelenk, çuval kurdeleli bir yılbaşı ağacı, ponponlar, odada rustik bir tatil hissi için gümüş ve beyaz süslemeler.

Yaprak dökmeyen bir çelenk, şöminenin üzerinde çok sayıda mum ve süs eşyası ve uzayda şenlikli bir his için ışıklar, altın süslemeler ve çuval kurdeleleri ile süslenmiş bir yılbaşı ağacı.

Şöminenin üzerinde çizgili, beyaz ve çuval bezi çorapları, sepetlerdeki mini yılbaşı ağaçları, asma ve yeşil süslerle tatil neşesi için bir yılbaşı ağacı.

Parlak tatil dekoru için baskılı kırmızı ve beyaz noel çorapları, köknar çelenkleri, ışıklar, mumlar ve baskılı yastıklar.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir