Rustik Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Endüstriyel İtalyan Mutfak Dolabı Tasarımları

Meşe Ahşap Kavanoz

Eğri Ahşap Yer Rafı

Park Köşesindeki Bir Ev Dekorasyonu

Ev Dekorasyonu 25 Ağustos 2016
267

Son zamanlarda ev dekorasyonu tasarımlarında sadeliğin tercih edilmesi evde birçok şeyin kaldırılıp atılmasına veya yeni baştan tasarlarken daha az eşyanın tercih edilmesine sebep oluyor. Aşağıda görsellerle beraber Loft Kolasinski ev dekorasyonunu adım adım anlatacağım. Öncelikle bahsetmek istediğim evin her odasında tam anlamıyla kullanım gereksinimi duyulmuş eşyalar mevcuttur fazlası yada büyük dolaplar içeren bir ev dekorasyonu mevcut değildir. Gereksinimlerde pratik kullanışlı ve depolama açısından geleneksel tasarımların dışında olduğunu görebiliriz.

Oturma OdasıOturma odasının tasarımı sizlere bahsettiğim gibi tamamen kullanışlı fakat konakla için anlamsız tasarım fakat bir çiftin yada bekar yaşayanlar için gayet iyi bir tasarım sade ve modern. 3’lü koltuk, 3’lü ahşap koltuk ve tekli ahşap berjerden ibaret arka tarafında ise geniş bir konsol mevcut yazının başında ilettiğim gibi sadece kullanılacak eşyalardan ibaret bir tasarım söz konusu. Oturma odasında bir diğer dikkat çeken aydınlatmanın sık kullanılması ve farklı tasarımların mevcut olmasıdır.

Living RoomAltın rengi sarkıt beyaz ağırlıklı tasarlanan odanın dikkat çekici noktalarından biri oluyor fakat sadece rengiyle değil tasarımın eve özel yapılmasıyla da. Üstteki resimden farklı bir açıya sahip olan görselde konsol üstündeki posterleri görmek mümkün, kişinin zevkine göre tercih edilen posterler simetrik olarak düzenlenmiş olsa da boyut farkından dolayı ufak aşağı doğru devam eden bir tasarım mevcut. Oda da sarkıt lambadan sonra en dikkat çeken ise kırmızı rengindeki simetrik çizgilerin mevcut olduğu halı, dikkat çekici özelliğiyle sadeliği kapatan bir tasarım haline gelmiştir.

Ev DekorasyonuOturma odasından yatak odasına direk geçiş mevcut eski Türkiye evleri gibi salondan yada oturma odasından geçiş mevcut. Ayrıca koridordan da yatak odasına, oturma odasına geçen ayrı kapılar vardır. Oturma odasında dekorasyonda odanın arka tarafında kalan yerde ayrı bir lambader mevcut buda evi kullanacak kişinin aydınlatmalara olan ilgisini veya evin her köşesinin aydınlık olmasını tercih etmesiyle alakası olduğunu görebiliriz.

VestiyerEvin dışarıdan girişi uzun bir koridordan oluşuyor ve 3 oda bir banyoya açılmaktadır, söylediğimiz gibi ayrıca oturma odasından yatak odasına geçişte mevcuttur. Koridorda kullanışlı olması açısından ayna ve ahşap oturma kısmı koyulmuş ayrıca eve girdiğimiz günlük giyeceklerin asılması için şirin metal renkli askılık bulunmakta.

KoridorGirişteki ahşap vestiyere farklı bir açıdan bakıyoruz ayrıca kullanım açısından gizli çekmecelerin olduğunu görebiliriz, günlük hayatımıza çıkarken boy aynalarını sık sık kullanırız bu yüzden koridor gibi çıkış yolu üzerindeki yerlere vestiyerler yardımıyla yada duvara asılacak şekilde ayna eklemek mantıklıdır.

Yatak OdasıYatak odasında diğer odalar gibi ihtiyaç fazlası bulunmamaktadır en fazla ihtiyaç fazlası aydınlatmaları görebilirsiniz fakat zevklerin tartışılmadığını hepimiz biliyoruz bazen çok aydınlığa bazense loş ışıkta bir akşama ihtiyaç duyabiliriz. Yatak odasında ahşap yatak özel tasarlanmış sandalye metalden yapılmış gene özel tasarım kitaplık gibi raf ve büyük bir afiş mevcut.

Ahşap YatakYatak başucunun son zamanlarda paletlerle yapılan tasarımları andırdığını söyleyebiliriz ahşap ince aralıklarla monta edilmiş basit ve düşünmesi zor bir tasarım diyebiliriz, basit olan bizim için her zaman en zor olandır fakat ev dekorasyonunda en iyi görsele sahiptir. Başucunda bir diğer dikkat çeken ise lambader modelleri başucu aplikleri gibi tasarlanmış farklı bir tarz ortaya çıkartılmış.

Yatak Çekmecesi Ahşap Çekmece BedroomYatak tasarımı ahşaptan sadelikle tasarlanmış basit bir şey değil alt kısımlarında kullanabileceğiniz çekmeceler mevcut buda ne kadar az eşya ile ne kadar çok fazla eşyayı depolaya bileceğimizi gösteren güzel bir tasarımdır. Ahşap tek çekmeceler yataktan çıkan çekmeceye ait ayrı görsellerdir.

Çalışma MasasıAplikBeyaz Sarkıt

Çalışma masası ve çalışma masasına özel tasarlanmış aplik ev içerisinde ne kadar farklı aydınlatma tercihleri kullanıldığını göstermektedir ayrıca çalışma masası ve sandalyede de evin sade tasarımından vazgeçilmediğini görebiliriz.

Demir Duvar RafıYatak odasında tercih edilen metal kitaplıktan bir kesit mevcut.

Özel Tasarım SandalyeYatak odasına özel tasarlanmış sandalye ve büyük boy afiş tasarımı.

Fincan Askılığı Kahve Kupası Yemek Masası

Mutfakta sadelikten vazgeçilmediğini görebilirsiniz fakat yaratıcı tasarımların ortaya çıkmasını sağlamıştır beyaz kupa askılığı ve gene aydınlatmada farklı bir modelleme söz konusu ayrıca odaların hepsinde şık sarkıtlar tercih edilmiş, karmaşadan uzak.

Banyo Metal Banyo Rafı Ahşap Banyo DolabıBanyoda gene kullanışlı pratik dolap seçeneğini görebiliyoruz ön yüzü ayna olarak kullanılan dolabın arka kısmında yan taraftan çıkan raylı bir bölme mevcut banyoda kullandığınız sürekli lazım olmayan ihtiyaçlarınızı koyabileceğiniz veya dilediğiniz ihtiyaçlarla doldurabilirsiniz. Aşağıda ise yatak odasındaki gibi metal 2 bölmeli açık raf mevcut anlık kullanacağınız bir kısımdır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Retro Banyo Dolapları

Retro Banyo Dolapları

12 Mayıs 2015
639
Veranda Pergola Fikirleri

Veranda Pergola Fikirleri

30 Mart 2015
851
2016 Mutfak Modelleri

2016 Mutfak Modelleri

7 Kasım 2016
1.884
Carpet Sandalye

Carpet Sandalye

7 Mart 2017
115
Zebrano Duvar Üniteleri

Zebrano Duvar Üniteleri

1 Nisan 2015
1.460
Zebrano Yemek Grupları

Zebrano Yemek Grupları

1 Nisan 2015
328
Banyo Duş Perdeleri

Banyo Duş Perdeleri

30 Mart 2015
385
Orange Venue Banyo Perdeleri

Orange Venue Banyo Perdeleri

28 Mart 2015
815
Banyo

Banyo

12 Mayıs 2015
3.400