İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Paslanmaz Çelik Mutfak Dolabı

Çok çeşitli mutfak dolapları gördüğünüze eminim ama böylesini en azından evinde kullanan görmemişsinizdir. Sizlerle paylaştığımız mutfak dolabı tamamen paslanmaz çelik malzemeden el işçiliği ile yapılmıştır aslında restoranlarda hazır olarak üretilmiş olan tasarımları görebilmeniz mümkündür sanki tüm restoran mutfakları tek bir firma üretmiş gibi olmaktadır fakat burada gördüğünüz paslanmaz çelik mutfak dolabı İtalyan bir firmanın ürünüdür ve benzerini görebileceğinizi, canlı canlı görebileceğinizi sanmıyorum. Paslanmaz çelik mutfak dolabının ne gibi avantajları olur veya ne tür dezavantajları olur sizlerle paylaşacağım fakat avantajları görsellerle birlikte altlarında kısa notlarla paylaşmayı planlıyorum. Dezavantajlara gelecek olursak paslanmaz çelik mutfak dolabı yaptırdığınızda değiştirmek gibi bir lüksünüz olamaz olur ama bahaneniz moda olursa zaten modayla alakasız bir tasarıma sahip olacaksınız ayrıca her ne kadar çizimlere karşı koruyucu malzemelerle kaplanmış olsalar da sert darbelerde zarar görecektir ve bu darbelerin sonuçları normal mutfaklardan farklı görüneceğine eminim. Mutfak dolabının her ne kadar bazı durumlarla sıcak ve soğuk durumlarını ayarlamaya çalışmış olsalar da hızlı ısınma ve soğuma sorunu her zaman olacaktır. Dezavantajlar şimdilik bu kadar aşağıdaki görselleri takip ederseniz ufak dipnotlarla avantajlarından ve sahip olduğu özelliklerden bahsedeceğiz.

Paslanmaz Metal Mutfak Dolapları

Paslanmaz çelikten yapılmış ada mutfak dolabı üzerinde elektrikli ve gazlı çalışan ocak seçenekleri mevcut ve üst tarafından aynı malzemeden davlumbaz sistemi bulunurken ayrıca mutfak gereçleri ve ufak tencere tavalar için yerler bulabilirsiniz.

Paslanmaz Çelik Mutfak Dolapları

Ayrıca mutfak ada dolabını rahatlıkla yemek yemek için veya tabaklarınızdaki yemekleri sıcak tutmak için kullanabilirsiniz.

Paslanmaz Çelik Mutfak Dolabı

Paslanmaz çelik mutfak dolabının genel bir bakış resmini görmektesiniz mutfağın tamamı bu şekildedir. Buzdolabı gibi beyaz eşya bulunmamaktadır çünkü camın oradaki dolaba buzdolabı özelliğine sahip dolaplar bulunmaktadır.

Mutfak

Balıklarınızı veya et türü ürünlerinizi pişirebileceğiniz özel bir ızgara sistemi bulunmaktadır.

Mutfak Modelleri

Çok seçenekli lavabo sistemi bulunduğunu görebilirsiniz fakat diğer lavabolara göre daha az derinliğe sahip olduğunu da görmek mümkündür.

Mutfak Dolapları

Ayrıca hiç hava almayan buzla ürünler soğutucu özelliğine sahip çekmecelerde etlerinizi saklayabilir veya meyve sebze gibi ihtiyaçlarınızı saklayabilirsiniz.

Metal Mutfak Dolapları

Dolaplarda ve çekmecelerde özel bölmeler bulunmakta ve bu bölmelerinde hava almayacak kapaklara sahip olduğunu görebilirsiniz.

Krom Mutfak Dolapları

Tezgah üzerinden su akabilir yada dökülen sıvı maddelerin akabileceğini düşünebilirsiniz aksine akmıyorlar çünkü tezgah olarak kullanılan alanın etrafında sıvı maddelerin dökülmemesi için yükseltilerde çok ince bir detay olarak düşünülmüş olduğunu görebilirsiniz.

Çelik Mutfak

Ocak kısmından ve davlumbazlarda ki ince filtre sistemini rahatlıkla görebilirsiniz.

Çelik Mutfak Dolapları

Ayrıca kuru bakliyat, soslar ve erzaklar için tek kapağı açtıktan sonra u şeklinde rafların çekmece gibi ileri doğru çıkarak eşyalarınızı ararken veya alırken kolaylık sağlayabileceğini görebilirsiniz rahatlıkla. Aslında ahşaptan yapılan bir mutfak dolabından hiç bir farkı yok hatta bir çok ekstra özelliği bulunmakta genede temizlik gibi durumlar daha fazla yapılması gerektiği gerçeğini de unutmamak gerek.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir