İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Renkli Banyo Dolapları

Banyo dolaplarını klasik tasarımlar ve daha çok beyaz ve siyah renklerde görüyoruz ya size pembe bir banyo dolabı olduğunu söyleseydik bazılarımız direk olarak belki sipariş talebinde bulunabilirlerdi. Sizlerle paylaşacağımız banyo dolaplarının beyaz, siyah ve pembe renkleri bulunmakta tabi ki her firmada olduğu gibi burada siyah ve beyaz renkli banyo dolaplarının olmasını yadırgamamak gerek fakat pembe banyo dolabı gerçekten soft rengiyle farklılık gösterdiğini görebilirsiniz. Banyo dolaplarının renkleri soft renkler yani mat yüzeye sahipler ve tasarım olarak piyasada görebileceğiniz türden modeller değiller tek bir sorun var banyo dolaplarını tasarlayan firma İsviçre’de bu yüzden sipariş etmeniz biraz zor olabilir fakat biz sizlere ilham kaynağı olarak yayınlamak istedik. Banyo dolapları modellerinde en dikkat çekici olan nokta renkleri değil tabi ki aslında ahşap ve metal ayaklı tasarımları renklerine göre daha dikkat çekmektedir özellikle siyah ve beyaz dolapların ayaklarında doğal ağaçtan yapılmış ayaklar banyoya tatlı ve sıcak bir dokunuş olacağını söylemek isterim. Diğer dikkat çeken noktaları banyo aksesuarları ve lavabo modelleri tamamı firmaya özel olduğunu bilmelisiniz tabi ki lavaboların fakat benzer modelleri bulabilirsiniz. Görselleri sizlerle aşağıda paylaşacağız ve altlarında ufak notlar bulabilirsiniz.

Siyah Banyo Modelleri

Mat siyah rengine sahip banyo dolabının tek kapaklı inox renkli yada bakır tonlarında da diyebilirsiniz, kulplu sade tek kapaklı banyo dolabının lavabosunun beyaz ve musluğunun da aynı renk olduğunu görebilirsiniz.

Siyah Banyo Dolapları

Aynı renk dolabın farklı bir modeli alt ayakları ahşaptır ve üstteki modele göre daha geniştir bu sayede lavabo ve tezgah kullanım alanı daha genişlemiştir. Büyük banyolar için veya daha geniş kullanmak isteyenler tercih edebilir.

Pembe Banyo Dolapları

İşte meşhur mat pembe banyo dolabı aslında pembe değilde şeker pembesi dedikleri tona daha yakın gibi çünkü kendini sevdirecek bir havası var banyo dolabının tabi ki oturup da onu sevecek değiliz ama pembe rengini sevenlerin tercihi olacağına eminim. Banyo dolabının üst tarafının aşağı doğru açılır ufak bir bölmesi bulunmaktadır aşağıdaki kapakta çekmece olarak tercih edikmiş fakat daha geniş kullanım alanına sahiptir lavabo sistemi ise yukarıda ki geniş siyah dolapla aynıdır.

Beyaz Banyo Modelleri

Bir kaç modelin hatta en arkada dikkat çekmesi için koydukları yeşil banyo dolabı dahi bulunmaktadır. Tasarımların ölçüleri aynıdır fakat kulp sistemlerinin ve kapak modellerinin farklılık gösterdiğini görebilirsiniz ayrıca beyaz banyo dolabı yerden yüksek şekilde duvara montajı yapılarak kullanılmaktadır. Ayrıca dolapların yanların ince uzun havluluk yerleri bulunmaktadır diğer modellerde dikkatlice incelerseniz görebilirsiniz.

Beyaz Banyo Dolapları

Beyaz banyo dolabı az önceki pembe banyo dolabının aynı modeline fakat farklı rengine sahip tasarımın nasıl olduğunu burada kapakları açılmış şekilde rahatlıkla görebilirsiniz. Alt tarafta geniş bir çekmece yukarıda ise aşağı doğru dereceli açılan ufak bölmeli bir kapak bulunmaktadır. Banyo dolaplarını sergilerken genellikle inşaat ve marangoz eşyaları kullandıklarını görebilirsiniz. Lavabo tasarımını göstermek içinde bu açıdan bir fotoğraf sergilenmektedir.

Banyo

Pembe banyo dolabının daha yakından ve üst tarafının daha net göründüğünü bir açısıdır ve lavabonun diğer anlattığım modellerle aynı olduğunu görebilirsiniz.

Banyo Modelleri

Dilerseniz dolapların içine raylı çamaşır sepeti veya eşyalarınızı koyabileceğiniz gözlü kumaşlar buluna bilir fakat buradaki dolap banyo dolabının için buradaki alet edevatı gördüğünüzde bunun bir banyo dolabı olmadığını düşünmeyin firma dolapların tanıtımda dolapların üretiminde kullanılan takımları göstermiş.

Banyo Mobilyaları

Yavru çekmeceli banyo dolaplarından birisi. Banyo dolabında iç çekmece ve ayaklar ahşap malzemelerden ve doğal renkleri kullanılarak tercih edilirken dolapların boyanarak sunulduğunu görebilirsiniz. Banyo dolabında dışarıdan baktığınızda tek kapak ve tek çekmece düşünürsünüz fakat alt çekmecenin üstünde yavru çekmece bulunmaktadır.

Banyo Dolapları

Beyaz banyo dolaplarını görebilirsiniz dilerseniz çeşitli modellerden setlerde oluşturabiliyorsunuz aksesuar veya havluluk için kullanabileceğiniz uzun banyo dolabı ve aynalı iki kapaklı aksesuar dolabı bunların hepsinin opsiyonel olduğunu bilmelisiniz.

Banyo Dolabı

Yukarıdaki aynalı üst dolabının iç kısmını görebilirsiniz iç kısmının arkası da aynadan oluşmaktaktadır ve içlerindeki raflarda camdandır ve ne kadar kibar olduğunu görebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir