2019 Enza Home Koltuk Takımları

Akıllı Sehpa – 360 Derece Bluetooth Hoparlör ve Kablosuz Şarj

2019 Mutfak Modelleri

Duvara Monte Mobilya ve Dekor Fikirleri

Retro Banyo Dolapları

Banyo 12 Mayıs 2015
685

İtalyan asıllı banyo dolapları yapan firmanın ücretsiz diye adlandırdığı serisini sizlerle paylaşmak istedik çünkü tasarımların tamamı ahşap veya ahşabın üzerine boya yapılarak sunulmakta ve 3-4 farklı renk seçeneğine sahip. Banyo dolaplarını yapan firmanın adı Cerasa dilerseniz internette aradığınızda rahatlıkla ulaşabilirsiniz sipariş içinde iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz fakat yurt dışı olduğu için siparişleriniz vakit alacaktır. Banyo dolapları genel olarak birbirlerine eklenebilir veya istemediklerinizi çıkarabiliyorsunuz önemli olan sizin ne tür bir tasarım istediğiniz banyo modelleri olarak bir çok çeşit var ama az önce dediğimiz gibi istediğiniz gibi harmanlayarak kullanmanızda mümkündür. Banyo dolaplarının malzemesi çamdır fakat bazı modellerde çama desenler verilmiş olabiliyor ve renk seçenekleri için boyanarak sunum yapılabiliyor. Banyo modellerinin sizlerle paylaşacağız ve altlarında dolaplar hakkında ufak notlar bulabilirsiniz.

Retro Banyo Mobilyaları Turkuaz Banyo Dolapları

Turkuaz rengine sahip banyo dolabının modüler bir özelliği olduğunu yukarıda söylemiştik ve göründüğü üzere tasarımlar kutu halinde istediğiniz şekli verebilir istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Mesela lavaboyu dilerseniz duvara montajlı modellerini isteyebilir veya isterseniz yere koyulan modelleri talep edebilirsiniz ve aşağıda daha fazla modeli bulabilirsiniz.

Retro Banyo Dolapları

Yan yana duran tezgah sistemlerinde görebilirsiniz isterseniz açık raflı isterseniz de kapaklı modelleri seçenekleri içerisinde mevcut olduğunu görebilirsiniz isterseniz de hepsi bir ara alabilirsiniz.

Gri Banyo Dolapları Beyaz Banyo Dolapları Banyo Banyo Modelleri Banyo Modeli Banyo Mobilyası Banyo Mobilyaları Banyo Dolapları Banyo Dolapları Modelleri Banyo Dolabı Banyo Dekorasyonu Ahşap Banyo Dolapları

Banyo dolaplarının sarı, turkuaz, mavi, gri, turuncu gibi renk seçeneklerinin olduğunu görebilirsiniz hepsini birbirleriyle harmanlayarak ortaya farklı tasarımlar çıkarmak sizin elinizde. Banyo dolaplarının tekerlekli olanları, açık raf sistemleri, aydınlatmalı aynalar veya aydınlatmalı dolaplar bulunmaktadır. Banyo dolaplarının ham maddesinin çam olduğunu unutmayınız.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Banyo Dekorasyon Modelleri

Banyo Dekorasyon Modelleri

11 Haziran 2015
856
Shabby Chic Banyo Modelleri

Shabby Chic Banyo Modelleri

10 Haziran 2015
698
Ahşap Banyo

Ahşap Banyo

9 Haziran 2015
615
Orka Banyo

Orka Banyo

17 Mayıs 2015
1.715
Renkli Banyo Dolapları

Renkli Banyo Dolapları

15 Mayıs 2015
861
Metal Banyo Modelleri

Metal Banyo Modelleri

14 Mayıs 2015
408
Banyo Modelleri

Banyo Modelleri

13 Mayıs 2015
731
Banyo

Banyo

12 Mayıs 2015
3.552
Banyo Dolapları

Banyo Dolapları

30 Nisan 2015
3.804
Lüks Banyo Dekorasyonu

Lüks Banyo Dekorasyonu

8 Nisan 2015
468