İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yemek Masası ve Çalışma Masası Bir Arada

Celerina masa kullanışlı bir masa gibi görünüyor ve öylede özellikle masa ödüllü bir masa, A’Design ödülünü kazandığını söyleyebilirim bence hızlı yükselen stüdyo gibi ev tasarımları için birebir kullanılacak az yer kaplayan pratik ve kullanışlı tasarıma sahip ürünler her geçen gün ilgimizi çekenler listesinde başı alıyor bu sebeple ödül alması kaçınılmaz bir durum haline geliyor. Ahşap masa meşe ağacından yapılmıştır ve meşenin doğal rengi korunurken alt kısım meşe malzemeyi siyaha boyanarak modern bir tasarım oluşturulmak istenmiş ve gayet başarılı olduklarını söyleyebilirim.

Sürekli şöyle böyle güzel diyorum çünkü zevkime ve kullanışlı olması fazlasıyla ilgimi çekmiş durumda tabi bazılarımız için güzel bir görünüme sahip olmayabilir veya her şeyin yeri ayrıdır ne kadar var ikisi bir arada masaya diyebilirsiniz. Bu arada masayı sizlere tam olarak anlatmadım neden bu kadar ödüle layık oluyor falan. Ahşap masanın en büyük özelliği 2 farklı alanda rahatlıkla kullanabiliyor olmanız aslında bir çok amaçla kullanabilirsiniz o sizin hayal gücünüze ve isteklerinize kalmış durumda. Masanın ilk amacı yani kapalıyken 2 kişilik yemek masası olarak kullanılıyor 4 kişilik olarak da kullanılabilir ama biraz ayakların tasarımından dolayı zorlayabilir aslında en büyük kaybı burada tasarımın iki kişilik olması ama bazı yerlerden kazanırken bazı yerlerden kaybetmek mi diyelim yoksa biraz rahatsızda olsa misafir kabul edebilir diyebiliriz masa için. 2. kısıma gelirsek yemek masamızın üst tablasını üste doğru kaldırıyor ve alt tarafta bizi çalışma masası olarak kullanabileceğimiz geniş bir alan çıkıyor ve dilediğimizde depolama alanı olarak da kullanabileceğimiz bir yer olduğunu söyleyebilirim yani çalışma malzemelerimizi sürekli bir yerden bir yere taşımak zorunda değilim hemen masamızı kaldırdığımızda ortaya çıkan ikinci çalışma masası tüm eşyalarıyla karşımızda duruyor olacak.

celena-masa

Küçük evlerde yada home ofis tarzı evlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz fazlasıyla işlevli yemek masası ve çalışma masası tasarımı bir çok kişinin satın almak isteyeceği güzel bir model özellikle renklerin uyumu doğal ahşap kullanımı ayrıca insanın içini ısıtan tercihlerden. Tasarımı ülkemizde bulmak biraz zor olacaktır o yüzden sizlerle kaynağı paylaşıyorum bu sayede ahşap masanın tasarımcısını bulabilir ve dilerseniz satın alabilirsiniz. Ayrıca masayı daha detaylı inceleyen diğer resimleri aşağıda bulunmaktadır.

masa
calisma-masasi
ahsap-masa
ahsap-calisma-masasi

Tasarımcı: Damien Regamey

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir