İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yılbaşı Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Yılbaşında oturma odasını, yemek odasını, balkonumuzu bile süsleyebiliyoruz fakat yatak odamızı düşündük mü ülkemizde pek fazla bu tarz düşünceler bulunmuyor çünkü ülkemizde yılbaşı için özel uzun bir tatil söz konusu değil bu nedenle aslında bu tarz dekorlar için çok fazla uğraşmıyoruz ve bu tür süslemeler üzerinde fazla düşünmüyoruz. Aslında yılbaşını dini bir konu olarak değil yeni yılın kutlaması olarak düşünürsek bizimde kutlayabileceğimiz bir zaman dilimi olduğunu düşünebiliriz, ayrıca bu senenin ne kadar zor geçtiğinin farkında olduğunun da farkında olmamızla beraber 4 günlük yılbaşı tatilini yeni gelen yıla en güzel şekilde karşılayabilir ve pozitif yıl geçirmek için elimizden geldiğince uğraşabiliriz.

Covid-19 konusunu şimdilik kapatıyoruz ve Yılbaşı Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri başlıklı yazımıza geri dönüyoruz aslında sadece yılbaşı için geçerli değil bu tarz dekorasyonları evinizde dilediğiniz zamanda yapabilirsiniz, aslında bu tarz dekorasyonlar evinizde hızlı ve basit yapabileceğiniz değişiklerdir ve sürekli değişiklik arıyorsanız yazımızdaki yılbaşı yatak odası dekorasyon fikirlerini incelemek isteyebilirsiniz. Yılbaşı Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri için ilham almak için aşağıdakileri kontrol edebilirsiniz.

Yılbaşı Yatak Odası için Doğal Dekorasyonlar

Yılbaşında yatak odanızı neol uyumlu şekilde dekore etmek istiyorsanız yaşan yılbaşı bitkilerini kullanabilirsiniz veya yapay bitkileri tercih edebilirsiniz. Yılbaşında yatak odasını en hızlı şekilde dekore edebilir ve dilediğiniz zaman rahatça kaldırabilirsiniz. Yılbaşı doğal dekorlarından ilham almak ve kullanmak için aşağıdaki yazımızı takip edebilirsiniz.

Kırmızı, beyaz nevresim takımı yılbaşına özel olmasa da yılbaşında sıklıkla kullanabileceğiniz renk skalasıdır ve yılbaşını vurgulamak için kırmızı, beyaz renklerinde hediye kutularını başucunuza koyabilir, ayrıca her dem yeşil bitkileri kullanarak yatak odanızı süsleyebilirsiniz.

Bazen yatak odanız yılbaşı için zaten hazırdır yapmanız gereken ufak tefek değişikliklerdir, çeşitli renkli yılbaşı toplarıyla süsleyebilirsiniz ve ya az önce yukarıda söylediğimiz her dem yeşil kalan bitkiler kullanabilirsiniz.

Yatağınızın başucuna karlı yaprak dökmeyen çelenkler, ahşap mum fenerleri, saklama bölmeli hasır örne sepet sandığı ile rahat bir yılbaşı yatak odası dekorasyonu yapabilirsiniz.

Karlı çelenkler, mini ağaçlar, üzerinde tercih ettiğiniz yazı bulunan tabela, ekose nevresimler ve bir yılbaşı hissi için çelenk içeren bir çiftlik evi tarzı yatak odası dekorasyonu yapabilirsiniz.

Karlı mini ağaç, kayaklarla dolu çelenk, bir çorap, büyük boy fener ve suni kürk battaniyeye sahip nötr bir yılbaşı yatak odası dekorasyonu.

Açık yeşil renkte çelenkli, süslemeli, hediye kutuları, zarif ve şık bir görünüm için beyaz çiçeklerle nötr yılbaşı yatak odası dekorasyonu.

Kar beyazı ışıklandırılmış yılbaşı ağacı, ufak ağaçlarla süslenmiş yılbaşı yatak odası nötr bir ortam oluşturulmuş ve sadelik içerisinde kullanılmakta.

Yaprak dökmeyen çelenkler, bitkiler, örgü battaniyeler ve mini Noel ağaçları ile nötr, salaş şık bir yılbaşı yatak odası dekorasyonu örnek alabilirsiniz.

kırmızı ve beyaz nevresim takımı, yatağın üzerinde bol ışıklı bir Noel ağacı, ponpon çelenkler ve hediye kutuları ile otantik yatak odası süslemeleri yapabilirsiniz.

Yatak odasında ısınma ve rahatlık hissi için kırmızı örgü battaniye, ekose nevresim, karlı yaprak dökmeyen bitkiler, çam kozalakları ve süslemelerle minimalist yatak odası tasarımı yapabilirsiniz.

Beyaz ve gümüş süslemeli küçük bir yılbaşı ağacı, hediye kutuları ve tatil dekoru için kozalaklı, yaprak dökmeyen bir çelenklerle yatak odanızı süsleyebilirsiniz.

Kırmızı fiyonklu karlı yaprak dökmeyen bir çelenk, metal bir vazoda yeşillikler ve meyveler, bankta bazı hediye kutularıyla yatak odanıza ufak dokunuşlarla da yılbaşına hazırlayabilirsiniz.

İnci süslemeli süper zarif bir yılbaşı yatak odası, yeşillik ve açık renkli bir çelenk, çanları olan mini bir çelenk.

Işıklar ve süs eşyaları, suni kürk, yeşil çelenk ve gümüş süslemelerle karlı bir ağaçtan oluşan zarif bir çiftlik evi görünümünde yılbaşı yatak odası dekore edebilirsiniz.

Çam kozalaklı yaprak dökmeyen bir çelenk, aydınlatmalı yaprak dökmeyen çelenkler ve yatak odanıza çiftlik evi havası katmak için buradaki tüm tasarımı kullanabilirsiniz.

Ekose ve beyaz örgü yatak takımı, mektup kiraz kuşu, kırmızı çoraplar, yaprak dökmeyen bitkiler ve bir sepet içinde mini karlı yılbaşı ağacı ile süsleyebileceğiniz yatak odası eşyaları.

Kareli yatak takımları ve karyola çerçevesindeki yaprak dökmeyen ve açık renkli çelenkler, nötr yatak odasına şenlikli bir his verir.

Ekose nevresim takımı, karlı yaprak dökmeyen ve ışıklı çelenk, mumlar, sepet içinde mini bir ağaç, iplik topları ve mini ağaçlar içeren bir kase.

Yılbaşı Yatak Odası Dekorasyonunda Tekstil Eşyaların Katkısı

Yılbaşında yatak odanıza herhangi bir süsleme yapmasanız da tekstil ürünleriyle yatak odanızı yılbaşı havası katabilirsiniz. Tekstil ürünleriyle yatak odanıza yılbaşı havası katmak için yapmanız gereken yılbaşına uygun nevresim takımı, örgü battaniyeler, ekose yastıklar, tığ işi eşyalar ve yapay hayvan kürleri kullanabilirsiniz özellikle bu konuda hassas olabilirsek sevinirim çünkü av hayvanlarının çoğu bu sebeple avlanmaktadır ve katledilmektedirler bu yüzden yapay kürkler her zaman öncelikli olmalıdır.

Ponpon çelenkler, her dem yeşil ve dut dalı bitkiler, ekose kırmızı ve beyaz nevresimler yılbaşı için kullanılırken kırmızı veya kırmızı, beyaz örgü battaniyelerde sıklıkla tercih edilmektedir.

Kırmızı yastıklar, kırmızı fiyonklu yaprak dökmeyen bir çelenk, ışıklar, örgü yatak takımları ve şenlikli bir görünüm için kırmızı fiyonklu mini bir noel ağacı yatak odanıza yılbaşının geldiğini göstermek için kullanabileceğiniz bir kaç eşyadan bazısı.

Karlı yaprak dökmeyen ağaçlar, ışıklar ve çam kozalakları, mini bir yılbaşı ağacı, ekose yatak takımı ve şenlikli bir his için örgü battaniyeler kullanarak odanıza yeni bir renk verebilirsiniz.

Kırmızı ve beyaz nevresimler, suni kürk halı ve yatakta çizgili çorap ile yılbaşı için süslenmiş nötr bir yatak odası.

Kar tanesi yastıklar, mavi ve beyaz süs eşyaları, gümüş bir lamba ve bir komodin bulunan mavi beyaz bir yılbaşı yatak odası dekorasyonu.

Rahat nevresimler, suni kürk yastıklar, battaniyeler, çoraplar ve karlı yaprak dökmeyen nötr yılbaşı yatak odası dekoru.

Hediye kutusu yığını ve yatağın üzerinde asılı çok sayıda süs eşyası bulunan eski bir sandalyeye sahip nötr bir noel yatak odası tasarımı.

Yaprak dökmeyen, beyaz çiçekler ve pamuklu, mumlar ve fırfırlı vintage esintili yatak takımları ve kroşe battaniyelerle nötr yılbaşı yatak odası dekorasyonu.

Taş duvar, her dem yeşil, kızıl geyik ve kırmızı çelenk, şık kırmızı ve beyaz nevresimler ve baskılı lambalarla şirin ve küçük bir yılbaşı yatak odası.

Vazoda buzlu ışıklarla süslenmiş nötr yatak odası, kar tanesi süslemeler ve Noel’den ilham alan mavi nevresim takımı, kırmızı renkleri sevmeyenler için tercih olabilir.

Kırmızı ve beyaz süslemeli mini yılbaşı ağacı, kırmızı mobilyalar, kırmızı battaniyeli bir bank ve ekose nevresim ile parlak şenlikli yatak odası fikirleri.

Karyola üzerinde asılı parlak kapitone yatak takımları, yaprak dökmeyen ve şeffaf kabarcık süslemeli bir yılbaşı yatak odası dekorasyonu.

Kırmızı ve beyaz yatak takımları, ekose battaniyeler ve bir yılbaşı yatak odası için lamba olarak kayan yazı yıldızı.

Kırmızı ve beyaz nevresimler, gri ekose bir battaniye ve başlığı kaplayan ışıklar ile yılbaşı yatak odası tasarımı.

Kırmızı bir ifade duvarı ve Noel için kırmızı, yeşil ve beyaz nevresimler sizi eğlenceli ve neşeli hissettirecek.

Kırmızı ve beyaz bir yatak takımı, yatağın üzerinde yaprak dökmeyen çelenkler yatak odanızı yılbaşı gibi hissettirecek.

Ekose yatak takımı, kalpli yılbaşı ağaçları ve sevimli bir kış benzeri görünüm için asılı yıldız süsleri yatak odanız için güzel dekor olacaklardır.

Karyola üzerinde yeşilliklerle kırmızı ve beyaz yılbaşı nevresim takımı, noel hissi için asılı yıldızlar.

Tatil hissi veren nötr bir yatak odası için mini bir yılbaşı ağacı, ışıklar ve yıldızlar yeterli olacaktır.

Tatil hissi uyandırmak için yaprak dökmeyen beyaz bir çorap, çuval bezi içinde küçük bir ağaç ve kartondan yapılmış yılbaşı ağacı.

Sırf gümüş süslemeler, mumlar, lambalar ve yerde büyük boy süslemelerle dekore edilmiş ilginç ağaçların bulunduğu beyaz bir yılbaşı yatak odası dekorasyonu.

Dallarda beyaz ışıklar, kırmızı fiyonklu mini asma çelengi mekana tatil havası katıyor.

Kağıt kiraz kuşu, kırmızı ve çizgili yatak takımları ve tatil yastığı bulunan parlak kırmızı ve beyaz bir yılbaşı yatak odası.

Ahşap süs kiraz kuşu, kırmızı ve beyaz yatak takımı ve kırmızı süslemeli mini beyaz yılbaşı ağacı.

Yaprak dökmeyen ve kırmızı dokunuşlar uzaya bir yılbaşı havası getirmek için gelenekseldir.

Yatağın üzerindeki yıldızlar ve kırmızı noel yastıkları, mekana hemen bir tatil havası getiriyor.

Tatil benzeri bir alan için dize ışıkları, kırmızı fenerler. Kırmızı ve beyaz baskılı yılbaşı nevresimleri.

Geleneksel olmayan bir görünüm için kar taneleri, mavi süslemeler ve parlak nevresimlerle koyu neon yeşili ve sarı yatak odası dekorasyonu.

Gri yılbaşı yatak odası için biraz sahte kürk, yıldız süsü ve vazoda dallar yeterli olacaktır, yılbaşı dekorasyonu sadece açık renklerde değil koyu renklerde olabilir hatta karamsar yatak odası tasarımlarına bakabilirsiniz.

Evet bir yazımızın daha sonuna yaklaşırken sizlere diğer yılbaşı yazılarımızı paylaşıyoruz ve bu yazılarımızdan da fikir edinebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.