İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ev Dekorasyonunda Krem Tonları Yoğunluğu

Ev dekorasyonunda beyaz tonların ağırlıkla kullanıldığını bir çok yazımız ile gündeme getirdik ve biraz farklılık yaparak biraz daha koyu tona sahip olan krem tonlarının ağırlıkla kullanıldığı 2 kişi için tasarlanan evin dekorasyonundan bahsetmek istedik sizlere tabi ki görsellerde mevcut aşağıda resimleri inceleyebilirsiniz. Evin tasarımı üstlenen kişi Aleksandra Fedorova’dır.

Yemek Masası

Televizyon

Şömine

Oturma Odası

Krem Oturma Odası

Beyaz Dekoratif RAflar

Yukarıda gördüğünüz resimlerin tamamı evin oturma odasının tasarımından ibarettir ki evin ne kadar fazla yere sahip olmadığı halde ne kadar ferah bir tasarıma sahip olduğu görebilirsiniz. Oturma odasında 4 kişilik yemek masası bulunmaktadır ki oturma odasından ayrıldığı anlaşılsın diye daha koyu ve sert renk tonları tercih edilmiş ve zeminde aynı şekilde farklı olarak tasarlanmıştır. Oturma odasında siyah cam bulunan kısmın tam ortasında televizyon bulunmaktadır ve ayrıca yansıtıcı görevi görmektedir alt kısmında uzun ince konsol bulunurken hemen sağ tarafında ise evin sıcak ortamına uyumu için şömine bulunmaktadır. Koltuk olarak köşe takımı tercih edilmiş L şeklinde ki krem koltuk yumuşak dokuya sahip olduğunu resimlerden belli ediyor ki hemen arka tarafında duvarın hafif iç tarafında bulunan duvar rafı ve alt kısmında ufak piyano bulunmaktadır.

Beyaz Dekoratif Duvar Rafı

Oturma odasının hemen yan tarafında, yemek masasının arka kısmında kitap okumak veya dinlenmek için oldukça estetik koltuk ve arkasında yerden tavana kadar uzanan bazı kısımları kapaklı olan beyaz kitaplık bulunmaktadır ki yerle herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Mutfak

Mutfakta ise orta kısım parlak beyaz tercih edilirken mutfak dolapları cappiccino rengi tercih edilmiştir evde azda olsa beyaz dokunuşları bulunuyor ki evin krem tonları yoğunluğu ilgiyi dağıtmasın. Mutfak dolabı tamamen sade 2 duvar arası yapılmış basit bir tasarımdır ki zaten mutfak için büyük ölçekli bir alan ayrılmadığını görebilirsiniz.

Yatak Odasında Şömine

Yatak Odası

Kahve Yatak Odası

 

Yatak odasının tasarımında çakıl taşları ve üstünde büyük vazo bulunan bir kısım bulunurken diğer tarafında ahşap konsol ve üstünde açık şömine bulunmaktadır ayıca yatak başlığı olarak duvar kullanılmış, renk olarak beyaz tercih edilmiştir aynı ölçülerde sol ve sağ tarafa yerden tavana kadar ayna bulunmaktadır ki beyaz kısmın tam ortasında dünya haritasını andıran dekoratif bir yer vardır. Yatak odasının hemen yan tarafı camla ayrılan kısım banyodur.

Banyo

Küvet

Banyo Tasarımı

Banyo Dolabı

 

Banyo ile yatak odası camla ayrılmıştır ki banyonun küvet ve duş alma kısımları da camla ayrılmıştır. Banyo dolabı, mutfak gibi iki duvar arası tercih edilirken diğer odalar gibi banyonun da tasarımında sadelik söz konusudur hiç bir şekilde lükse kaçılmadığını görebilirsiniz. Banyoda keyif yapabileceğiniz küvet bulunurken hızlı duş alabilmeniz içinde geniş camla çevrelenmiş duş kabini bulunmaktadır.

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir