İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odası modelleri seçmek çok zordur çünkü bazen hazır takımları çok seversiniz ama onlara uydurabilecek başka aksesuar ve eşyalar bulamazsınız bazense her şeyi siz yapmak istersiniz aslında en mantıklı olanı budur yeni tasarımlar yeni modeller her zaman insanların dikkatini çeker bu yüzden önemli olan hazır olanı değil sizlerin hayallerindeki tasarımlardır ve her zaman onlarla daha huzurlu olacaksınız. Bilimsel olarak kanıtlanmış huzur verici renklerin mavi ve yeşil olduğunu söylemek isterim bence zamanın başından beri yeşil ve mavi bir arada ve bizde içinde büyüdük her ne kadar artık ikisini birbirinden koparsak da ikisini bir arada bulduğumda ben gerçekten huzur doluyorum.

Yeşil Yatak Odası

Asıl konumuza yatak odası dekorasyonuna dönecek olursak gördüğünüz gibi tasarımda mavi ve yeşil mevcut bir kaç model daha paylaşacağız ve onlarında mavi ve yeşil içerdiğini söylemek isterim. Yatak odasında bir uyum mevcut çünkü yeşille mavi bir bütünlüğü resmidir her zaman ayrıca beyazda yanına gelince 3 farklı renk tonunun ihtişamına kapılmadan edemezsiniz. Yatak odasının en büyük özelliği yastık ve duvarın hem mavi hemde yeşili aynı anda içermesidir genellikle tek tonlar ve farklı alanlarda çalışma yapılır fakat buradaki renk birleşimi gayet iyi uygulanmış durumdadır.

Yatak Odası

Diğer mavi ve yeşil modellerimize gelmeden önce mor ve beyazın renk uyumunun nasıl yakalandığını göstermek isterim sizlere tablolar ve yatak kenarındaki açık rafta bulunan pembe eşyalar özellikle sergilenmek ve renklerin uyum sağlaması için konulduğunu anlayabilirsiniz ayrıca yaz bahçesindeki mor ağaç ayrı bir estetik katmaktadır.

Yatak Odası Modelleri

Turkuaz renginin tonlarının ve mavinin kullanıldığı yatak odasının zemini ahşap parke tercih edilmiş ve hemen üstünde beyaz tüylü halı mevcut. Yatak üzerindeki nevresim beyaz ve hemen arkasındaki yatak başlığı krem tonundadır aslında yatak odasında dört farklı renkle çalışıldığını rahatlıkla görebilirsiniz.

Turuncu Yatak Odası

Mavi ve turuncunun birlikte ne kadar güzel kullanıldığını görebilirsiniz özellikle yatak başlığının üzerindeki işlemeler yatak odasına güzel bir hava kazandırmıştır.

Mavi Yatak Odası

Mavinin koyu tonu olan lacivert rengi karanlıkta siyahtan farksızdır fakat gündüzleri tonunu rahatlıkla görebilirsiniz genellikle bu tarz koyu renklere boyanmış duvarlara sahip odalarda geniş pencere olması önceliklidir yoksa gündüzleri çok karanlık bir ortam olacaktır ki ayrıca içeride kullanılan eşya ve aksesuarların renkleri de daha açık tonlarda tercih edilmelidir buradaki yatak odasında duvarlar lacivert renginde olsa tavan beyaz renktedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir