Rustik Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Endüstriyel İtalyan Mutfak Dolabı Tasarımları

Meşe Ahşap Kavanoz

Eğri Ahşap Yer Rafı

Banyo Dekorasyon Modelleri

Banyo 11 Haziran 2015
828

Banyo dekorasyonu aslında basittir çünkü alan belirli ölçeklerdedir tabi ki büyük bir banyonuz varsa dekorasyon konusunda düşünmeniz gereken seçenekler çoğalır buda basitlikten çıkar bizler sizlere bir banyoda kullanılan modelleri açıklamayı planlıyoruz yaklaşık 10 çeşit belirledik ve sizler için banyonuzu dekorasyonu yaparken aklınıza getirmeniz gereken notlar halinde kullanmanızı istedik bu yüzden bu yazımızda çok fazla resme yer vermeyi planlamıyoruz daha çok ayrıntılı ve ilgili bilgileri paylaşmayı planlıyoruz. Banyo dekorasyonunda puf noktalardan ziyade mesela lüks banyo modelleri nasıl olur gibi notları sizlerle paylaşacağız umarım banyonuzu dekore ederken sizlere yararlı olacak bir yazı olacaktır.

Parlak Banyolar: Parlak banyolar eğlenceli ve tasarlarken cesaret isteyen banyo modelleridir. Genellikle parlak banyo modellerinde renkli havlu ve duvar kağıtları tercih edilirler, aksesuar ve armatürler renkli tonlardan nasibini almaktadır.

Metal Banyolar: Metal banyo modelleri genellikle musluklar ve küvetin metal veya bakır görünüme sahip olmasıyla olabilir tabi ki lavabolarında metal görünümü olanları mevcuttur genellikle bakır boru musluklar kullanılır hatta küvette bakır olarak tercih edilir metal banyo modelleri ağırlığı bakır görünüme veya metal renginde olabilir.

Sahil Dokunuşu: Doğal sahil tarzını yansıtan, deniz aksesuarlarıyla dolu ve genellikle mavi tonlarının içerdiği banyo modellerinde sizi bekleyen uzun kıyı sohbetleri mevcut.

Siyah ve Beyaz Banyolar: Siyah ve beyazın yoğun olarak kullanıldığı banyo modelleri her yerde görebilirsiniz aslında basit ama çarpıcı tasarımlardır bazen beyazı bazende siyahı yoğun kullanarak bazende ikisini orta kararda tamamen sizlerin elinde olduğunu unutmayın nasıl seviyorsanız öyle davranmak her zaman en iyisi olacaktır.

Çağdaş Banyolar: Şık, sade ve süssüz olarak tasvir edilir. Genellikle çağdaş banyo modellerinde temiz çizgiler veya geometrik çizgiler kullanılır ayrıca sert açılarıyla küçük banyolarda gerçekten güzel bir ortam oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Lüks BanyolarBanyonuzda zenginlik hissini nihai hale getirmek için hamam, mermer ve yıldızlı aksesuarları bir arada kullanmak ve fazlada abartıya kaçmamak gerekmektedir.

Minimalist Banyolar: Minimalist tarzını az çok biliyorsunuzdur en sade hallerin kullanımı banyoda sade tasarımlarda aksesuarlardan kaçınmalı kalabalık alanlar oluşturmamalı ve beyaz, gri gibi renk tonlarını kullanmanızda fayda olacaktır.

Doğal BanyolarDoğal banyolar genellikle doğal ortamlardan esinlenerek tasarlanan banyo modelleridir. Açık havada veya ormanlık alanlardaki renkleri ve o havayı yansıtacak ürünleri kullanarak kendinize ferah bir ortam oluşturabilirsiniz.

Asya Banyolar: Asya banyo modelleri genellikle ahşabın yoğun kullanıldığı ve temiz çizgilerin yer aldığı banyo modelleridir. Asya banyo modellerinde genellikle renklerden kaçınılır ve doğallığın bir araya getirilmesi göz önünde tutulur.

Shabby Chic Banyolar: Genellikle dünkü yazımız ve resimlerde rahatlıkla görebilirsiniz yada başlığın üzerine tıklayarak dünkü yazımıza gidebilir ve Shabby Chic banyo modelini daha yakından inceleyebilirsiniz daha çok soft renklerin ve dağınık bir ortamın baskın olduğu banyo modelleridir.

Son olarak bazı başlıklarda banyo modellerinin örneklerini başka yazılarımızla eşleştirdik isterseniz yazıları okuduktan sonra sizlere anlatmak istediğimiz banyo modelleri örneklerine görsel olarak bakabilir daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Shabby Chic Banyo Modelleri

Shabby Chic Banyo Modelleri

10 Haziran 2015
648
Ahşap Banyo

Ahşap Banyo

9 Haziran 2015
586
Orka Banyo

Orka Banyo

17 Mayıs 2015
1.546
Renkli Banyo Dolapları

Renkli Banyo Dolapları

15 Mayıs 2015
797
Metal Banyo Modelleri

Metal Banyo Modelleri

14 Mayıs 2015
386
Banyo Modelleri

Banyo Modelleri

13 Mayıs 2015
695
Retro Banyo Dolapları

Retro Banyo Dolapları

12 Mayıs 2015
638
Banyo

Banyo

12 Mayıs 2015
3.397
Banyo Dolapları

Banyo Dolapları

30 Nisan 2015
3.599
Lüks Banyo Dekorasyonu

Lüks Banyo Dekorasyonu

8 Nisan 2015
436
Bunlar da var!
Enza Home Koltuk Takımları

Enza Home Koltuk Takımları

19 Mart 2015
1.023
Enza Home Yatak Odaları

Enza Home Yatak Odaları

19 Mart 2015
963
2015 Mutfak Modelleri

2015 Mutfak Modelleri

3 Mayıs 2015
14.841
Zemin Boyama Fikirleri

Zemin Boyama Fikirleri

6 Nisan 2015
518
Veranda Pergola Fikirleri

Veranda Pergola Fikirleri

30 Mart 2015
850
Barcelona Ev Dekorasyonu

Barcelona Ev Dekorasyonu

16 Şubat 2015
453
Bellona Koltuk Takımları

Bellona Koltuk Takımları

5 Mart 2015
771
Modern Komodinler

Modern Komodinler

27 Nisan 2015
1.230
Koltuk Sehpası Tasarımları

Koltuk Sehpası Tasarımları

14 Mart 2015
1.617