2019 Enza Home Koltuk Takımları

Akıllı Sehpa – 360 Derece Bluetooth Hoparlör ve Kablosuz Şarj

2019 Mutfak Modelleri

Duvara Monte Mobilya ve Dekor Fikirleri

Banyo Dekorasyon Modelleri

Banyo 11 Haziran 2015
847

Banyo dekorasyonu aslında basittir çünkü alan belirli ölçeklerdedir tabi ki büyük bir banyonuz varsa dekorasyon konusunda düşünmeniz gereken seçenekler çoğalır buda basitlikten çıkar bizler sizlere bir banyoda kullanılan modelleri açıklamayı planlıyoruz yaklaşık 10 çeşit belirledik ve sizler için banyonuzu dekorasyonu yaparken aklınıza getirmeniz gereken notlar halinde kullanmanızı istedik bu yüzden bu yazımızda çok fazla resme yer vermeyi planlamıyoruz daha çok ayrıntılı ve ilgili bilgileri paylaşmayı planlıyoruz. Banyo dekorasyonunda puf noktalardan ziyade mesela lüks banyo modelleri nasıl olur gibi notları sizlerle paylaşacağız umarım banyonuzu dekore ederken sizlere yararlı olacak bir yazı olacaktır.

Parlak Banyolar: Parlak banyolar eğlenceli ve tasarlarken cesaret isteyen banyo modelleridir. Genellikle parlak banyo modellerinde renkli havlu ve duvar kağıtları tercih edilirler, aksesuar ve armatürler renkli tonlardan nasibini almaktadır.

Metal Banyolar: Metal banyo modelleri genellikle musluklar ve küvetin metal veya bakır görünüme sahip olmasıyla olabilir tabi ki lavabolarında metal görünümü olanları mevcuttur genellikle bakır boru musluklar kullanılır hatta küvette bakır olarak tercih edilir metal banyo modelleri ağırlığı bakır görünüme veya metal renginde olabilir.

Sahil Dokunuşu: Doğal sahil tarzını yansıtan, deniz aksesuarlarıyla dolu ve genellikle mavi tonlarının içerdiği banyo modellerinde sizi bekleyen uzun kıyı sohbetleri mevcut.

Siyah ve Beyaz Banyolar: Siyah ve beyazın yoğun olarak kullanıldığı banyo modelleri her yerde görebilirsiniz aslında basit ama çarpıcı tasarımlardır bazen beyazı bazende siyahı yoğun kullanarak bazende ikisini orta kararda tamamen sizlerin elinde olduğunu unutmayın nasıl seviyorsanız öyle davranmak her zaman en iyisi olacaktır.

Çağdaş Banyolar: Şık, sade ve süssüz olarak tasvir edilir. Genellikle çağdaş banyo modellerinde temiz çizgiler veya geometrik çizgiler kullanılır ayrıca sert açılarıyla küçük banyolarda gerçekten güzel bir ortam oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Lüks BanyolarBanyonuzda zenginlik hissini nihai hale getirmek için hamam, mermer ve yıldızlı aksesuarları bir arada kullanmak ve fazlada abartıya kaçmamak gerekmektedir.

Minimalist Banyolar: Minimalist tarzını az çok biliyorsunuzdur en sade hallerin kullanımı banyoda sade tasarımlarda aksesuarlardan kaçınmalı kalabalık alanlar oluşturmamalı ve beyaz, gri gibi renk tonlarını kullanmanızda fayda olacaktır.

Doğal BanyolarDoğal banyolar genellikle doğal ortamlardan esinlenerek tasarlanan banyo modelleridir. Açık havada veya ormanlık alanlardaki renkleri ve o havayı yansıtacak ürünleri kullanarak kendinize ferah bir ortam oluşturabilirsiniz.

Asya Banyolar: Asya banyo modelleri genellikle ahşabın yoğun kullanıldığı ve temiz çizgilerin yer aldığı banyo modelleridir. Asya banyo modellerinde genellikle renklerden kaçınılır ve doğallığın bir araya getirilmesi göz önünde tutulur.

Shabby Chic Banyolar: Genellikle dünkü yazımız ve resimlerde rahatlıkla görebilirsiniz yada başlığın üzerine tıklayarak dünkü yazımıza gidebilir ve Shabby Chic banyo modelini daha yakından inceleyebilirsiniz daha çok soft renklerin ve dağınık bir ortamın baskın olduğu banyo modelleridir.

Son olarak bazı başlıklarda banyo modellerinin örneklerini başka yazılarımızla eşleştirdik isterseniz yazıları okuduktan sonra sizlere anlatmak istediğimiz banyo modelleri örneklerine görsel olarak bakabilir daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Shabby Chic Banyo Modelleri

Shabby Chic Banyo Modelleri

10 Haziran 2015
679
Ahşap Banyo

Ahşap Banyo

9 Haziran 2015
604
Orka Banyo

Orka Banyo

17 Mayıs 2015
1.673
Renkli Banyo Dolapları

Renkli Banyo Dolapları

15 Mayıs 2015
844
Metal Banyo Modelleri

Metal Banyo Modelleri

14 Mayıs 2015
401
Banyo Modelleri

Banyo Modelleri

13 Mayıs 2015
717
Retro Banyo Dolapları

Retro Banyo Dolapları

12 Mayıs 2015
667
Banyo

Banyo

12 Mayıs 2015
3.503
Banyo Dolapları

Banyo Dolapları

30 Nisan 2015
3.740
Lüks Banyo Dekorasyonu

Lüks Banyo Dekorasyonu

8 Nisan 2015
451
Bunlar da var!
Zemin Boyama Fikirleri

Zemin Boyama Fikirleri

6 Nisan 2015
553
Müstakil Stüdyo Ev

Müstakil Stüdyo Ev

22 Eylül 2016
295
Dinarsu Halı

Dinarsu Halı

7 Nisan 2015
508
Renkli Yatak Odası

Renkli Yatak Odası

4 Temmuz 2015
932
Meşe Ahşap Kavanoz

Meşe Ahşap Kavanoz

15 Mart 2017
342
Siyah Mutfak Dolapları

Siyah Mutfak Dolapları

2 Mayıs 2015
2.005
Ndesign Koltuk Takımları

Ndesign Koltuk Takımları

15 Nisan 2015
2.093
Mutfak Dolapları

Mutfak Dolapları

1 Mayıs 2015
874
Zipline Koltuk

Zipline Koltuk

6 Mart 2017
146