Rustik Mutfak Dekorasyon Fikirleri

Endüstriyel İtalyan Mutfak Dolabı Tasarımları

Meşe Ahşap Kavanoz

Eğri Ahşap Yer Rafı

Giysi Odası Fikirleri

Dekorasyon Fikirleri 23 Nisan 2015
705

Giysi odası veya giyinme odası hangisini tercih ederseniz belki elbise odası belkide ayakkabı odası bile diyebilirsiniz tercih tamamen size kalmıştır veya hangisi için kullanacağınız. Bizim sizler için yapabileceğimiz sadece aracı olmak, aracı olmak derken sadece tasarımlar hakkında tavsiyeler ve görseller sunmak diyebiliriz bu konuda aracı olabiliriz diğer konular tamamen size kalmış durumda. Bu nedenle 25 yakın giysi odası tasarımı sizlerle paylaşmak istedik hepsi birbirinden güzel ve farklı kullanıma sahip olduğunu rahatlıkla aşağıdaki görsellerde görebilirsiniz.

Siyah Giysi Odası

Giyinme odalarının içeriğini kesinlikle kişiselleşmesi gerekmekte çünkü gerçekten sadece sizin kullandığınız bir alan ve tamamen size hitap eden bir odadan bahsediyoruz bu kadar özel bir alan belki başka hiç bir yerde bulamayabilirsiniz. Giysi odasının tasarımını bu yüzden tasarlarken ağırlık olarak ne tür eşyalarınızın bulunduğuna karar vermeniz gerekmektedir bu da sizin giyim tarzınızı gözden geçirmenize gerek duyacağınızı gösterir fakat bizim basitçe verebileceğimiz tavsiyeler şunlardır ki genel olarak sürekli kullanılırlar. Geniş çekmeceler hareketli olmaları kapaklı dolaplara göre daha rahat kullanıma sahiptirler ve askılığa koymayacağınız eşyalar için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Askılıklar kesinlikle göz ardı edilmez özelliklerden biridir kesinlikle kullanıyoruz fakat askılık modelleri çoktur raylı veya çektiğinizde aşağı doğru gelen kullanımı kolaylaştıran bir çok çeşidi bulunmaktadır bunlarda sizlerin arzusuna kalmıştır. Eğer ki geniş bir giysi odasına sahipseniz makyaj masası ve takı dolabınızı odanıza ekleyebilirsiniz ki biliyorsunuz genel olarak takı dolapları çekmeceli ve çekmecenin içerisinde bir çok gözden oluşmaktadır. Son olarak ayakkabı, bot ve çizme gibi eşyalar açık raflardan oluşması daha uygundur malzemesi gereği ne kadara kaliteli de olsa ayakkabılarınızı kapalı alanda bırakmamanız tavsiyemizdir. Bu sebepten dolayı açık raflar özellikle çapraz şeklinde fakat genede farklılık ve rahatlık arıyorsanız çekmece sisteminin açık raflar için uyarlanmış halini kullanabilirsiniz çektiğiniz zaman rahatlıkla ulaşabileceğiniz açık raflara sahip olmuş olursunuz. Yukarıda ki görsel harici aşağıda devam eden görseller mevcuttur.

Siyah Giysi Odası Fikirleri Siyah Giyinme Odası Maun Giysi Odası Koyu Giysi Odası Giysi Odası Giysi Odası Yerleştirme Giysi Odası Tasarımları Giysi Odası Raf Sistemleri Giysi Odası Modelleri Giysi Odası Fikirleri Giysi Odaları Giyinme Odası Giyinme Odası Sistemleri Giyinme Odası Modelleri Giyinme Odası Dolapları Giyinme Odaları Erkek Giysi Odası Çekmeceli Giysi Odası Beyaz Giysi Odası Beyaz Giysi Odası Fikirleri Beyaz Giyinme Odası Bayan Giysi Odası Ayarlı Raf Sistemleri Ahşap Giysi Odası Ahşap Giyinme Odası

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Modern Komodinler

Modern Komodinler

27 Nisan 2015
1.230
Şömine Tasarımları

Şömine Tasarımları

26 Nisan 2015
1.119
Duvar Boyama Fikirleri

Duvar Boyama Fikirleri

19 Nisan 2015
9.191
Zemin Tasarımları

Zemin Tasarımları

6 Nisan 2015
644
Zemin Boyama Fikirleri

Zemin Boyama Fikirleri

6 Nisan 2015
518
Köşe Kitaplık Tasarımları

Köşe Kitaplık Tasarımları

6 Nisan 2015
2.886
Tabure Tasarımları

Tabure Tasarımları

5 Nisan 2015
722
Veranda Pergola Fikirleri

Veranda Pergola Fikirleri

30 Mart 2015
850