İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mikro Alanlar için Kuklovod Portmanto

Dünyada ve ülkemizde artık evler ufalmaya devam ediyor çünkü insanlar artık çok büyük evler yerine daha ufak ve masrafsız tercih ediyor çünkü dünya ekonomisinin her geçen güç pahalanmasıyla mobilya ve ev dekorasyon masrafları çok daha pahalanıyor bu nedenle bir çok kişi az masraflı evlere yöneliyor. Az masraflı evlerden kastımız 2+1, 1+1 ve stüdyo evler yada 3+1 fakat metrekare olarak daha ufak evler tercih ediliyor.

Ufak evlerin tercih edilmesi yoğunlaşıyor fakat bazen alanda yetmeyebiliyor bu yüzden pratik çözümlere yöneliyoruz, bir çok firma ve tasarımcılarda taleplerin karşılığı vermek için fazlasıyla çalışıyor ve ürününden bahsedeceğimiz tasarımcıda Vladimir Pashkov koridorda çok fazla yer kaplamayan portmanto tasarlamış.

Kuklovod portmanto serisinin öncelikle ayaklı olanlarını paylaşıyorum bu modellerde oldukça renkli ve güzel modeller ve tasarımlarından dolayı oldukça az yer kaplayabileceğine eminim çünkü modeller ince metallerden bükülmüş ve yukarı doğru askı kısımları da aynı şekilde ince metallerden yapılmış ve boy ayarını istediğiniz gibi yapabiliyorsunuz.

Bir diğer renk ve model çeşidi de tavana monta edilen tasarımı bu tasarımı dilediğini yere tavandan monta ediyorsunuz ve dilediğiniz şekilde aşağı yada yukarı şekilde boyutunu ayarlayabiliyorsunuz hepsi metal çubuklardan oluşuyor ve askı kısımları da ahşap malzemelerden imal edilmiş bu nedenle olabildiğince kuvvetli.

Kuklovod Portmanto Serisi

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.